Pes 2018 Sistem Gereksinimleri

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
gamer.png

pes-2018-apk.jpg

PES 2018 Sistem Gereksinimleri

Herkese tekrardan merhaba! Yeni konumda PES 2018'in sistem gereksinimlerini yazdım. Keyifle okumanız dileğiyle.
Bildiğiniz üzere Pes (Pro Evolution Soccer) 23 Ekim 2001 de Konami tarafından yayınlanmıştır. PES oyunun türü ise videolu futbol oyunu. Eylül ayında çıkan PES 2018 Türkiye'den 3 büyükleri alarak (Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş) Türkleri biraz daha gurur verici bir hale sokmakta bulunmuş. PES 2018 Türkiye'de fiyatı ise 100 TL den başlayan fiyatlar olarak bizlere sunulmakta. PES 2018 ''PlayStation 4, Android, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows'' platformlarında da bulunmakta. PES 2018'i ilk oynadığım zaman oyundaki futbolcular gerçek hayattaki futbolculara çok benzediğini hatta bazılarının tıpa tıp aynısı olduğunu fark ettim. Aynı zamanda o kadar da gerçekçi hareketleri vardı ki sanki ben oynuyorum sandım. Menü ayarları biraz daha kolaylaştığını oyunda gördüm. Geçen Fenerbahçe ile Galatasaray karşılaşmasını izliyordum adam gol atıyor gözlerimin feleği şaştı, nasıl bir hareketse artık ben bile göremedim yavaşlata yavaşlata izledik ama gol gerçekten çok güzeldi. Elinizde varsa PS4 ile alında oynayın bizden size akıl. Lakin anladım ki her önüne gelen bilgisayar güzel sporlu video oyununu kaldırmaz, kaldıramaz. Peki PES 2018'in sistem gereksinimleri nelerdir? Aşağıda bu soruyu yanıtlamış olacağız.
as.PNG

Bu güzel konumu dinlediğiniz için çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım. İyi forumlar!

Son düzenleme:

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ps4 e yüklerim olur biter neden PC :D