Düşüş bitti, Uçuş vakti.

CMO

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size yönelttiğim kısım ile konuya yazdığım kısım büyük bir boşlukla ayrılmış durumda, dolayısıyla ilk kısım için seve seve düzgün bir cevap vermenizi beklerdim açıkçası.
Sorumlulukta kaçtığım etiğim yok ama diğer dediklerini dediğim gibi forum yöneticileri cevaplayacak :)

Daha söze gerek yok. En doğrusunu söylemişin.
O videoyu atmayaydın bari. :ci:
Hemen kaldırırdım. Rahatsızlık için özür dilerim :dost:

amiral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gamer adındaki bir site hâlâ Minecraft'a ağırlık veriyor...

Sorumlulukta kaçtığım etiğim yok ama diğer dediklerini dediğim gibi forum yöneticileri cevaplayacak :)

Özel mesaj atar mısın bana.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi

Cevaplayabileceklerini pek sanmıyorum, sanırsam "eski" diye adlandırılan zamanlarda şu anki yetkililer yoktu. Emin değilim.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali

Yanlış anladın rahatsızlıktan değil. Eskiden dinlerdim şimdi sen hatırlatınca etraf duman altı oldu onu demeye çalıştım. :lol:

Spayr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forum bir paylaşım , yorum vb. sitelerdir. Ama gamer.forum eğlence , oyun , komik anlar içeren bir sitedir. Gamer.com günlerce yeni üye alıyor. Bende bu forumda en fazla 1 yıl 3 ay bulunmuşumdur. Ama emin olun ki o zamanlar çok eğleniyordum. Şimdi yeniden başladım ama artık o güzelim sohbetleri bulamıyorum. Ya insanlar minecraft sunucusu açma peşinde ya da saçma sapan konular açma peşinde. Bunun nedeni ise artık forum demenin ile gamer.forumun anlamını karıştırıyorlar. Ben yetkililerin bu konuda her zaman ilgili olduklarını düşünüyorum. Hata bulmaya çalışmamalıyız , hatanın farkında olmalıyız. Ben artık forum.gamerın daha güzel üyeleri hakettiklerini düşünüyorum , fikrimce.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu forum minecraftturk.com alan adında ve sadece bir Minecraft forumu olarak kalsaydı,
gruplar kaldırılmasaydı şu an çok daha iyi bir durumda olabilirdik.
2013'ten beri bu forumda takılan birisiyim. Malesef gerçekler acı..

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Benim şu an yazdıklarım konu ile alakasız gibi görünebilir lakin manevi yönden bu konuyla bağları kuvvetlidir. Yeniyi tenkit etmeden önce onu eğitmeli ondan ne istediğimizi onlara anlatmalıyız, toplamayı sınıfı anlatmadan öğretmenin 2+2 nedir diye sorup cevap alamayınca eski mezunlar nerede, demesi gibi bir durumdur. Yeni nesiller güvenilir olmasaydı der miydi "Tüm ümidim gençliktedir" diye ? İrticai olmayalım.
imza beyaz arka planlı.png

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Benim şu an yazdıklarım konu ile alakasız gibi görünebilir lakin manevi yönden bu konuyla bağları kuvvetlidir. Yeniyi tenkit etmeden önce onu eğitmeli ondan ne istediğimizi onlara anlatmalıyız, toplamayı sınıfı anlatmadan öğretmenin 2+2 nedir diye sorup cevap alamayınca eski mezunlar nerede, demesi gibi bir durumdur. Yeni nesiller güvenilir olmasaydı der miydi "Tüm ümidim gençliktedir" diye ? İrticai olmayalım.
Ekli dosyayı görüntüle 66997
Türkçeno kadar duru ve bilge ki bazen seni Atatürke benzetiyorum :D