Yararlı bir konu oldugunu düşünüyomusunuz ?

• Evet

Kullanılan: 2 100.0%
  • Hayır (Eksiğim varsa söyleyin)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese selamlar ;
Uzun bi aradan sonra owerclock yapacam diye bozdugum pcyi ben kesin yapılmaz diyip kaldırmıştım fakat bios pilini çıkarıp 10 15 dk bekleyip takmadan önce reset tuşuna bi kaç kere seri halde basıp tekrar taktıgımda bios sıfırlandıgı için pc açıldı sonra aradan 3 yıl geçmiş sonunda eski pcmi yapabilmiştim fakat benim için en büyük sıkıntı minecrafta 1.7.2 den daha yukarı sürümle girmemesiydi bende dedim minecraftı kaldırayım yeni sürümü yükleyeyim javayada aynısını yapayım dedim javada biraz sıkıntılar yaşadım ama biraz düşük Updateli sürümünü yükleyince yani java 8 update 16 değilde java 8 update 11 sürümü yükleyerek java 8 ide kurabildim java 8 kurabilmeniz önemli çünkü minecraft yeni sürümlerin çoğu java 8 sürümüyle açılıyor artık java 7 ile minecraft a girme olayı eskidi sonra hangi sürümde oynayacaksanız bi güzel Optifine Ultra mesela 1.12.2 Ultra Optifine gibi kurun ultra olması önemli diğer optifineler yeterli etkiyi gösteremiyor sanırım ama ilk gireceğiniz minecraft sürümünü normal açmayı deneyin ki optifine o sürümün dosyalarını kullanarak kendini kurabilsin sonra girdim ben şaşırıyorum tabi 2015 yıllarında 1.8 kasıyordu ama bi ultra optifine kurmak aklıma gelmemiş o zamanlar eğer ultra optifine kursaydım 4 yıl pc ve minecrafttan uzak kalmazdım hatta size şöyle bi kanıtlıyayım ne kadar eski pc ile oynayabildiğimi oyun içi kasmıyor ama hem biraz erindim hem oyun içi ss ini hemde sistem özelliklerini bende topluca yaptım bence bu pcnin bu sürüme bile girebilmesi mucize iken oynanabiliyor yani 30 40 fps alabiliyosun

ÖZET : ben pcsi kötü olan arkadaşlara Oynayacakları minecraft sürümünün Ultra Optifine kurmasını ve Java 8 i yüklemelerini ve minecraft teamexteem kullanıyolarsa en son team extreem sürümünü indirmelerini tavsiye ediyorum
Herkese İyi Oyunlar Dilerim
Olacağının garantisini vermiyorum ama bende oldu belki sizdede olur yardımım dokunmuş olur .
Belki bu Ultra Optifine olayını paylaşan olmuştur ama ben görmedim .

Gkusak1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Klasus,Merhabalar Yazına Bir Eklenti Yapmak İstiyorum Laptop Kullanan Oyuncular Minecraftı Elektriğie Takılı Halde Oynayınca Kasma Sorunu kalkıyor 40-50 fps artıyor iyi günler dilerim

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klasus,Merhabalar Yazına Bir Eklenti Yapmak İstiyorum Laptop Kullanan Oyuncular Minecraftı Elektriğie Takılı Halde Oynayınca Kasma Sorunu kalkıyor 40-50 fps artıyor iyi günler dilerim
Teşekkürler ve evet Eğer elektiriğe takıp Yüksek Performans Seçeneğini seçerlerse fpsleri artar