Grand Theft Auto III Ana Karakterimiz Neden Konuşamaz

Konu Düzeni, Tasarımı, Anlatımı Nasıl?

• İyi.

Kullanılan: 2 28.6%
  • Orta.

Kullanılan: 4 57.1%
  • Kötü.

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

CLAUDE SPEED KİMDİR?
Claude Speed, oyundaki ana karakterimizdir. "dilsiz" unvanıyla anılan Claude kız arkadaşı Grand Theft Auto San Andreas`dan hatırlarsınız belki Catalina`dır. Kız arkadaşı, ve can dostum dediği Miguel ile birlikte Liberty Bank soygununda bulunmuşlardır fakat, Catalina ana karakterimize ihanet edip 2 el ateş etmiştir.

NEDEN KONUŞAMAZ?
1- Bu iddia şöyledir, Catalina bizi köşeye sıkıştırdığında karakterimizin boğazına ateş etmiştir ve Claude`nin ses telleri zarar görmüştür. Buna kanıt olarak Grand Theft Auto San Andreas`da konuşmuyor.
2- Eski yılların ses dosyalarında sorun olduğu için karakterimizin sesini ekleyememişlerdir fakat bence mantıksız çünkü, ses dosyasını ekleyemeseler bile karakterin konuşmak için ağzını oynatması gerekiyor. Fakat, karakter ağzını bile oynatmıyor.
3- Bir topluluğun söyleyişi ile Claude konuşuyor fakat cutsceneler`de (görev alma, ara sahne) gibi yerlerde konuşmuyor. Ve 3. maddenin videolu bir şekilde anlatımı ;

Konumu okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar. Üstteki anketten konumu oylamayı ihmal etmeyin.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir konu olmuş, ellerine sağlık. :)

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel ve ilginç bir konu, açtığın konular hoşuma gidiyor, aynen bu şekilde devam et.

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben ihtimalleri söyledim, bence 2002-2003 yılına göre ses dosyaları yetersiz veyahut aktörü olmayabilir`de. "yanlış konu" derken neyi kastettin?

Sağ ol, teşekkür ederim. :)
Espirikli bi yoruma karşılık verdiğine göre konunun amacından çıkmasını istiyosun sanırım :/. Yazdıkların tamamen yanlış asıl doğru yapımcıların üşenmesi demek istedim

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Espirikli bi yoruma karşılık verdiğine göre konunun amacından çıkmasını istiyosun sanırım :/. Yazdıkların tamamen yanlış asıl doğru yapımcıların üşenmesi demek istedim
Yazdıklarımı herhangi bir kaynaktan araştırdım zaten Rockstar Games bununla ilgili bir açıklama yapmadığı halde o doğru bu yanlış diyemeyiz.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Böyle konular görünce görev rehberleri yahut karakter hakkında bilgilendirme açmak istiyorum.Yapmayın şöyle şeyler.Konunu beğendim.Lakin geliştirebilirsin.