Nasıl Kanalım Büyür ?| Kimden Yardım alırım ?

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba ben Hüseyin Akgül yeni bir kanal açmaya karar verdim.

Benim aklımdaki sorular ;
1- Kanalım Nasıl bir çabayla büyür ?
2-Kimlerden Yardım alırım ?

Bana buradan ulaşabilirsiniz artık geri döneceğim buraya.

Kanal İsmi : Eien Gaming
Şu Anlık Mta İle 1-2 video çektim geleceğim iyi olacağını düşünüyorum.

AltınDon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben de çözemedim sanırım arkan da bir takımın olmadıkdan sonra kolay kolay büyüyemiyorsun ben de deniyorum bu aralar...

AltınDon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Videoların da kendi sesin olsun sadece ekranı izlemek sıkıcı çünkü bir senaryon olsun insanları güldürecek. kendince rp yap yani tutar herhalde en azından 500 aboneye kadar mta ile gidersin de ondan sonrası mta sıkıntı ayrıca kanal ismin türkçe olsun gamingi de kaldır bence insanlar bıktı çünkü yok gaming yok maming yok ahmet oyunda ayrıca düzenli video at şimdilik önerilerim bunlar.

Buda benim kanalım işte :)
https://www.youtube.com/channel/UCKuAXmsYWf4atI3IkBSkvmA?

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Videoların da kendi sesin olsun sadece ekranı izlemek sıkıcı çünkü bir senaryon olsun insanları güldürecek. kendince rp yap yani tutar herhalde en azından 500 aboneye kadar mta ile gidersin de ondan sonrası mta sıkıntı ayrıca kanal ismin türkçe olsun gamingi de kaldır bence insanlar bıktı çünkü yok gaming yok maming yok ahmet oyunda ayrıca düzenli video at şimdilik önerilerim bunlar.

Buda benim kanalım işte :)
https://www.youtube.com/channel/UCKuAXmsYWf4atI3IkBSkvmA?
Teşekkürler :)

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft çekme kaliteli içerik sun. Olgun konuş çok rahat ve çok sıkı bir imaj verme mikrafonunda cızırtı veya tiz ses çıkartma problemi varsa değiştir. Örneğin Payday 2 hakkında önemli bilgi veren birkaç video çekersen Payday 2 Türkiye topluluğu arasında yayılır. Ama gidipde maynkrıafffffffff çekersen huzunuici pro pvp abilerimin arasında yayılır (!) özetle kaliteli içerik herşeydir.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kanalını istersen en kuytu taşın altına koy, içeriğin kaliteli ise bir şekilde sivrilip büyüyeceğine imzamı atarım.
şnan.png

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kaliteli ve düzgün içerikler üretiyorsan kimsenin yardımına ihtiyacın olmaz.