MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

Sunucuyu beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 34 82.9%
  • Hayır

Kullanılan: 7 17.1%

• Kullanılan toplam oy
    41

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımında detaylı anlatmışsınız beğendim ayrıca güzel bir sunucuya benziyor, başarılar dilerim. :)

Skunkfu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server çok değişik ve güzel olmuş hep alıştığım survival adı altında herşeyin warplardan ve kitlerden oluştuğu bir oluşum değil, eklentilerin içeriği çok geniş haliyle biraz bilgi eksiği var zaten inkar etmediğiniz ama bunlar geliştirilebilen şeyler yani gelecek var bilader bu işte. :D adam yapmış hll olsn :)

bakım ne zamana biter?

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
degisik bi sunucu gibi görünüyor umarım tutar :)

Yorumun için teşekkürler, konu güncel, bakım yeni bitti :)

Konu tasarımında detaylı anlatmışsınız beğendim ayrıca güzel bir sunucuya benziyor, başarılar dilerim. :)

server çok değişik ve güzel olmuş hep alıştığım survival adı altında herşeyin warplardan ve kitlerden oluştuğu bir oluşum değil, eklentilerin içeriği çok geniş haliyle biraz bilgi eksiği var zaten inkar etmediğiniz ama bunlar geliştirilebilen şeyler yani gelecek var bilader bu işte. :D adam yapmış hll olsn :)

bakım ne zamana biter?

Skunkfu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server harikada şu makina problemi çözülebilirse o zaman tadından yenmeyecek :) özelden ulaşamadım svde yine bişeyler oldu sanırım bir bakabilirsen umarım görürsün yazdığımı :) konu güncel sw güzel up up up

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Server harikada şu makina problemi çözülebilirse o zaman tadından yenmeyecek :) özelden ulaşamadım svde yine bişeyler oldu sanırım bir bakabilirsen umarım görürsün yazdığımı :) konu güncel sw güzel up up up

Makina yaklaşık bir hafta içinde yükseltilecek ozaman kadar sabrınız için teşekkürler :) Sunucuda ufak bir aksaklık yaşanmış o yüzden kısa bir süre erişim sağlanamamış, düzeltildi :)

Skunkfu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Makina yaklaşık bir hafta içinde yükseltilecek ozaman kadar sabrınız için teşekkürler :) Sunucuda ufak bir aksaklık yaşanmış o yüzden kısa bir süre erişim sağlanamamış, düzeltildi :)
ilgi için teşekkürler emeğinize sağlık gayet eğlenerek oynuyoruz sw'de :)

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dandik dandik pluginlerle olmuyor bu iş. Böyle madenmi olur Bkz.

Silin şu lanet pluginide 5 6 kişi adam akıllı bir oyun keyfi yaşayalım lagtan maden kazılmıyor

Ekli dosyalar

• upload_2017-11-25_12-17-2.png
    upload_2017-11-25_12-17-2.png
    283.1 KB · Görüntüleme: 1,122

Skunkfu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Silin şu lanet pluginide 5 6 kişi adam akıllı bir oyun keyfi yaşayalım lagtan maden kazılmıyor

neye göre kime göre dandik plugin? sw güzel makina değişsin lag sıkıntı bitsin yeter gider.

Son düzenleme:

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lag varmış yada yokmuş mağarada gördüğün elmasın fake olması?

Aktif 5-10 kişiniz var onuda böyle kaybedin aferin

Skunkfu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

öncelikle kimse kimseyi kaybetmiyor belirteyim. ne oynayanların nede sw sahibinin öyle ben herkesi sw ye toplicam iddası yokki zaten oynayanların sevdiği şeyde bu.

fake elmas görme anti xray plug. yani senin ısrarından anlaşılacağı üzere, (senin de gibi) hilecilerin işini zorlaştırmak. 5-10 kişi kendi aramızda oynuyoruz eğleniyoruz. zaten Güzelim Ülkemde zora gelen 5-10 kişi var biz bize yetiyoruz seni kaybetmek kimseye bi zarar uğratmaz. ha bu arada sen beni yetkili sandıysan yanılıyorsun. Server'ın tek yetkilisi var ALAKAZAM, ben oyuncuyum.

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1

Evet eklenti uzmanı arkadaşımız konuştu "dandik dandik pluginler" den kastettiğiniz eklentilerin ismini öğrenebilirmiyim? Böyle madenmi olur dediğiniz görüntü X-Ray e karşı alınmış bir önlem daha bu eklentiyi bile bilmiyor iken kullandığımız eklentilere dandik diyorsunuz?

"Silin şu lanet pluginide" dediğiniz eklentininde ismini vermemişsiniz fakat Anti X-Ray ı kastediyorsunuz, sizden emir alacak değiliz emri baki konuşmayın!

Lag olduğunun farkındayım fakat makinayı yükselteceğimizi hem sunucudaki duyulularda hemde yorumda belirttim.

Gördüğün elmasın fake olması söylediğim gibi Anti X-Ray.
Üslubuna dikkat et sen kimsinde bana bu şekilde konuşuyorsun?

öncelikle kimse kimseyi kaybetmiyor belirteyim. ne oynayanların nede sw sahibinin öyle ben herkesi sw ye toplicam iddası yokki zaten oynayanların sevdiği şeyde bu.

fake elmas görme anti **** plug. yani senin ısrarından anlaşılacağı üzere, (senin de gibi) hilecilerin işini zorlaştırmak. 5-10 kişi kendi aramızda oynuyoruz eğleniyoruz. zaten Güzelim Ülkemde zora gelen 5-10 kişi var biz bize yetiyoruz seni kaybetmek kimseye bi zarar uğratmaz. ha bu arada sen beni yetkili sandıysan yanılıyorsun. Server'ın tek yetkilisi var ALAKAZAM, ben oyuncuyum.

@Skunkfu nunda dediği gibi kimseyi kaybettiğimiz yok, biz hala birlikteyiz gidenler bizden değildi zaten.
Sunucuya gelip spawn nerde, warp neden yok, ben napacam gibi soru soranlar zaten hiç gelmemesi gereken kişiler, cevap olarakta sen çok yanlış gelmişsin diyorum sorularına zaten.

StoryCraftGrian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu ne zaman açılır

Bro ne boş yaptın be 1.12.2 serverlarında sadece xray koruması için en iyi plugin o zaten 1.8 survival ile karşılaştırmaya çalışıyorsundur ama zorlu server ne yapabilir adam.

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
sunucu ne zaman açılır

Bro ne boş yaptın be 1.12.2 serverlarında sadece **** koruması için en iyi plugin o zaten 1.8 survival ile karşılaştırmaya çalışıyorsundur ama zorlu server ne yapabilir adam.
Sunucuyu sadece yeniden başlattım ve sanırım siz o sırada girmeye çalıştınız, sunucu aktif :)

Konu güncel :)