1.8 & 1.12 - BLAZE NETWORK | Soba ve Kestanemiz Hazır | Jet Gibi Bir Oyun Deneyimi

* Sunucumuzu Nasıl Buldunuz ? *

• Muhteşem Ötesinde bir şey.

Kullanılan: 11 42.3%
  • Muhteşem.

Kullanılan: 4 15.4%
  • Sunucuyu beğenmedim, kestane yanmış.

Kullanılan: 11 42.3%

• Kullanılan toplam oy
    26

TeknoKurt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımından tutun, sunucunun güzelliğine kadar... Bence harika bir sunucu olacak ve bu sunucu Türkiye 1.liğine aday kendim girdim şahsen denedim mesela dayz texturepack ve loot sistemi harikaydı...

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Konu Tasarımından tutun, sunucunun güzelliğine kadar... Bence harika bir sunucu olacak ve bu sunucu Türkiye 1.liğine aday kendim girdim şahsen denedim mesela dayz texturepack ve loot sistemi harikaydı...
Teşekkür ederiz Sizin Destekleriniz bizim için çok önemli.

+Konu Güncel - Factions Eklendi.!!

Hydko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu bence çok başarılı başarılarınızın devamını dilerim iyi günler

TRdoodlez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu hoş ama geliştirilmesi lazım. DayZ oynarken 15 dakika oynayıp sıkılıveriyor insan

Ayrıca faction sunucusunda vip alan tanrı kıvamında oluyor
upload_2017-10-21_11-18-2.png

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sunucu hoş ama geliştirilmesi lazım. DayZ oynarken 15 dakika oynayıp sıkılıveriyor insan

Ayrıca faction sunucusunda vip alan tanrı kıvamında oluyor Ekli dosyayı görüntüle 58666
Güzel yorumunuz için teşekkür ediyoruz :) Yorumunuzu dikkat'e alıcagız Fakat sunucumuz yeni oldugu için hatalar olabilir en kısa zamanda düzelticeğiz.

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya gerçek hayat simulasyonu yapabilir misin ? Ve Dayz için texture pack nereden indirebilirim ?
@BlazeNetwork

Son düzenleme:

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tanıtımdaki Açık renkli yazı resimleri çok uyumsuz ve göz yoruyor ço ince va açık oldugundan dolayı görünmüyor.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
+ Malesef sunucu kapandı.
++fakat çok yakında tekrar açıyoruz!!

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yenilik deneyen ve klişelikten uzak durup yeni şeyleri getirmeye çalışan her sunucuya saygım sonsuzdur... Başarılar .

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Yenilik deneyen ve klişelikten uzak durup yeni şeyleri getirmeye çalışan her sunucuya saygım sonsuzdur... Başarılar .
Teşekkür ederim fakat her kişi kalite sevmiyor çoğu Minecraft kitlesi kalitesiz sunucular'da oynuyor bu yüzden'de sunucumuzu kapatmak zorunda kaldık ama yakında tekrar döneceğiz factions olarak yorumunuz için teşekkür ederim hayırlı geceler dilerim.