Nasılsınız Bakalım?

amiral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha önceki hesaplarımla da açtığım konuların hep eleştirisel olduğunu gördüm ve bugün bir farklılık olsun, muhabbet konusunu ben açayım diye böyle bir şey yapmaya karar verdim. Havadan sudan konuşacağız elbet lakin benim öncelikle size ve özelliklere aramıza yeni katılanlara forumda geçirdikleri zamanla ilgili iki soru sormak istiyorum. İlk sorum forum ortamını nasıl buldunuz, güncel konular ve paylaşılan gönderiler ilginizi çekti mi? İkinci isteğim ise forumda olsa çok güzel olur dediğiniz bir, belki iki şeyi paylaşmanız. Yeni katılanlara sorduysam misafirperverlikten tabii ki, siz eski kurtların da cevaplarını bekliyorum. Nasılsınız bakalım?

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Forumda bence minecraft resimleri dışında diğer tür resimlerin paylaşacağı bir konu türü olmalı.Artı şiir bölümüyle ilgili nedense bir bölüm göremedim.Koskoca forumun bunlardan eksik kalması beni üzdü.Forumdaki ortamda ilginç bir cana yakınlık gördüm.Gelen basıyorlar çayı.

europa

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Forumda bence minecraft resimleri dışında diğer tür resimlerin paylaşacağı bir konu türü olmalı.Artı şiir bölümüyle ilgili nedense bir bölüm göremedim.Koskoca forumun bunlardan eksik kalması beni üzdü.Forumdaki ortam samimilik gördüm.Gelene hemen çay ikram ediyorlar.
Palavraaaü, palavvvraaüüü. Sadece boş laflar. O çay ikram lafları samimi değil emin ol...

BerkantKT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu konuları çok fazla.Başlığı düzgün konu bulmak zor

Reol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beni karşılayan insanların samimiyeti hakkında kesin bir şey söyleyemeyeceğim çünkü burası adı üstünde bir forum, insanların genellikle anonim gezdiği bir platform. En azından gözlerime güvenerek diyebilirim ki forumda çok neşeli ve farklı insan var ve hepsiyle tanışmak için can atıyorum. Çok sunucu konusu gördüm fakat hiç anime konusu göremedim beni üzen o oldu. Onun dışında iyiyiz işte yuvarlanıyoruz :D
Forumda bence minecraft resimleri dışında diğer tür resimlerin paylaşacağı bir konu türü olmalı.Artı şiir bölümüyle ilgili nedense bir bölüm göremedim.Koskoca forumun bunlardan eksik kalması beni üzdü.Forumdaki ortamda ilginç bir cana yakınlık gördüm.Gelen basıyorlar çayı.
Şiir olayı kulağa çok güzel geldi doğrusu. Eminim edebiyat ile ilgilenen kişiler vardır, arada sırada şiir paylaşsalar kötü mü olurdu?

AltınDon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beni karşılayan insanların samimiyeti hakkında kesin bir şey söyleyemeyeceğim çünkü burası adı üstünde bir forum, insanların genellikle anonim gezdiği bir platform. En azından gözlerime güvenerek diyebilirim ki forumda çok neşeli ve farklı insan var ve hepsiyle tanışmak için can atıyorum. Çok sunucu konusu gördüm fakat hiç anime konusu göremedim beni üzen o oldu. Onun dışında iyiyiz işte yuvarlanıyoruz :D

Şiir olayı kulağa çok güzel geldi doğrusu. Eminim edebiyat ile ilgilenen kişiler vardır, arada sırada şiir paylaşsalar kötü mü olurdu?
Dimi herkes beğendiği animenin tanıtımını yapsa, animeye özel bölüm var mı yok mu bilmiyorum ama bence olmalı :)

europa

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Az önce osurdum, pişman değilim...

*Osurmayı acilen bırakman gerek...

516200_oe603.png

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumdaki en yaratıcı ve büyük survival sunucusunu açacağız. Bir sürü yeni zırh ve şatafatlı kılıçlar olacak. El yapımı mükemmel buildler de kaliteyi pekiştiren bir etmen olacak. Belki çok fazla oyuncu olmayacak ama kim inkar edebilir ki kaliteli sahip oyunculara olacağımızı :D

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Üşenmeyip okuyunuz zira üşenmek acizliktir,
Bir gün Amerika'da siyasi bir olay olur ve birkaç kişi gözaltına alınır. Bu gözaltına alınanlardan birinin kızı babasını ziyarete gelir. Kapıdan girerken babasına yaptığı kuş resmini de sokmak ister fakat güvenlik barış sembolü olduğu için kuş olan resmi yırtar. Kız ağlayarak babasına anlatır babası ise kızını teselli eder. Aradan 1 yıl geçer kız babasını tekrar ziyarete gelir bu sefer güvenlik kızın elinde yine bir resim olduğunu görür fakat ağaç resmi olduğu için bir şey demez babasına vermesine izin verir. Babası, "Kızım ne güzel bir resim ağaç ve ağaçta meyveler...". Kız babasına doğru eğilir ve "Şşşt baba onlar meyve değil bir sürü kuş ağacın dallarına gizledim" der. İşte bende nasıl mıyım ? Bütün olumsuzluk ve imkansızlıklara rağmen koca bir kuş sürüsünü sanatın gücü ile gizleyip babasına veren o kız gibi kreatif ve hür (özgür)üm. Tabii bunları da Atam'a borçluyum.

şnan.png