Konu kapatılsın

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuza Oyuncular Tarafından Köy Yapılımı Başlamıştır Köy Halinde Bir Koloni Kurup Orda Köy Kuralları İçeriğinde Sizde Oyuncular İle Beraber Güzel Bir Keyifli Bir Oyun Oynayabilirsiniz !

Güncel ++

Sunucumuz Herkese Düzenli Keyifli Bir Oyun Sunmak İçin Elinden Geleni Yapıyor Haydi Hemen Aramıza Katıl (Gır Gır Şamata Eğlence Burda)

Güncel ++

Güncel +++

Güncel ++
/yenilikler (Bölümü Eklenmiştir)

Güncel +

güncel +

Sunucumuz 1.11.2 Sürümüne Geçmiş Olup Sizlere Daha Yenilikçi Fakat Orjinal Oyunu Bozmayacak Şekilde Tadında Bir Sunucu Yaratmaya Çalışıyoruz Fikirlerinizi Yetkililere Söyleyerek Bizlere Yardımcı Olabilirsiniz.
07.03.2018 Tarihinde Saat 00:00'a Kadar PvP Kapalıdır!

Güncel +++

Güncel ++

Kyzaghan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuya giriş yapamıyorum bu hatayı veriyor "Ülkeniz bu sunucuda yasaklanmış!" Gürcistanda yaşıyorum.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
/Wild
/Trade
2 Sistem daha aktif iyi oyunlar
bu sistemler hakkında bilgi almak isterseniz
/menü yazmayı unutmayın

Sunucuya 1.11.2 den giriş yapılırken yanı sıra 1.12 - 1.12.2 den giriş yapabilirsiniz.

Sunucuda bulunan ufak hatalar giderildi iyi oyunlar.

İsteklerinizi bize bildirmeyi unutmayın iyi forumlar.

Vote Sistemi Artık Farklı Linkler İle Aktif.

mCoNGRaTz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı güzel olmuş ancak kısa olmuş daha ayrıntılı olsa daha hoş olabilirmiş.
Başarılar...

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle konuyu yetersiz buldum Örnek Görüntüler kısmındaki resimler küçük gözüküyor onları alt alta büyük bir şekilde yapsaydınız iyi olabilirdi. Özellikler yeterli. Ram kişi sayısına göre değişir servera kaç kişi giriyor?

Başarılar.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı güzel olmuş ancak kısa olmuş daha ayrıntılı olsa daha hoş olabilirmiş.
Başarılar...
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz sunucumuzu günden güne geliştirme çabası gösteriyoruz konumuz hali hazırda olduğu için güncellemeye zamanımız olamadı sunucuyu geliştirmek adına oyuncuların önerilerini göz önüne alıyoruz bu sebepten ötürü foruma zaman ayıramadık yorumunuzu dikkate alarak yeni sunucumuzun yeni resimleri ile yeni sistemlerini sizlere daha açıklayıcı olacak şekilde yansıtmaya çalışacağız.

Konu çok yetersiz olmuş
Değerli yorumun için teşekkürler konu temamız değişicektir daha açıklayıcı bir hale getirmek için biraz zamana ihtiyacımız var gerekli bilgiyi almak için sunucumuzu ziyaret etmeyi unutmaz isen çok mutlu oluruz seni aramızda görmek bize destek olduğun anlamına gelir iyi oyunlar.

Öncelikle konuyu yetersiz buldum Örnek Görüntüler kısmındaki resimler küçük gözüküyor onları alt alta büyük bir şekilde yapsaydınız iyi olabilirdi. Özellikler yeterli. Ram kişi sayısına göre değişir servera kaç kişi giriyor?

Başarılar.
Yorumunuz için teşekkür ederiz sunucu kapasitemiz 32 şimdilik eğer düzenli bir artış yakalarsak kapasite sayımız artacaktır sunucumuzu sıfırlayıp 1.11.2 1.12 1.12.2 sürümüne taşıdık sıfırlanma gibi bir sorun olunca doğal olarak oyuncu sayımızda kısmen düştü fakat toparlanma çabamız asla yılmadı günlük 15 kişi olduğunu var sayabiliriz. sunucumuza gelerek bize destek olabilirsin iyi oyunlar.

Sunucuda bulunan kit sistemi değişiyor iyi oyunlar.

GokayReiSsS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Herzamanki Gibi Beğendim :)

Server Güzel Herzamanki Gibi Beğendim :)

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz güzel olmuş başarıların devamını dilerim.

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar,
Konu kesinlikle geliştirilmeli, Sunucu özellikleri yeterli, Mapler yeterli.

Başarılar...

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı iyi, şimdi girdim direk reklam yapan çıktı karşıma loglardan kontrol edin. RangerMann