ZcK2: Karanlık Aydınlanma / Türk Yapımı Aksiyon RPG Sunucusu /2017 /Türkiye'nin En İyi RPG sunucusu

Doruk110

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nasil oynarimm çokk istiyorum oynamayii kufur veya hack yok bende

Kardeşim oyuncu alim grubunda sorun var dns bulunamadi dior

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Yeni linki bağlarken bi sorun çıkmış.
Şimdi tıkla linke sorunsuz çalışır.

Arkadaşlar oyuncu azlığı nedeniyle sunucunun gri liste sistemini kaldırmak zorunda kaldım.
Biliyorum bana kızacaksınız.Şimdi 7-10 yaşındaki çocuklar gelecek,küfürü basacaklar,ağlıyacaklar.
Bende istemiyorum bunu fakat elimden bir şey gelmiyor.

Sunucuya artık herkes girebilir.

Sunucuya Nasıl Girilir ?
Sunucuya girmek için öncelikle hile korumalı olan client'ı indirmeniz gerekmektedir.
Bu client bildiğiniz bir minecraft sürümüdür.

• Öncelikle hile korumalı client'ı aşağıdaki linkten indirin.
  • Daha sonra .minecraft klasörünüzün içindeki versions klasörüne girin.
  • Burasını dikkatli yapın.İndirdiğiniz rar dosyasını değil indirdiğiniz rar dosyasının içindeki klasörü bu versions klasörüne atın.
  • Launcher'inizden oyunu başlatın ve sürüm seçeneklerine gelin.
  • Oradaki sürüm seçeneklerinin arasından ZProtect sürümünü seçin ve oyunu başlatın.
  • Artık hazırsın IP adresini(5.62.126.116:10200) yazıp sunucuya gir ve ZcK2'nin eşsiz dünyasına katıl.
Hile Korumlalı Client(ZProtect v0.1)'ı indirmek için bana tıkla.

xHunterK1nq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Girdim Fakat Kimse Yoktu Clienti İndirip Tekrar Girip Tek Başıma Oynuyacağım :D

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server gayet başarılı. kapalı beta oyuncularından biriyim ben tüm güncellemeleri takip ettim ve buram buram emek harcandı. :)

AhsenBozkurt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı efsane güzel olmuş ama artık tutmuyor.Neredeyse yani güzel bi güncelleme getirmeniz lazım.Başarılar Dilerim!

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İki kardeşin arasına girmesen emeğin kadar, karşılığını gösteren bir kaç oyuncu daha görecektin fakat öyle olmadı. Daha önce söylediğim gibi cebimden kendime bile üç kuruş param çıkmaz ama her zaman yardım için yanındaydık. Seninle sabahladığım birlikte hasar,oran orantı testleri yaptığımız ya da en başlarda haritaya kurt gibi bizi salıp claimli alanlarda açık parkurlarda hata vs kontrolleri yaptığımız günleri hatırladıkça sözlerimin ne kadar haklılık payı içerdiğini hissedebiliyorum bilmem sende edebiliyor musun? Onun dışında cidden burada büyük bir emek var, evet minecraft solmaya başladı evet yeni nesil oyunlar artık ''abi mayınkraft kitlesi moruq' denilen kitleninde dikkatini çekince ortamı büyük bir pasiflik sessizlik hakimiyeti altına aldı. Bu sunucu geriye kalanlara hoş bir yaşam ünitesi olacağına inanıyorum arkadaşlarla hayalini kurduğumuz ''rolsel kısım olarak'' yer altı tünellerimiz,birlikler arası diploması,ticaret loncamız,sunucuda oyuncular arası ''top 10'' yapma gibi birçok durum hayal söz konusuydu güzel fikirler olabilirdi yapılsaydı hala olabilir tabi ona lafım yok.

Her ne kadar oynayamıyor bile olsam bir kaç fikrim var çoğunu zaten söylemiştim ama unutulduysa ya da duyulmadıysa tekrar duyulsun
B001: Taverna,Han gibi oyunculara rolsel,ticaret,eğlence,sohbet bakımından renk katacak bir alanın oluşturulması bir köşesinde ya da tam ortasında (kastım burada arena değil)bir ring yapılması ve oyuncuların sohbet muhabbet eşliğinde eğlencesine ya da itemine vs attırılması.
B002: Ne çok uzun ne çok kısa olacak şekilde bir kervan sistemi gelmesi çeşitli bölgelerde çeşitli görevlerle açılan NPC'lere çeşitli itemleri satarak para kazanmak (katır,eşeklere sandık koyulabilmesi bu durumu daha ilginç hale getiriyor) kervanı ''x'' noktasına götürürken tamamen pvp bir yoldan gidilmesi bunu sebebi sonraki önerimde daha net açıklanacak. Temel sebebi yeni başlayan birisinin sadece kervan yaparak kolay yoldan para kazanmaması. Bu sayede kendini koruyabilecek kişi ya da kişilerin oyunda ne kadar emek çaba sarfettiği görülürken saldıran ya da savunan tarafın kaybetmesi kendini geliştirmesi gerektiğine bir işaret olucaktır.
B003: Hero/Bandit tarzında karakter etiketleri olması kervan saldırılarında savunan taraf başarılıysa tecrübesinin belli olması haydut taraf başarılıysa tecrübesinin belli olması.
B004: Değiştirilmediyse klan evleri vs ./warp arsalar gibi klasik bir alanda kurulmuştu ilerleyen zamanlarda Openworld hale getirilebilir haritada hoş minik çadırlar,kamplar,köyler,kasabalar,şehirler,krallıklar vs kurulabilir daha rolsel bir hava sergilenebilir.
Son olarak Sons Of Zindev klanın, Klan okçusu olarak söyleyeceğim tek şey çok çalışırsanız ismi bizde kalsın, bazı paralı arkadaşların oyun sistemini çözmeden alıp giydiği private itemleri bile olsa onları yenebilirsiniz.

EfeFener1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel eskiden de ZindevCraft da oynamıştım tekrar açılmasına sevindim ancak aktif oyuncu sayısı ben ve 2 arkadaşım, gerekli reklamın yapılmadığını düşünüyorum.Lütfen sunucunun aktifliğini arttırın

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel eskiden de ZindevCraft da oynamıştım tekrar açılmasına sevindim ancak aktif oyuncu sayısı ben ve 2 arkadaşım, gerekli reklamın yapılmadığını düşünüyorum.Lütfen sunucunun aktifliğini arttırın
Hızlı bittiği için çoğu oyuncu bitirdi ve oynamıyor

Buradan da söyleyeyim sunucunun zamanı bitince yani 14 gün gibi bir süre sonra sunucu kapanacak*

EfeFener1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zaman kısıtlamasından dolayı mı :/ ekibe başkalarını da katsanız gönüllü olacak oyuncularınız olacaktır