Mythcraft: Yüzüklerin Efendisi Rol Sunucusu - Orta Dünya'nın 4. Çağında Yerinizi Alın!

LordWanter600

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostlar sunucuya kesinlikle girmenizi öneririm.
Mimari 10\10 Bunun kadar güzel build görmedim ben. Sırf mimari için bile girilir.
Sunucu pluginler vs 10\9 Her şey süper sadece /help komutu kullanılmadığı için biraz sıkıntı yaşadım /? kullanacakmışız.
Rpg ? hiçbir fikrim yok henüz tam rpg kısmına geçmedim ama tahminen oda güzeldir. Tecrübe edince puanımı vereceğim.
Başvuru sistemi var çok kısa zamanda cevap aldım. Süper. Son olarak yetkililer ilgili.
Genel puanım 10\9.8
Başarılı bir sunucu.

RainbowSoldier

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
veritabanı bağlantı kurulamadı veya bir hesabınız var diyor servere ilk defa giricem oysaki.
Yardım Lütfen.
(servere giriyor arazi yükleniyor sonra bu hata)

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
veritabanı bağlantı kurulamadı veya bir hesabınız var diyor servere ilk defa giricem oysaki.
Yardım Lütfen.
(servere giriyor arazi yükleniyor sonra bu hata)
Başvuru atmanız gerekmekte, foruma kayıt olduktan sonra en üstteki karakter paneli yerinden.

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu açılışından aylar sonra daha sağlıklı bir oyun yaratmak için format değiştirme kararı aldı.Çok yakın bir tarihte oyuncular Gondor kolonisine taşınacak . Yeni baronluklar, gruplaşmalar, çekişmeler, çatışmalar ve daha rahat işlenecek bir rol ortamı göreceğiz.Eğlenmek isteyen herkesi foruma davet ediyoruz

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yarım saat içerisinde sunucumuz revizyona girmiş haliyle açılacak.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
oldukça güzel oldu gondora geçiş

chamberkeks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başvuru nasıl yapmacamı bilşyom ama nerden yapcamı bilmşyom