Gasp | Oyunculariniz Birbirlerini Gasp Etsin! Birbirlerini Soysun!

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3

Oyuncularınız birbirlerini öldürdükleri zaman,
Ölen oyuncunun bakiyesinin belli bir yüzdesini katil gasp eder, çalar.
Talep üzerine aynı gün yapılmış, kullanışlı bir eklenti.

Son düzenleme:

GraphicError

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Güzel bir paylaşım olmuş. Arşivimde yer bulacak.
Seni buralarda pek aktif göremiyorum bence aktif olmalısın.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir eklenti olmuş, ellerine sağlık.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olup olmadığını çok çok iyi biliyorum kardeş gözlüğünü tak da oku orada talep üzerine yazılmıştır diyor.

Ek olarak, attığın linklerde ölen adamdan parayı ayarlanabilir yüzdelik olarak kesip de katiline veren eklenti göremedim gözüm de pek bozuk değildir iyi okurum varsa göster
Buyur yüzdelik dilim ile çalışan bir eklenti: https://www.spigotmc.org/resources/wintereco-balance-drop.2242/ Birisi senden Essentials'ın özelliklerini birebir isteseydi sen Essentials'ı baştan mı yazardın yoksa Essentials'ı kullanmasını mı önerirdin?

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Buyur yüzdelik dilim ile çalışan bir eklenti: https://www.spigotmc.org/resources/wintereco-balance-drop.2242/ Birisi senden Essentials'ın özelliklerini birebir isteseydi sen Essentials'ı baştan mı yazardın yoksa Essentials'ı kullanmasını mı önerirdin?

Fikir basit olduğu için daha böyle bi dolu eklenti bulabilirsin. Önemli olan kalitesi ve yaptığı işlev. Sen ise sırf konuyu baltalamak için biraz araştırma yapıp benzer pluginleri test etmeden alın bunu kullanın daha iyi diyerekten yolladın.

Essentials olayındaki fikrin de yanlış. Bu ufak bir eklenti ve var olanları kullanmak yerine kendin birtane daha yapabilir, daha fazla özellik ekleyebilir, düzenleyebilir, değiştirebilirsin, türkçeleştire de bilirsin. En azından "alıntı" kullanmamış, kendin birşeyler yapmış, veyahut varolanı geliştirmiş olursun.

Bu ara da yine TheLegend'e ait Asistan eklentisine bakabilirsin; Essentials'tan yola çıkılmış olabilir fakat türkçe ve daha geliştirilmiş. Birşeyin benzerinin olması o şeyin tekrar yapılmasına engel değil. Ona bakarsan toplamda 6 tane link attın; o zaman hadi git o altı eklentinin Review (Görüş) kısmına da diğer 5 eklentinin linkini at. O zaman kimse tekrarlamasın; her pluginden birtane olsun ve herkes onu kullanmak zorunda olsun. Alternatifi olmasın.

Son düzenleme:

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı bir insandan başarılı bir eklenti daha. Seni yeni yeni görüyorum forumda ama çalışmaların gayet güzel, takdiri hak ediyorsun :şapka:

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kimleri görüyorum yılların emekçisi :)
Güzel bir eklenti bolca zamanin olsa çok şey yapicaksın gibime geliyor ^^

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuya giren girdiği gibi susturulmuş, bu ne arkadaş :D Bence daha önceden yüzlerce kez de yapılmış olsa bu arkadaşın bir kere daha yapması yanlış değil. Çünkü zaten bunu kendini geliştirmek için yapmadığını biliyoruz.
>>TheLegend<<' Alıntı:
Talep üzerine aynı gün yapılmış, kullanışlı bir eklenti.
Aynı şey bu forumda bir arkadaşımın daha başına gelmişti. O inatla "talep üzerine yaptım, kendimi geliştirmek veya en iyi kodu yazmak gibi bir amacım yoktu" dediği halde yine de uzunca bir tartışma çıkmıştı.

Kısaca şunu söylüyorum: Eğer eleştiri yapacaksanız bunu tatlı bir dille yapın. Eğer ki bir hatası varsa da bunu "çok daha iyi eklentiler var, başka bir şey yapsaydın keşke" şeklinde veya "böyle bir kod kabul edilemez" şeklinde belirtmek yerine daha samimi bir dille söyleyebilirsiniz. Eleştiri demek "dost acı söyler" lafını benimseyip ağız burun girmek değildir. Başta 5-6 tane link paylaşıp sonra "eleştiri kaldıramıyor" diyerek hiçbir yere varamazsınız.

"... Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol..."

Umarım bu da bu tartışmanın son noktasını koymuştur. (Bu arada konuyu görmemişim galiba. Daha önce yetişemedim :D)

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu yukarıda yazılanlardan bir şey çıkaramadın ya...