Size 2 Seçenek Sunulsaydı Hangisini Seçerdiniz?

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Size 2 seçenek sunulsaydı hangisini seçerdiniz?
A ) Geçmişte yaptığınız hataları düzeltmek.
B ) Milyarder olup parayı kırmak.

Yorumlar sizde, herkesin görüşünü bekliyorum. İyi forumlar dilerim. :cay:

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Geçmişte hata yapmışım zaten.Hadi diyelim onları sildim.Sanki ileride tekrar hata yapmayacağım.Milyarder olup keyfime bakarım. :ıslık:

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Maziyi mazide bırakınız, önemli olan seçimler atîyi etkileyenlerdir. Milyonlarca para ise sizi birkaç gün şen tutsa da yanında getireceği düşmanlar yaşamayı zorlaştıracaktır. O yüzden "None of them!" diyorum sizlere. :)

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanlar hata yapar, geçmişte ki hatalı düzeltmek gelecekte hata yapmayacağım anlamına gelmez.
Napolyon' Alıntı:
Para, para, para daha çok para sınırsız para

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya sen bana parayı ver ben geçmişteki hataları düzeltmeyi bırak bir simülasyon oyunu yapardım kendi kendine öğrenebilen insan tarzı küçük küçük canlılardan oluşan ondan sonra gelişirdi medeniyetler falan olurdu ülkeler ortaya çıkardı böyle sonra bizim çağımıza kadar gelirdi o simülasyon ardından yine benim gibi bir milyarder o oyunun içinde başka bir simülasyon oyunu yapardı o simülasyondaki gelişip başka bir simülasyon ardından yeni yaratılan simülasyon da kendi simülasyonunu...

SİMÜLASCEPTİON
(bkz. Ruhi Çenet'in son videosunda her simülasyon dediğinde bir shot çekme challange

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2008e dönmek yeter. Evi arabayı sattırıp bitcoine yatırım yapardım. Nasıl olacak bu iş derseniz geleceği bilen bir kişi olarak yakın zamanda olacak büyük olayları olmadan önce söyleyince zaten ailem ilk başta kafayı yerdi. Bundan kimseye bahsetmemelerini söyleyip bazı olayları da kendime saklayıp yatırımlara devam ederdim. Ha bu arada 10 yaşına dönünce biraz sapıtırdı hayatım. O yaşta şu an bildiğim her şeyi bilmek zaten bir deha gibi gösterirdi. Neyse saçmalamaya gerek yok. Böyle bir şans zaten sunulmaz.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
E tabii ki de B seçeneği olurdu.
Bir kaç tomar parayı 1 metre uzunluğunda kaba koyup üstüne su dökerdim. Sonra bu paraları dondururdum. Paralar donup buz kesildiği zamanda parayı kırardım.

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
Para tabii ki, geçmişte ki hatalarını düzelttin de ne olacak? Geçmiş, geçmişte kalır. Geçmişe değil, geleceğine yön vermen gerektiği için milyarder olmayı seçiyorum.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Milyarder olursam geçmişimi de aldığım parayla değiştirebilirim. Hep doktor olmak istemiştim. Rektöre 1 milyar dolar vereyim de diplomamı alayım.

DreamerBoy

'Cause I love how it feels when I break the chains
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden bilmiyorum fakat içimden bu soruya geçmişimi düzeltmek seçeneğini seçme isteği geliyor. @VictoryAndGlory düşüncesini de şöyle yorumlamak gerekirse, doktor olmak için çalışmak, sürdürebilmek için bilgi yahut tecrübe gerek bir sınavdan kaldıktan sonra geçmişe dönüp tekrar ve tekrar olarak sınavı geçmeyi deneyebilirsin. Olaya bu açıdan bakarak A demek daha mantıklı geliyor. Fakat Milyarder olmakta kulağa fena gelmiyor. $_$