S

Sunucumuzu Beğendiniz Mi

• Evet, Beğendim

Kullanılan: 4 57.1%
  • Yani, Eksiklikler Giderilmeli

Kullanılan: 3 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    7

LessNoice

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapanmıştır. Lütfen konuyu silin

Son düzenleme:

LessNoice

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SERVERE GİRİLMİYOR
Skype üzerinden veya forum üzerinden pm atarsan yardımcı olabiliriz. Suncuda şu anda çok rahat oynayabiliyoruz.

SaetNOVA Sunucumuza ilk girişin olduğundan biraz geç bağlanıyor. Siz Sunucuya Bağlana Basın Ve 10-15Saniye Bekleyin Girecektir

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarım ortalama. Sunucu içi yapılar hoş.

5/10

"Youtuber Tag'ı Hakkında:
Youtuber yetkisi sunucumuzda video çeken herkese verilecektir. Ayrıca sunucumuzda video çeken youtuber kendisinden başka birinede ücretsiz youtuber tagı verebilir. Youtuber tagı Ultra Vip ile aynı yetkilere sahiptir. Ultra Vip'nin yapabildigi herseyi yapar. Youtuber yetkisine sahip herkesin kanalının adı youtuber duvarında gösterilecektir.
"

Saçma olmuş.

"-Parası olanın kazandığı değil, iyi olanın kazandığı ekonomi sistemi"

Bahsi geçen sistemi anlatır mısınız ?

Başarılar!

LessNoice

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarım ortalama. Sunucu içi yapılar hoş.

5/10

"Youtuber Tag'ı Hakkında:
Youtuber yetkisi sunucumuzda video çeken herkese verilecektir. Ayrıca sunucumuzda video çeken youtuber kendisinden başka birinede ücretsiz youtuber tagı verebilir. Youtuber tagı Ultra Vip ile aynı yetkilere sahiptir. Ultra Vip'nin yapabildigi herseyi yapar. Youtuber yetkisine sahip herkesin kanalının adı youtuber duvarında gösterilecektir.
"

Saçma olmuş.

"-Parası olanın kazandığı değil, iyi olanın kazandığı ekonomi sistemi"

Bahsi geçen sistemi anlatır mısınız ?

Başarılar!
Öncelikle yorumunuz ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Bizim oynadığımız çoğu sunucuda vip alanlar normal oyuncuların elde edemeyeceği itemlerle katliam yapıyordu. Bunun önüne geçmek için edit setleri kaldırdık. Vip üyeler p4leri, kes 5 kiliclari daha hizli yapabilecek. Maden, kitap aramadan elde edebilecek. Ama arenaya gelince normal oyuncunun p4 seti ile vip oyuncunun p4 seti esit olacak. Youtuber tagı ise kısa sureligine sunucumuzun tanıtımı için yaptığımız bir kampanya. Kalıcı olarak bulunmayacak. İyi oyunlar!

FieldBird

Richie Rich
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girdim. İlk izlenim çok başarılı. Lapisin olmaması muazzam bir detay. Jobs plugini ekonomiye tam anlamıyla uymuş. Faction kurma claim yapma gibi olayların parası gerçekten emek gerektiriyor. Yine de çok zorlamıyor. Bu maksimum hp'nin artması olayını ilk kez görüyorum. Şimdiye kadar olumlu bakıyorum fakat ileride fazla OP olabilir mi bilemem. Emek sunucuda warp hammaddeyi bile görmek istemezdim açıkçası. Yine de piyasaya etkisi çok fazla olmadığı için kabul edilebilir.
Eksilere gelecek olursak arada bir ping giriyor ve kısa süre sonra geçiyor. Özellikle warp benzeri teleport komutlarında oluyor bu sorun.
Sonuç olarak beni kendine çekti ve bir süre bu sunucuda oynayacağımı düşünüyorum. Eski tarz sunucu arayanlar için bulunmaz hint kumaşı. Lapisli sunuculara alışanların da bir şans vermesini öneririm.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Öncelikle yorumunuz ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Bizim oynadığımız çoğu sunucuda vip alanlar normal oyuncuların elde edemeyeceği itemlerle katliam yapıyordu. Bunun önüne geçmek için edit setleri kaldırdık. Vip üyeler p4leri, kes 5 kiliclari daha hizli yapabilecek. Maden, kitap aramadan elde edebilecek. Ama arenaya gelince normal oyuncunun p4 seti ile vip oyuncunun p4 seti esit olacak. Youtuber tagı ise kısa sureligine sunucumuzun tanıtımı için yaptığımız bir kampanya. Kalıcı olarak bulunmayacak. İyi oyunlar!
Ama şöyle bir durum var; vip alan oyuncu, daha iyi imkanlara, oyunculardan daha iyi olmak için vip alıyor. Arenada bir üstünlüğü olmassa aldığı vipin anlamı kalmaz.

FieldBird

Richie Rich
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama şöyle bir durum var; vip alan oyuncu, daha iyi imkanlara, oyunculardan daha iyi olmak için vip alıyor. Arenada bir üstünlüğü olmassa aldığı vipin anlamı kalmaz.
Aldığı VIP'nin anlamı oyunda yapılması zor itemlere kısa yoldan ulaşmak ve zamandan kazanmak. Senin dediğin gibi olduğunda para vermeyenlere haksızlık oluyor. Win to win durumu görüyorum ben burada. Yani oldukça adil.

LessNoice

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim. İlk izlenim çok başarılı. Lapisin olmaması muazzam bir detay. Jobs plugini ekonomiye tam anlamıyla uymuş. Faction kurma claim yapma gibi olayların parası gerçekten emek gerektiriyor. Yine de çok zorlamıyor. Bu maksimum hp'nin artması olayını ilk kez görüyorum. Şimdiye kadar olumlu bakıyorum fakat ileride fazla OP olabilir mi bilemem. Emek sunucuda warp hammaddeyi bile görmek istemezdim açıkçası. Yine de piyasaya etkisi çok fazla olmadığı için kabul edilebilir.
Eksilere gelecek olursak arada bir ping giriyor ve kısa süre sonra geçiyor. Özellikle warp benzeri teleport komutlarında oluyor bu sorun.
Sonuç olarak beni kendine çekti ve bir süre bu sunucuda oynayacağımı düşünüyorum. Eski tarz sunucu arayanlar için bulunmaz hint kumaşı. Lapisli sunuculara alışanların da bir şans vermesini öneririm.
Yorumunuz için teşekkürler. Ping sorunu konusunda haklısınız. Sunucunun genel anlamda lag yapmaması için oyuncunun olmadığı yerler sunucu belleğinde tutulmuyor. Siz ışınlandığınızda bu chunk denilen 16x16 alanlar yeniden yükleniyor. Kısa sürede bu soruna çözüm bulacağımızdan emin olabilirsiniz. İyi oyunlar!

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Açık konuşmak gerekirse bizim sunucuyu açmamızın sebebi para kazanalım, köşeyi dönelim değil. Ama vip satmak zorundayız yoksa sunucunun aylık masrafını karşılayamaz duruma geliriz. Herkesin eşit olabileceği, oyunu oynayan herkesin kazanabileceği sistem aklımıza bir tek bu geliyor. Sırf para kazanmak uğruna sunucu açıklamasındaki emek kelimesini silemeyiz. FieldBird ün dediği gibi vip oyuncular güce kısa yoldan ulaşacak. Ama bu herkesten üüstün olacakları anlamına gelmiyor. İyi oyunlar!

haydi şu svi dolduralım
Yorumunuz için teşekkürler! Merakla bekliyoruz. İyi oyunlar

Sunucumuza pazar sistemi eklenmiştir, ancak hala bakımdadır. Aynı zamanda çeşitli bugları düzelttik. Artık ilk girişte 10-15 saniye beklemenize gerek yok, portallar sizi banlamıyor, sunucu birden bire kapanmıyor. İyi oyunlar!

/giris ve /kayit komutları düzeltildi. Artık sunucumuza girebilirsiniz!

Sunucumuz yeni websitesi için 2 saatlik bakıma girmiştir.

Bakım bitmiştir. Oluşan gecikme için tüm oyunculardan özür dileriz. İyi oyunlar!

Sunucumuzda oluşan sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Suncumuz bakımdadır!

ByEmReeHD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Lapissiz Sunucu Kurarak Farkınızı Yansıtmışsınız. Yalnız Spawnınız Skyblock Temalı değil mi?