Play.MarmaraNetwork.Com #Yeniden 1.8.X > Orjinal Faction | Büyü Kredi | Kasa | BOSS | Huni Senkranizasyon | Ve Daha Fazlası!

Sunucuyu Nasıl Buldunuz?

• Eh işte

• Güzel

• Çok Güzel

• Harika

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Muhteşem Bir Sunucu Akıl Almaz Derecede Güzel!
Yeni Sunucuların Oluşması Beni Sevindiriyor,
Yeni Özellikler Eklerseniz Daha Güzel Ve İç Açıcı Bir Sunucu Yaratabilirsiniz.

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aklınızda kötü bir fikir oluşmasın kendisi oyuncumuzdur.
Biliyorum ama bunu sevmiyorum. Bu oyuncu kayıt olduktan sonra gitçek mükemmel pro sew hemen gelin mükemmel dicek ve sudan çıkmış olarak o hesap kalcak şifresi 123456789dur hatta ! İlk olarak sudan çıkmışların sahte olduğunu düşünmeyen yoktur (olmasa bile).
Yani böyleleri daha çok sunucuyu lekeliyor gibi bir şey gidip eski bir hesapla yada sudan çıkmış olmayan bir hesapla yorum atsaydı vayy iyi bir server olabilir derdim.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biliyorum ama bunu sevmiyorum. Bu oyuncu kayıt olduktan sonra gitçek mükemmel pro sew hemen gelin mükemmel dicek ve sudan çıkmış olarak o hesap kalcak şifresi 123456789dur hatta ! İlk olarak sudan çıkmışların sahte olduğunu düşünmeyen yoktur (olmasa bile).
Yani böyleleri daha çok sunucuyu lekeliyor gibi bir şey gidip eski bir hesapla yada sudan çıkmış olmayan bir hesapla yorum atsaydı vayy iyi bir server olabilir derdim.

Bir yerde haklısın ama bir yerdede yanlış söyliyorsunuz şöyle ki biz sunucumuza giren herkesin sunucuyu değerlendirmesini istiyoruzki kendi hatalarımızdan ders çıkarıp en az hata yaparak oyucularımızı memnun etmektir, İster foruma üye olsun yada hiç olmasın yeterki değerlendirsinler sunucuyu.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzun haritalarını geliştirebilirsiniz. Konu tasarımda yazı fontlarını bazı sitelerden veya programlardan tasarlarsanız daha iyi bir görüntü verir. Bazı fotoğraflarınız shader bazıları normal çekilmiş. Güncellerseniz daha iyi olur. Onun dışında başka diyeceğim bir şey yok, başarılar :).

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzun haritalarını geliştirebilirsiniz. Konu tasarımda yazı fontlarını bazı sitelerden veya programlardan tasarlarsanız daha iyi bir görüntü verir. Bazı fotoğraflarınız shader bazıları normal çekilmiş. Güncellerseniz daha iyi olur. Onun dışında başka diyeceğim bir şey yok, başarılar :).
Teşekkür Ederim Yorumun İçin Böyle Yorumlar Gelince Seviniyorum Kendimizi Geliştirmemiz İçin Yeniden Teşekkürler.

Konu Düzenlendi Ve Güncel Yeni Resimler Eklendi

Darkmiow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Gayet Başarılı Ama çoğu zaman mod yada admin kurucu fln oyunda olmuyor bir çözüm bulunmalı ya kurucuların onlıne surelerı artmalı yada bir mod artık herneyse sıze kalmıs alım olmalı ayrıca sunucu kolay degıl bu özellıgı çok sevdım ınsanlar nekadar çok emek verırse okadar çok sever ayrcıa sunucuda Sarahah isimli demır vıp oyuncusu bır dolandırıcı çok zaman kaybetmeden gereklı ıslemler olmalı sunucunuzun buıldelrı çok guzel benımde edıt kazma ve vıp aldıgm bır sunucu pişman deılım gene olsa gene alırım gayet başarılı bır sunucu rehberlerı ılgılı rutbe sıstemıde gayet başarılı çok emek verılmıs bır sunucu başarılarınız devamını dılerım saygılarla : Darkmiow

Sunucu Gayet Başarılı Ama çoğu zaman mod yada admin kurucu fln oyunda olmuyor bir çözüm bulunmalı ya kurucuların onlıne surelerı artmalı yada bir mod artık herneyse sıze kalmıs alım olmalı ayrıca sunucu kolay degıl bu özellıgı çok sevdım ınsanlar nekadar çok emek verırse okadar çok sever ayrcıa sunucuda Sarahah isimli demır vıp oyuncusu bır dolandırıcı çok zaman kaybetmeden gereklı ıslemler olmalı sunucunuzun buıldelrı çok guzel benımde edıt kazma ve vıp aldıgm bır sunucu pişman deılım gene olsa gene alırım gayet başarılı bır sunucu rehberlerı ılgılı rutbe sıstemıde gayet başarılı çok emek verılmıs bır sunucu başarılarınız devamını dılerım saygılarla : Darkmiow

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Yorumun İçin Teşekkür Ederim, Sarahah adlı VIP mize yapdığı dolandırıcılıkdan dolayı Kurallar hereğince cezalandırılmıştır

Darkmiow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
serverınızın adaletlıgı oldu burdan bellı oldu bırde bır ıstegım vardı acaba vıplee özel yazıdklarımız beyaz gozukse fln ıyı olmazmı

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serverınızın adaletlıgı oldu burdan bellı oldu bırde bır ıstegım vardı acaba vıplee özel yazıdklarımız beyaz gozukse fln ıyı olmazmı
Onun Yerine VIPlere Özel /sohbetrengi eklendi, istediğiniz rengi sohbette kullanabileceksiniz

Yenilikleri Öğrenmek İçin

Konu Günceldir

XTrEmPo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Feykpleyırsonline kullanıcak kadar başınızdan kötü ne olay geçti ?" Diyorum ve gidiyorum.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Feykpleyırsonline kullanıcak kadar başınızdan kötü ne olay geçti ?" Diyorum ve gidiyorum.

Yanlış anladınız sunucuya bot atıyorlar kanıt var buyrun, size de tavsiyem olsun bir şeyi bilip bilmeden konuşmayalım lütfen, ilk önce soralım.

Konu Güncel

Konu Güncel

Yeni Güncellemelerle Birlikteyiz

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server gayet başarılı tebrik ediyorum fakat markette biraz eksik var gibi aslında iyi fakat bazı benim gibi üşengeç oyuncular olabiliyor onlar için kötü olabilir bir diğer konuya gelirsek 1 gün önce serverde savaşıyordum normal olarak "_kitten" adlı oyuncuyu kestim kestigim halde bana hile demedi çünkü hile değildim "Zenci" adlı oyuncuya 2 3 kere vurduktan sonra bana hile dedi ve ardından bende ekran açarım dedim o sırada ban yedim bunu açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. :)

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server gayet başarılı tebrik ediyorum fakat markette biraz eksik var gibi aslında iyi fakat bazı benim gibi üşengeç oyuncular olabiliyor onlar için kötü olabilir bir diğer konuya gelirsek 1 gün önce serverde savaşıyordum normal olarak "_kitten" adlı oyuncuyu kestim kestigim halde bana hile demedi çünkü hile değildim "Zenci" adlı oyuncuya 2 3 kere vurduktan sonra bana hile dedi ve ardından bende ekran açarım dedim o sırada ban yedim bunu açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. :)
Eğer oyundaki isminizi bana söylerseniz size daha çok yardımcı olmak isterim.