AlestaSurvival.batihost.com 1.8.x Survival Sunucu Beta Aşamasındadır Açılma Tarihi 22.10.2017

Sunucumuzu Beğendinizmi

• Evet

Kullanılan: 4 21.1%
  • Hayır

Kullanılan: 8 42.1%
  • Geliştirilmeli

Kullanılan: 7 36.8%

• Kullanılan toplam oy
    19

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı kötü denebilir. O kadar yapıların görsellerini eklemişsin. Ayrıca görselin hangi alanı ifade ettiğinide yazsaydın. Yapılar kötü.

4/10
Profilinize baktım 2 3 tane sunucuya yorum yapmışsınız gerisi lol ile ilgili
tamam adam hazır spawn kullanıyor ama kullandığı spawn fevkalade ve o konuya bile build çok basit olmuş dediniz.
Konu tasarımı olarakda sizin lol için açtığınız konulardan daha güzel olduğunu düşünüyorum lütfen hani ona göre yorum yapsanız.
Görselin hangi yere ait olduğu konusunda haklısınız hemen düzeltiyorum Teşekkürler.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Profilinize baktım 2 3 tane sunucuya yorum yapmışsınız gerisi lol ile ilgili
tamam adam hazır spawn kullanıyor ama kullandığı spawn fevkalade ve o konuya bile build çok basit olmuş dediniz.
Konu tasarımı olarakda sizin lol için açtığınız konulardan daha güzel olduğunu düşünüyorum lütfen hani ona göre yorum yapsanız.
Görselin hangi yere ait olduğu konusunda haklısınız hemen düzeltiyorum Teşekkürler.

İlk olarak ben iki, üç sunucuya değil. Her yeni sunucuya yorum yapıyorum. Sunucu sahibi eğer izinsiz, başka birinin haritasını kullanıyorsa, o insan benim için bitmiştir. Ne yaparsa yapsın. Benim konu tasarımlarıma gelecek olursak. Bizim elimizde bir plan var ve ona göre tasarımı yapıyoruz. Sade bir konu tasarımı yapıyorum. Diğer LoL hakkında yazılan konulara bakarsan, görürsün.

KediliDondurma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hani en güncel sürüm olmak zorunda değil fakat en azından 1.9 ya da 1.10 olsun 1.7 artık öldü, sadece o sunucuda hile kullanmak isteyenler giriyor ve eski kafalı olanlar

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımında nitrado fakat sunucu batihost düşündürücü.
Yenilik görmüyorum hep aynı görüyorum.
0/10
Başarıların devamını dilerim.
sizin gibi özentilik yapmıyorlar en azından, ayrıca puanlama sistemi hakkında bence yapmamalıydın adamın emeğine hakaret ettin şu an da. Senin sunucu ve konu tasarımın senin puanlama sistemine göre değil bizim gözümüzden bakılırsa -9/10

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hani en güncel sürüm olmak zorunda değil fakat en azından 1.9 ya da 1.10 olsun 1.7 artık öldü, sadece o sunucuda hile kullanmak isteyenler giriyor ve eski kafalı olanlar
Sunuculara bakarsak 1.8 sunucularada giriş olmuyor 1.8 de bile hile var hani girenler hileyi ordanda giriyor
1.7 oyuncular nedense daha çok geliyor bu yüzden açıyorum

sizin gibi özentilik yapmıyorlar en azından, ayrıca puanlama sistemi hakkında bence yapmamalıydın adamın emeğine hakaret ettin şu an da. Senin sunucu ve konu tasarımın senin puanlama sistemine göre değil bizim gözümüzden bakılırsa -9/10
Teşekkürler <3

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hocam bu oyuncu nicklerindeki hata vb hataların sebebi utf-8 desteklemiyor sv başlatılırken düzeltmek için
baslat.bat dosyasını açın yada batihostun uzak masaüstü panelinde bu kod var
Kod:
-Xmx2048M -Xms2048M -Dfile.encoding=UTF-8 -jar craftbukkit.jar PAUSE
araya -Dfile.encoding=UTF-8 eklerseniz düzelcektir sorun

pythoncraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
upload_2017-9-11_23-59-2.png

braz utansanız iyi edersiniz aslında oyuna girelim 10 dk oldu sunucumuzda reklam yaptınız dediniz ve bot attınız ben daha szin sunucunua girmedim adımıza yapılan reklamlardan bizi suçlamayın !

upload_2017-9-11_23-59-2.png

braz utansanız iyi edersiniz aslında oyuna girelim 10 dk oldu sunucumuzda reklam yaptınız dediniz ve bot attınız ben daha szin sunucunua girmedim adımıza yapılan reklamlardan bizi suçlamayın !

kalpkrici

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Denemedikmi sanıyorsunuz güncel sürümde sunucu açıyoruz 10 kişiden fazla çekmiyor bu sürümde sunucu açtık 5 kere +50 sürekli gördük bizde istemeyiz 1.7.x 1.8.x kullanmayı ama yapacak bir şey yok.
kardeşim reklam yapamamışsınız demekki 1.8 bitti artık mide bulandırıyor cidden tabi 1.12 açıcaksan da baya bi uğraşman lazım 1.8 gibi basit olmuyor

Creeperl

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben MrCafeine.
Sunucuda team adımı "Atatürk" yaptığım için banlandım. Düzgünce uyarmak yerine hem şahsıma hem Atatürk'e küfür ettiniz. 3 kişi daha beni savunurken sadece beni banladınız. Pluginler, buildler nekadar iyi olsada adalet seviyeniz "0"... Banımın kalkmasını istiyorum. Takım adımın "Atatürk" olmasında siyasi tartışma ve kavga açacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. BANIMI KALDIRIN!

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz Açılmıştır Beta Aşamasındadır.
23.10.2017 TARİHİNE KADAR PVP KAPALIDIR.

StoryCraftGrian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel ama ne yazıkki her 1.8 sunucular gibi 1 hafta , 2 hafta sonra onlinesi düşüyor. Konu tasarımını düzelt
ama böylede fena durmuyor zaten adamın amacı build değil , bazı gördüğüm sunucularda build bununkinden kötü ve ordan sallayarak adama direk SUNUCU KÖTÜ ! demekte olmuyor yani her oyuncu farklıdır. Başarılarının Devamını Diliyorum :dost: