CozyCraft - IP: cozycraft.net

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncellikle başarılar dilerim, sürüm hariç sunucunuzda olumsuz bi' şey gözüme çarpmadı. Spawn haritanız başarılı ve emek verilmiş, sistemleriniz de başarılı (factions klan sistemleri vs. bu tür için uygun değil). Siteniz başarılı, canlı harita olayını çok beğendim. Sohbet, oyuncuların nerelere gittiği vs. görünüyor :D Hile korumanızın test videosu vs. olursa güzel olabiliir

Tekrardan başarılar dilerim.

kahval

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncellikle başarılar dilerim, sürüm hariç sunucunuzda olumsuz bi' şey gözüme çarpmadı. Spawn haritanız başarılı ve emek verilmiş, sistemleriniz de başarılı (factions klan sistemleri vs. bu tür için uygun değil). Siteniz başarılı, canlı harita olayını çok beğendim. Sohbet, oyuncuların nerelere gittiği vs. görünüyor :D Hile korumanızın test videosu vs. olursa güzel olabiliir

Tekrardan başarılar dilerim.
Teşekkür ederiz.

Minstreal

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, kolaylıkar kahval !

Serverinizde Minstreal ismiyle halihazırda oynamaktayım. Gerçekten çok beğendiğim bir sunucu fakat şöyle bir kaç eksiğinden bahsetmezsem olmaz;

-/chest komutu aktif.
-/back komutu !!!
-/vote ile verilen hediyeler ve başta verdiğiniz kit tamamiyle oyunu kolaylaştırıyor, oynama isteğini azaltıyor...

+McMmmo.
+Canlı harita takibi.. dynamic map.
+Sade-hoş.
+Ortamı güzel, insanlar ticaret yapıyor.

dediğim gibi chest-back kaldırılırsa ve voteden daha önemsiz şeyler çıkarsa daha güzel olur..

Başarılar ! :) Minstreal.

kahval

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, kolaylıkar kahval !

Serverinizde Minstreal ismiyle halihazırda oynamaktayım. Gerçekten çok beğendiğim bir sunucu fakat şöyle bir kaç eksiğinden bahsetmezsem olmaz;

-/chest komutu aktif.
-/back komutu !!!
-/vote ile verilen hediyeler ve başta verdiğiniz kit tamamiyle oyunu kolaylaştırıyor, oynama isteğini azaltıyor...

+McMmmo.
+Canlı harita takibi.. dynamic map.
+Sade-hoş.
+Ortamı güzel, insanlar ticaret yapıyor.

dediğim gibi chest-back kaldırılırsa ve voteden daha önemsiz şeyler çıkarsa daha güzel olur..

Başarılar ! :) Minstreal.
Tavsiyeleriniz değerlendirilecek. Teşekkür ederiz.

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mcmmo nun değerini bilen birisi daha helal be tr de az bulunuor hastasıyım ben bu pluginin :) artı olarak survival ve faction bayagı güzel olmuş ama altın kürekle ile faction claimleri karışmazmı yani dielim factionu ele geçirdi adamlar kürekle claim atılan yerleri alamaz adamlar

kahval

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
mcmmo nun değerini bilen birisi daha helal be tr de az bulunuor hastasıyım ben bu pluginin :) artı olarak survival ve faction bayagı güzel olmuş ama altın kürekle ile faction claimleri karışmazmı yani dielim factionu ele geçirdi adamlar kürekle claim atılan yerleri alamaz adamlar
Teşekkür ederiz. Kürek claimi bu sebeple 1000 blokla limitlendi.

Wunderkid

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
kahval, merhaba kolay gelsin. Arkadaşıma telefon numaramı yazdığım için süreli ban yedimde, banımı ve uyarıyı kaldırır mısın acaba ?
nick: Wunderkid

Düzeltme: kahval 4 dakika içinde geri dönüş yaptı, teşekkürler.

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
2 hafta girmeyenlerin claimleri neden siliniyorki ? ara vermeden oynamamızmı gerek yani

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tek kelimeyle
EF-SA-NE !
sunucu da yabancı sunucularda aldığım zevki aldım hep keşke yerli bi sunucu bukadar kaliteli olsa der dururdum ! Başıma talih kuşu konmuşda haberim yokmuş keşke porche isteseymişim,ana dilimde kaliteli bir fact görmek gibisi yok ki beni bilen bilir factlerde çok oynamam max 1 hafta giderim vardır fakat bu sunucu EF-SA-NE
9/10 biraz eksikleri var fakat gelecekte tamamlayacağını düşünüyorum.
-YgtGamingTR

Son düzenleme: