> Live For Game - Minecraft | LFS | SA:MP | MTA - discord.me/liveforgame

TheManicS_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba Gamer forumu,
Bu değerli forumun; "Klanlar" bölümünü uzun süredir takip ediyorum. Açıkcası hiç iç açıcı ve sağlam bir konu göremedim.

Bir kaç arkadaşımın gazıylada "Live For Game" isimli klanımı "11.11.2017" tarihinde açmış bulunuyorum.
Klana katılmak isteyen kişileri Discord adresimize bekliyorum.
Discord adresimizde arkadaşlarınızla birlikte oyun oynayıp, sohbet edebilirsiniz.

Bazı kişiler farkına varıp belkide; "Instagram'da böyle bir sayfa var, çalıntı isimle mi açtınız?" gibi sorular soracak.
Doğruyu söyleyeyim biraz özenmiş olabilirim, fakat çok araştırdım o sayfanın hiçbir şekilde "
Discord" adresi veya,
"
Klan Topluluğu" gibi şeyler görmedim. Elimizden geldiğincede kısa süre içinde sayfadan ismini kullandığımız için izin alacağız, izin vermeyeceklerini sanmıyorum. Şimdi klanımızın genel bilgi bölümüne geçelim, hemde bizim tarzımızda!

Klana katılan & katılacak kişiler mutlaka "Üst Yönetim & Yönetim" kişilerin sözlerine uymak zorundadır.

Discord adresimizde arkadaşlarınızla birlikte oyun oynayıp, sohbet edebilirsiniz.
Klana katılmak isteyen kişiler "#liveforgame-klan" odasına gelmeleri yeterlidir, aktif olduğum sürece ilgileneceğim.

Discord Adresi > Discord.me/liveforgame
Web > www.LiveForGame.
(Alan Adı Düzenleniyor)

DipNot
Discord uygulamasından giriş yapmak için öncelikle Discord adresimize tıklayıp siteden giriş yapınız,
siteden giriş yaptıktan sonra otomatik olarak uygulamadan yönlendirilmiş olacaksınız.

Klana katılma şartlarından bir kaçı da şunlar;

13 Yaş Üstü
Saygılı ve Dürüst Olmak
Takım Ruhu

Son düzenleme:

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaş kısıtlamalı bi grup bol şans yine.