Tekxit 3:Ezteria [1.12.2] - artık kapalı

Hexxit veya Tekkit Oynadınız mı?

• Evet

Kullanılan: 54 67.5%
  • Hayır

Kullanılan: 16 20.0%
  • Magenji oynayacağım!

Kullanılan: 16 20.0%
  • Tekxit oynadım

Kullanılan: 8 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    80

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler şuanda oyundayız 4 kişiyiz gelmek isteyen ip 35.198.67.14
girmek için technic launcher dan ezteria adlı modpacki indirin gelin

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu açarken bizede haber versenizde bizde girelim :(

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hocam konu güncel değil, sunucu kapalı yazsan bizde kos koca modpacki boş yere indirmesek nasıl olurdu..
dostum konuyu silme yetkim yok. konunun ilk sayfasında tepede kocaman harflerle sunucu durumu offline yazıyor zaten. sunucuyu kapattığımı söyledim, kimse gelmediği için. arada böyle iki üç kişi toplanıp onuyoruz kim gelirse işte arkadaşlar veya buradan duyuruyorum gören geliyor falan. yapabileceğim daha iyi bir şey olduğunu düşünüyorsan söyle yapayım, yeni bir official sunucu açmak dışında.

Smars

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dostum konuyu silme yetkim yok. konunun ilk sayfasında tepede kocaman harflerle sunucu durumu offline yazıyor zaten. sunucuyu kapattığımı söyledim, kimse gelmediği için. arada böyle iki üç kişi toplanıp onuyoruz kim gelirse işte arkadaşlar veya buradan duyuruyorum gören geliyor falan. yapabileceğim daha iyi bir şey olduğunu düşünüyorsan söyle yapayım, yeni bir official sunucu açmak dışında.
Host etme konusunda yardımcı olabilirim kurulumu ve yönetim ile ilgileneceksen.

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yani sen bilirsin genelde kimse gelmiyor. sen istiyorsan ben yardımcı olurum kurulum ve yönetimine.. kendi modpackim zaten

AtakanBSB

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
please consult the modpack author dior?

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
please consult the modpack author dior?
ne yapınca? yüklemeye çalışınca mı?
dün akşam güncelledim modpacki tam o sırada yüklemeye çalışmış olabilirsin ondan hata vermiştir
tekrar delete pack yapıp yüklemeye çalış bakalım
hata verirse dropbox.com engellenmiştir internetinde

BatuÇetin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucuya benziyo (TechnicLauncher'da) ama 32 bit olsa keşke giremiyorum ama yinede konu ilgimi çekti başarılar

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır ama arada bi oynuyoruz arkadaşlar olarak, gelmek isteyen skype tan bana ulaşsın: kenijey (keny mylankca)

Başarılı bir sunucuya benziyo (TechnicLauncher'da) ama 32 bit olsa keşke giremiyorum ama yinede konu ilgimi çekti başarılar
32 bit sistemde oyun oynanmıyor artık kapandı o devir dostum zaten sistemin 32 bitse ram 3 gbtır modpack için en az 5 gerekli