Eskiler ve Pek de O Kadar Eski Olmayanlar...

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
★ ★ ★
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hakiki craft_man, 2014 senesinin aralık ayında Konu Dışı - Genel bölümündeki birkaç konuyu taşırken ortadan kayboldu. Görüldüğü gibi samimi özellikleriyle tam bir Minecraft Türkiye admini...

2015'te forum üyelerine craft_man olarak yutturulan çakma admin @craftman, tam bir Steve'di. Fırsat buldukça üye banlardı ve sürekli ":D" ifadesini kullanırdı. Bu kadar gülecek ne vardı?

Creeper patlattı diyorsun yani?

*gruplar gelmedi.
*Herobrine kaldırıldı.

Kim özlemedi ki craft_man'ı :(
Ben!

En iyi cevaplar
0
kimisi bücürlük yaptı...
Sarı Bücür bunu beğendi...
Evet eskiden forumda sevilmeyen görgüsüz cahil seviyesiz birisiydim forumun en güzel zamanlarını (Özellikle şu 2013-2014) bücürlük yaparak geçirdim. Aslında kasten değilde troll olarak yapsaydım ne iyi gülerdim :D gerçi bi dönem cidden trollüğe sardığım olmuştu ama emin olun şimdiki halimle 2013e dönseydim bücürlüklerin hiç biri olmazdı. Sarı Bücür gene çıkardı ama :D

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2012 'de sunucu tanıtmak için üye olmam ve 2014'te yediğim ilk ban. Sonra 2015'te yeni üyelik ve oda 2016 sonlarında ban...
2017'de bu hesap...
Bugün bu sözü 3. kere yazıyorum: Burasıyla aramda iğrenç ve vıcık vıcık bir bağ var. İçine edildi forumun Gamer ile ama hala buradayız...

• Beğen
Reactions: DIO

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
2012 'de sunucu tanıtmak için üye olmam ve 2014'te yediğim ilk ban. Sonra 2015'te yeni üyelik ve oda 2016 sonlarında ban...
2017'de bu hesap...
Bugün bu sözü 3. kere yazıyorum: Burasıyla aramda iğrenç ve vıcık vıcık bir bağ var. İçine edildi forumun Gamer ile ama hala buradayız...
Ben de 2012de whitelust basvurusu icin uye olmustum buraya simdi birakamiyorum sanki benim bir parcam

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben de 2012de whitelust basvurusu icin uye olmustum buraya simdi birakamiyorum sanki benim bir parcam

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba. Bende hayalet olarak forumdaki her konuyu inceledim bazılarında yorum yazdım şimdi hayaletlikten cıktım 2018 Ghost out :D

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
★ ★ ★
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hikaye atmaktan Instagram'a döndü ya burası neyse. Bir tane de benden.

Adını asla bulamayacağınız 2012 girişli bir hesaptan bu foruma üye oldum. Amacım kendi hamachili sunucumun reklamını yapıp oyuncu çekmekti. (2 GB RAMli fanı kırık PCde server açıyordum.) Hamachili diyip geçmeyin, ortamlar güzeldi ki şu anda asla bulamazsınız.

Sonra bu hesabı açtım, buradan başlarda yine portlu sunucu reklamı yaptım, oradan yetkili alımlarına kaydım. Mimarlık yapıyordum ki eskilerden takılan varsa eserler paylaştığımı bilir. Tutanlar olmuştu. (O zamanlarda ES'10 game club vardı, oradan teklif alıp katılmıştım. Şimdiki Ronincilerden de orada birkaç kişi vardı.)

Ardından asıl çıkışımı 2014'te "Şu forumda bir doktorluk yapayım." diyerek yaptım. Konu Dışı-Genel forumunda eşik eskittim. Başka bir mekanda takılmaz oldum. Forumun sosyal kısımları bana yetiyordu. 14-15 sezonu güzeldi. 16'da sınav nedeniyle pasif kalmaya başladım. 17'de sınava tekrar hazırlandığım için yine aynı terane. Bu sene unumu eleyip eleğimi astığım için tekrar takılıyorum buralarda. Eski ortamı göremiyorum elbette ama var öyle birkaç kişi yaşayan, adına yaşamak denirse.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu öldü biliyordum meğersem bana bildirim gelmiyormuş :pof:
Merhaba. Bende hayalet olarak forumdaki her konuyu inceledim bazılarında yorum yazdım şimdi hayaletlikten cıktım 2018 Ghost out :D
N'aber güzelim?

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hikaye atmaktan Instagram'a döndü ya burası neyse. Bir tane de benden.

Adını asla bulamayacağınız 2012 girişli bir hesaptan bu foruma üye oldum. Amacım kendi hamachili sunucumun reklamını yapıp oyuncu çekmekti. (2 GB RAMli fanı kırık PCde server açıyordum.) Hamachili diyip geçmeyin, ortamlar güzeldi ki şu anda asla bulamazsınız.

Sonra bu hesabı açtım, buradan başlarda yine portlu sunucu reklamı yaptım, oradan yetkili alımlarına kaydım. Mimarlık yapıyordum ki eskilerden takılan varsa eserler paylaştığımı bilir. Tutanlar olmuştu. (O zamanlarda ES'10 game club vardı, oradan teklif alıp katılmıştım. Şimdiki Ronincilerden de orada birkaç kişi vardı.)

Ardından asıl çıkışımı 2014'te "Şu forumda bir doktorluk yapayım." diyerek yaptım. Konu Dışı-Genel forumunda eşik eskittim. Başka bir mekanda takılmaz oldum. Forumun sosyal kısımları bana yetiyordu. 14-15 sezonu güzeldi. 16'da sınav nedeniyle pasif kalmaya başladım. 17'de sınava tekrar hazırlandığım için yine aynı terane. Bu sene unumu eleyip eleğimi astığım için tekrar takılıyorum buralarda. Eski ortamı göremiyorum elbette ama var öyle birkaç kişi yaşayan, adına yaşamak denirse.
Okumaya üşendim ağabeyim ne yapıyorsun ?
Konuyu öldü biliyordum meğersem bana bildirim gelmiyormuş :pof:

N'aber güzelim?
İyiyim canım.