Oyunumda Kaplama Sorunu Var Lütfen İlgilenin

WizzTess

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selamlar Dostlarım. Minecraftı Şimdiye kadar sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Bu gün okuldan gelip girdiğimde sunucularda "can't connect..." gibi bir sorun vardı herneyse birşekilde düzelttim fakat şimdi sunucuya giriyorum ve bloklar bir garip olmuş aşağı koyacagım görseldeki gibi bir sorunla karşılaşıyorum %100 eminim ki texture pack ile ilgili değil daha yeni yükledim belki düzelir diye fakat düzelmedi. Neyse bi siz baksanız :(

2018-02-22_16.00.07.png

2018-02-22_16.00.02.png

2018-02-22_16.11.42.png

Son düzenleme:

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Client, Mod vs. ilemi oynuyorsun ondan kaynaklı olabilir.
2. Crack minecraft ise oyun dosyalarını kontrol et.
3. Oyunu sil tekrar yükle, orjinal minecraft varsa crack yerine onu kullan sorun olmayacaktır.

Son dakika düzenleme yapıyorum.

Oyun ayarlarından 3D modunu açmışsınız sanarım kontrol edin.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Ayarlarda bulunan Supersecret özelliği açık kalmış olabilir. Olmuyor ise oyunu tekrardan yüklemeyi deneyebilirsin.

WizzTess

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1. Client, Mod vs. ilemi oynuyorsun ondan kaynaklı olabilir.
2. Crack minecraft ise oyun dosyalarını kontrol et.
3. Oyunu sil tekrar yükle, orjinal minecraft varsa crack yerine onu kullan sorun olmayacaktır.

Son dakika düzenleme yapıyorum.

Oyun ayarlarından 3D modunu açmışsınız sanarım kontrol edin.
Crack oynuyorum mod vs. yok şimdi java ve oyun ile ilgili herşeyi silip tekrar deneyceğim geri dönerim. 3D Mod açık değil

Ayarlarda bulunan Supersecret özelliği açık kalmış olabilir. Olmuyor ise oyunu tekrardan yüklemeyi deneyebilirsin.
Supersecret açık değil oyunu silip deneyeceğim teşekkürler.

Javayı tekrar kurdum minecraftım jar uzantılıydı exe olan bir minecraft indirdim fakat hala aynı lütfen yardımcı olun :/

ÇÖZDÜMM ÇÖZDÜMMM GENÇLER AYARLARDAN MİPMAP DÜZEYİ 1 VE 1'İN ÜZERİNDEYKEN OLUYOR SANIRIM BİLGİSAYAR SİSTEMİ İLE ALAKALI TEŞEKKÜRLER İLGİNİZ İÇİN