Yusuf Dursun - Elipse Survival - KANIT & REZILLIK! "CraftRise" içerikli... RİPONZA CRASHER TROJANLI!

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli forum üyeleri, ben Tarık Hacıoğlu yani ArasTR.
Öncelikle Yusuf adlı arkadaşı riponza ile tanıyanlar var sunucuları ile tanıyan var.
Burada dikkat çekmek istediğim yer şu şekildedir: "Bazı sunuculara trojan ile ulaşabilip, sonra iş mahkemeye kadar gidince bu tür konular da direk dönüş yapıp hiçbir şeyi ben yapmadım, TRMehmeTR adlı arkadaş yaptı şeklinde itiraflarda bulundu!
Ve durmadan bana Discord üzerinden mesaj atıp beni iğnelediği için ben de artık yeter bi' susturayım dedim ve sizinle de paylaşıp artık bu kelimelerin kifayetsiz kaldığı hakaretleri savurduğumuz arkadaşın VİDEO'sunu çektim. Mesajlarında "CraftRise"'nin adı geçiyor büyük bi' sunucu o'da. Herkesi etiketliyeceğim zaten buyrun önce video'yu izleyelim:

@WeepingAngelTR , @seco7241 , @Emristy , @DonsuzT , @Ruzon , @RuzonTR (Ruzon hangi hesabı kullandığını bulamadığım için ikisini de etiketledim.)
BU YUSUF ADLI ARKADAŞIN BU FORUMDA BARINMASINI İSTEMİYORUM! @AdexTR , @ByTheEfsane_ , @byBluera ...

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Akıllanmadı mı bunlar? Kardeşim sana direk TRMehmeTR adlı varlığın diyeyim susturulmak istemiyorum anladınız siz. Babasının iletişim bilgilerini vereyim. Biz babasıyla görüştük anlaşılan o ki babası da pek bir şey yapamamış. Senden ricam bizim yaptığımız hatayı yapma. Mahkemeye ver alsınlar cezalarını. Sadece bir dilekçene bakar sakın üşenme, acıma.
Mehmet Çiçekli'nin babası Muharrem Çiçekli facebook adresi: https://www.facebook.com/muharremim
Direk babasına ne halt ettiğini söyle ama sakın babasının özür dilemesini falan kabul etme. Bu kaçıncı oluyor? Ver mahkemeye gitsin uğraşma.
Bu olayda ne Mehmet masum ne de Yusuf. İkiside suçludur ikisi de bu işin içindedir. Bilgin olsun.
Arkandayız!

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Akıllanmadı mı bunlar? Kardeşim sana direk TRMehmeTR adlı varlığın diyeyim susturulmak istemiyorum anladınız siz. Babasının iletişim bilgilerini vereyim. Biz babasıyla görüştük anlaşılan o ki babası da pek bir şey yapamamış. Senden ricam bizim yaptığımız hatayı yapma. Mahkemeye ver alsınlar cezalarını. Sadece bir dilekçene bakar sakın üşenme, acıma.
Mehmet Çiçekli'nin babası Muharrem Çiçekli facebook adresi: https://www.facebook.com/muharremim
Direk babasına ne halt ettiğini söyle ama sakın babasının özür dilemesini falan kabul etme. Bu kaçıncı oluyor? Ver mahkemeye gitsin uğraşma.
Bu olayda ne Mehmet masum ne de Yusuf. İkiside suçludur ikisi de bu işin içindedir. Bilgin olsun.
Arkandayız!
Dostum bu olay size de trojan atıldığı zaman bana da atılmıştı. Eski olay ama Yusuf durmadan bana mesaj attı, kaşındı. Bende bu videoyu çektim, yaparsa bu işi LegendCraftTR @WeepingAngelTR yapar...

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun süren sessizliğimi bozmak istiyorum. Öncelikle artık eski konuların tekrar tekrar açılması canımı sıkmaya başladı, sana trojen atıldı ona atıldı bir başkasına atıldı... Artık bunun herhangi bir şekilde geri dönüşü yok, sayın @batihost.com ile görüşebilirsin onda tüm bilgiler mevcut bu konu hakkında. Burada benim adımı kirletmek için sırf konu açma hiçbir şekilde sorumlu değilim. Evet senden sorumluyum git beni mahkemeye ver lütfen rica ediyorum. Selçuk ve craftrise ile alakalı trojen olayı bildiğim kadarıyla kapanmış olmalı, bu olay da seni ilgilendirmez. Onlar haklarını arayamıyor mu, sen buraya gelip de konu açıyorsun. Cidden küçücük bir çocuksun. Discord adresim skype adresim herşeyim belli. Zamanında Bycakr adında bir arkadaşta vardı forumda ey gidim ey... Aynı senin gibi bir arkadaştı, yok mahkemeye vericem yok trojen olayı hakkında bilgim var böyle ss'ler ile gelmeyin bana varsa daha büyük şeyler elinde buyur dök ortaya. Mehmet adı beni ilgilendirmez, gidin onu mehmet ve ailesiyle konuşun. Bu konuda artık adımın geçmesini pek doğru bulmuyorum veya adımın geçtiği yerde artık craftrise, LCTR ve sharofcraft'ın adının geçmesini pek doğru bulmuyorum. Batıhostdan Erkan Bey ile görüşebilirsin, sana mahkeme açıcaksan eğer tüm bilgileri versin. (Ip,adres vs.) Hiçbir şekilde içimde tek bir sıkıntı yok. Ne demişler " Adım çıkmış yersiz yurtsuza. Minnetim yok hain kansıza. Bu kavga benim. Yaşar gider sonsuza "

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun süren sessizliğimi bozmak istiyorum. Öncelikle artık eski konuların tekrar tekrar açılması canımı sıkmaya başladı, sana trojen atıldı ona atıldı bir başkasına atıldı... Artık bunun herhangi bir şekilde geri dönüşü yok, sayın @batihost.com ile görüşebilirsin onda tüm bilgiler mevcut bu konu hakkında. Burada benim adımı kirletmek için sırf konu açma hiçbir şekilde sorumlu değilim. Evet senden sorumluyum git beni mahkemeye ver lütfen rica ediyorum. Selçuk ve craftrise ile alakalı trojen olayı bildiğim kadarıyla kapanmış olmalı, bu olay da seni ilgilendirmez. Onlar haklarını arayamıyor mu, sen buraya gelip de konu açıyorsun. Cidden küçücük bir çocuksun. Discord adresim skype adresim herşeyim belli. Zamanında Bycakr adında bir arkadaşta vardı forumda ey gidim ey... Aynı senin gibi bir arkadaştı, yok mahkemeye vericem yok trojen olayı hakkında bilgim var böyle ss'ler ile gelmeyin bana varsa daha büyük şeyler elinde buyur dök ortaya. Mehmet adı beni ilgilendirmez, gidin onu mehmet ve ailesiyle konuşun. Bu konuda artık adımın geçmesini pek doğru bulmuyorum veya adımın geçtiği yerde artık craftrise, LCTR ve sharofcraft'ın adının geçmesini pek doğru bulmuyorum. Batıhostdan Erkan Bey ile görüşebilirsin, sana mahkeme açıcaksan eğer tüm bilgileri versin. (Ip,adres vs.) Hiçbir şekilde içimde tek bir sıkıntı yok. Ne demişler " Adım çıkmış yersiz yurtsuza. Minnetim yok hain kansıza. Bu kavga benim. Yaşar gider sonsuza "
Ey a***l üye. Adının geçmesini istemiyorsan neden bana durmadan trojan konusunu açıp CRAFTRISE'ye bile dokundu"K" diyorsun? Ben olayın içinde yokum diyorsun "DOKUNDU'K'" diyorsun ya ötesi var mı? Gerçekten kafayı yicem. Ulan bir şeyi söylüyorsanız arkasında durun arkasında. Eski konuların açılmasını istemiyorsan bana neden durmadan trojanla ilgili mesaj atıyorsun? Neden başka büyük sunucuların adını geçirtiyorsun. Bundan SEN ZARARLI ÇKARSIN YUSUF SEEEN. Artık kendine çeki düzen ver. Erkan abiyi niye ortaya katıyorsun onu anlamadım. Hadi sen işin içinde yoksun neden madem beni iğleneyip bana trojan attığını iddia ediyorsun sonra forumlarda yok öyle bir şey diyorsun? Ulan konu da video var videoo. Sen istediğin kadar inkar edebilirsin ama o konuşmalar dün ki yazdıklarıııııın. Resmen 2'li oynuyorsun, sana ceza vermenin vakti geldi de geçti diye düşünüyorum. Evet eski bir olay ama sen haddini ve sınırını aşıp bana mesaj atarak, beni iğneleyerek bana ve CRAFTRİSE adlı sunucuya trojan attığını savundun. Savunmadın mı? Hadi savunmadım de tüm videoları buraya dökeyim. Ben seninle her konuşmaya girdiğimde video'da oluyorum Yusuf efendii. Ama sen kaşındın, @WeepingAngelTR adlı arkadaşımızdan rica ediyorum, CRAFTRİSE adlı sunucu size aitse bu arkadaşa gerekli cezayı verin ve artık kessin sesini. Eğer siz değil iseniz sunucu yönetimi kimde ise ona ulaşın ve bu olanları anlatın. Artık bu arkadaşı bu ortamdan uzaklaştırmanın vakti geldi de geçiyor. Eğer tek başınıza halledemiyorsanız @seco7241 ve ben arkanızdayız tüm konuşmalar video eş zamanlıdır. @batihost.com 'u da buraya etiketliyorum bu arkadaş hiçbir şekilde bu ortamda olmamalı. Ve bu forumda da barınmamalı! @AdexTR , # @DonsuzT 'i Bu FORUMDA İstemiyoruz!

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ey a***l üye. Adının geçmesini istemiyorsan neden bana durmadan trojan konusunu açıp CRAFTRISE'ye bile dokundu"K" diyorsun? Ben olayın içinde yokum diyorsun "DOKUNDU'K'" diyorsun ya ötesi var mı? Gerçekten kafayı yicem. Ulan bir şeyi söylüyorsanız arkasında durun arkasında. Eski konuların açılmasını istemiyorsan bana neden durmadan trojanla ilgili mesaj atıyorsun? Neden başka büyük sunucuların adını geçirtiyorsun. Bundan SEN ZARARLI ÇKARSIN YUSUF SEEEN. Artık kendine çeki düzen ver. Erkan abiyi niye ortaya katıyorsun onu anlamadım. Hadi sen işin içinde yoksun neden madem beni iğleneyip bana trojan attığını iddia ediyorsun sonra forumlarda yok öyle bir şey diyorsun? Ulan konu da video var videoo. Sen istediğin kadar inkar edebilirsin ama o konuşmalar dün ki yazdıklarıııııın. Resmen 2'li oynuyorsun, sana ceza vermenin vakti geldi de geçti diye düşünüyorum. Evet eski bir olay ama sen haddini ve sınırını aşıp bana mesaj atarak, beni iğneleyerek bana ve CRAFTRİSE adlı sunucuya trojan attığını savundun. Savunmadın mı? Hadi savunmadım de tüm videoları buraya dökeyim. Ben seninle her konuşmaya girdiğimde video'da oluyorum Yusuf efendii. Ama sen kaşındın, @WeepingAngelTR adlı arkadaşımızdan rica ediyorum, CRAFTRİSE adlı sunucu size aitse bu arkadaşa gerekli verin ve artık kessin sesini. Eğer siz değil iseniz sunucu yönetimi kimde ise ona ulaşın ve bu olanları anlatın. Artık bu arkadaşı bu ortamdan uzaklaştırmanın vakti geldi de geçiyor. Eğer tek başınıza halledemiyorsanız @seco7241 ve ben arkanızdayız tüm konuşmalar video eş zamanlıdır. @batihost.com 'u da buraya etiketliyorum bu arkadaş hiçbir şekilde bu ortamda olmamalı. Ve bu forumda da barınmamalı! @AdexTR , # @DonsuzT 'i Bu FORUMDA İstemiyoruz!
2013'ten beri bu forumdayım. Hiçbir şekilde craftrise ve diğer sunucuların sorumluluğunu almam ıp adresleri ortada. Varsa ıp adresinin olduğu vs başka videoların beklerim.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2013'ten beri bu forumdayım. Hiçbir şekilde craftrise ve diğer sunucuların sorumluluğunu almam ıp adresleri ortada. Varsa ıp adresinin olduğu vs başka videoların beklerim.
Ya kardeşim IP adresini değiştirmekte ne var? Adamlar tek ona bakmayacak ki. Konuşmalara, senin yazdıklarına bakacaklar. IP adresi değiştirmekte bir şey yok. Modemini kapat aç tak yeni IP. Sorumluluğunu almam diyorsun ama konuşmalarında "CraftRise'ye bile dokundu'k'" diyorsun. Bak dokundular desen neyse diyeceğim. A***l sunucuya dokunduk giriş yapabildik anlamına geliyor bu. @seco7241 'in sunucusunu çalıp farklı isimle sunucu açmadınız mı? Demek ki ona trojan atıp sunucusunu çalabildiysen CRAFTRİSE adlı sunucununda sende tüm eklenti paketi, haritaları, verileri var? Ben cidden anlamıyorum artık. YASAKLANMASINI İSTİYORUM!! @AdexTR

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birader sen de yalan konuşmayı kes artık. Karşında çocuk mu var? Bilmiyor muyum senin de mehmetin de bu işin içinde olduğunu? Her şeyi biliyorum babasıyla konuşmuştum. Ağzımı açtırma benim burada foruma rezil etmeyeyim seni. İnsanlardan uzak dur açmış olduğun yeni sunucunda hırsızlık yapmadan, emek çalmadan, saldırı yapmadan ADAM GİBİ yönet. Bir daha da sakın karşıma çıkma. Son uyarımdır bu.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birader sen de yalan konuşmayı kes artık. Karşında çocuk mu var? Bilmiyor muyum senin de mehmetin de bu işin içinde olduğunu? Her şeyi biliyorum babasıyla konuşmuştum. Ağzımı açtırma benim burada foruma rezil etmeyeyim seni. İnsanlardan uzak dur açmış olduğun yeni sunucunda hırsızlık yapmadan, emek çalmadan, saldırı yapmadan ADAM GİBİ yönet. Bir daha da sakın karşıma çıkma. Son uyarımdır bu.
Mesaj kanıtına kanıt demem ben. Varsa daha büyük kanıtlarınız bu işte olduğuma dair buyrun.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesaj kanıtına kanıt demem ben. Varsa daha büyük kanıtlarınız bu işte olduğuma dair buyrun.
Bu işte değilsen neden işin içinde olduğuna dair mesajlar gönderiyorsun? Yusuf seninle ortaktık kardeşim sonmilas'ı açarken neler anlattın neler. Diyorum ki keşke hepsini ses kaydına alsaydım... Bundan sonra tarafımca mesaj atılmayacaktır;
"Edebim elvermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene." YUNUS EMRE

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
mehmeti tanırım çok yakından ve bu çocukla iş birliği yapıp sonrasında ise arkasından vurmuşlardı hey gidi günler.