GraveGuard | Factions | 2014-2018 | 1.8 - 1.9 | 16 GB Ram | Güncelleme Yapıldı | Play.GraveGuard.Net

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleykum, sunucu gayet güzel ama hile serbest olması bozmuş. Niye serbest bırakdığınızıda tahmin edebiliyorum, yetişemiyosunuz hilelere vs. ben moderator olarak başvurmak istiyorum hilenin yasaklanması durumunda hile kontrolü yapılabilir tahminimce 2 mod alıp Discord grubu vs. açıp kontrol getirilmesi iyi olur. Dediğim gibi moderator olarak başvuruyorum özelden ulaşırsanız sevinirim. Ayrıca cevaplarıızı okudum oyuncularımızın isteiğine göre hareket ediyoruz demişsiniz, bu durum doğru fakat siz hileyi yasaklayarak hile kullananları, uzaklaştırırsınız. Ve sonrasında ise hile kullanmayan bi kitleye ulaşırsınız. Ve daha çok tutacağına inanmaktayım tek gereken yenilik getirilmesi.
Puanım 8/10

Depth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleykum, sunucu gayet güzel ama hile serbest olması bozmuş. Niye serbest bırakdığınızıda tahmin edebiliyorum, yetişemiyosunuz hilelere vs. ben moderator olarak başvurmak istiyorum hilenin yasaklanması durumunda hile kontrolü yapılabilir tahminimce 2 mod alıp Discord grubu vs. açıp kontrol getirilmesi iyi olur. Dediğim gibi moderator olarak başvuruyorum özelden ulaşırsanız sevinirim. Ayrıca cevaplarıızı okudum oyuncularımızın isteiğine göre hareket ediyoruz demişsiniz, bu durum doğru fakat siz hileyi yasaklayarak hile kullananları, uzaklaştırırsınız. Ve sonrasında ise hile kullanmayan bi kitleye ulaşırsınız. Ve daha çok tutacağına inanmaktayım tek gereken yenilik getirilmesi.
Puanım 8/10
Yakında Moderatör alımı olabilir, olursa detaylı olarak başvuru yapabilirsiniz. Moderatör olmak isteyen kişi sunucuda en az bir aydır sunucuda oynamalı. Discord grubumuz bulunmakta. Artık maalesef ki Türkiye için hile çağındayız. Yeniliksiz olan bir sunucu elbette pek ilerleyemez.

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yakında Moderatör alımı olabilir, olursa detaylı olarak başvuru yapabilirsiniz. Moderatör olmak isteyen kişi sunucuda en az bir aydır sunucuda oynamalı. Discord grubumuz bulunmakta. Artık maalesef ki Türkiye için hile çağındayız. Yeniliksiz olan bir sunucu elbette pek ilerleyemez.
Sunucuda 1 yıldır kayıtılıyım bi süre pc yoktu giremedim loglardan kontrol edersiniz nick: Scakah iyi oyunlar..

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Efsaneye ne oldu kapalı gözüküyor ?

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita güzele benziyor, başarılar.

Depth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Harita güzele benziyor, başarılar.
Değerli Yorumunuz Için Teşekkür Ederim.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum.

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hile serbest diyen bir rehberiniz var!
2018-03-03_13.44.15.png

Adam hileyim falan diyor.
2018-03-03_13.43.14.png

2018-03-03_13.43.26.png

Küfrü görüyoruz!
2018-03-03_13.23.52.png.png

Sansür küfür için uygulandı.

Ekli dosyalar

• 2018-03-03_13.23.52.png.png
    155.9 KB · Görüntüleme: 279
  • 2018-03-03_13.23.52.png.png
    155.9 KB · Görüntüleme: 277

Depth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hile serbest diyen bir rehberiniz var!
Ekli dosyayı görüntüle 67341

Adam hileyim falan diyor.
Ekli dosyayı görüntüle 67343
Ekli dosyayı görüntüle 67342

Küfrü görüyoruz!
Ekli dosyayı görüntüle 67344
Sansür küfür için uygulandı.
Maalesef ki sunucumuzda hile serbesttir.
Kılıçını küfürlü yapan oyuncu uyarılmıştır.

Konu Güncellendi.

Açık Arttırma sistemi kaldırıldı.

Ox değiştirildi.

Event saatleri değiştirildi.

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritalar güzele benziyor.Başarılar!