Europa Universalis Fransa İle Roma İmparatorluğu`nu Kurma

Konu Düzeni, Tasarımı, Anlatımı Nasıl?

• İyi.

Kullanılan: 1 25.0%
  • Orta.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kötü.

Kullanılan: 3 75.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba, bu konumda Fransa ile nasıl Roma İmparatorluğunu kuracaksınız onu göstereceğim. Fazla uzatmadan konumuza geçelim.

GEREKLİ TOPRAKLAR
Roma İmparatorluğunu kurmamız için bize gerekli topraklar alttaki resimde göründüğü gibi`dir.
Bu gerekli toprakları himayemiz altına almaz isek Roma İmparatorluğunu kurmamız mümkün değildir.

BU TOPRAKLARA SAHİBİM NASIL KURACAĞIM?
Bu toprakları himayem altına aldım fakat, nasıl kuracağımı bilmiyorum. Derseniz, işte yanıtım;
Görevler kısmına geliyoruz, ve Build Roman Empire adlı national focus`un yanında yeşil bir tik olacak`tır. Bu tike tıkladığımızda üstte görmüş olduğunuz gibi Roma İmparatorluğu kurulur, büyük güçler sıralamasında ise direk 1. sırada olursunuz.

BAŞKA DEVLETLER İLE KURABİLİR MİYİM?
Evet, başka devletler ile`de kurulabilir bunlara örnek Osmanlı fakat şöyle bir şey var Osmanlı ile kurmanız kolay değil çünkü kurmak istediğiniz ülkenin dini Hristiyan olmalı Hristiyan kategorisin`de ise Katolik mezhebine sahip olmalı. Osmanlı`nın dini Sünni olduğu için kurmanız zor fakat kurulamıyor değil. Şöyle bir iyi yanı var Osmanlı ile kurduğunuzda himayeniz altında bütün ülkelerin bütün askerlerinizin güçleri Roma İmparatorluğuna aktarılıyor.

Konumu okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar. Konumu üstteki anketten oylamayı ihmal etmeyin oylarınızı bekliyorum.

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl bir rehber bu?

İlk önce hangi ülkeye saldırmalıyım falan nerede? Nasıl bir konu bu :D

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl bir rehber bu?

İlk önce hangi ülkeye saldırmalıyım falan nerede? Nasıl bir konu bu :D
Fransa`nın sınırlarını biliyorsunuz, üstteki görselde nerelerin, hangi toprakların fethedileceği görsel olarak verildi.
Roma İmparatorluğunu kurmak için ilk önce belirli bir ülkeye saldırmana gerek yok olsaydı belirtirdim.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir konu olmuş, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. :)

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, iyi forumlar. :)