[1.8] Mc.CraftRion.Com | TNT | Cadı | Sanal Market | Spawnerler | Hile Koruması | Aksiyon..

Konu Tasarımını Nasıl Buldunuz?

• Güzel

Kullanılan: 6 46.2%
  • İdare Eder

Kullanılan: 7 53.8%

• Kullanılan toplam oy
    13

BlackTurk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Sunucu IP Adresi:
PLAY.MINEBOXTR.COM
&
Sunucu Web Site Adresi:
WWW.MİNEBOXTR.COM

Güncelleme listesi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dochimedo2018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Craftrise gibi sunucularda reklam yapan kişiler. Sunucularına gittim "Neden craftrise'de reklam yapıyorsunuz?" dedim direk ip-ban attılar :)

CanYanlı01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Craftrise gibi sunucularda reklam yapan kişiler. Sunucularına gittim "Neden craftrise'de reklam yapıyorsunuz?" dedim direk ip-ban attılar :)
Yorumuna kanıt eklemezsen silinebilir.
Konu tasarımını beğenmedim, onun haricinde sunucuya girip bakma şansım olmadı başarılar!

Dochimedo2018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını beğenmedim, onun haricinde sunucuya girip bakma şansım olmadı başarılar!
Ekran görüntüsü almadım kardeşim. Yalan söylüyormuşum gibi duruyor ee tabi haliyle kanıt istiyorsun. Maalesef yok :/

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel Bir Projeye Benziyor Başarılar Efenim !

BlackTurk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İP ban mı atmışız, allah allah bi kanıt gösterir misin ss felan biz hiçbir sunucuda reklam yapmıyoruz skype üzerinden yapıyoruz ne bu kin? teşekkürler.

Kararınıza saygı duyuyorum iyi günler.

Neden oylama kısmında "Kötü" veya "Berbat" seçeneği yok?
İdare eder seçeneği var, sizin gibi adil oy vermediği için o şıkları koymaya gerek duymadık teşekkürler.

Güzel bir server değil.
Kararınıza saygı duyuyorum.

Güzel Bir Projeye Benziyor Başarılar Efenim !
Teşekkür ederim bu 'ADİL YORUMUN' için.

BlackTurk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İyi bir iş çıkardıklarına güvenmiyorlar çünki
"+150 OYUNCU" yazısını gördüm de konuya girdim, soru şu; +150 oyuncu nerede?
+150 Rekor oyuncumuz, ve o rekorumuzuda kırdık oyuncular sayesinde iyi bi iş çıkarmadık kısmına gelince, 'Türkçe karakter kullandık' diye mi oluyor hepsi anlamadım? bütün pluginlerin config'lerini türkçeleştirdik ve türkçe karakterlere uyduk havadan sudan bi paket yapmadık özene bözene yaptığımız bir paket yorumun için teşekkür ederim tartışmaya & eleştiriye her zaman açığız.

Cinco

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Konusu Güzel Ayrica Skinlerde Eklenebilir Server Zaten Anlatmaya Gerek Yok Girin Oynayin

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
+150 Rekor oyuncumuz, ve o rekorumuzuda kırdık oyuncular sayesinde iyi bi iş çıkarmadık kısmına gelince, 'Türkçe karakter kullandık' diye mi oluyor hepsi anlamadım? bütün pluginlerin config'lerini türkçeleştirdik ve türkçe karakterlere uyduk havadan sudan bi paket yapmadık özene bözene yaptığımız bir paket yorumun için teşekkür ederim tartışmaya & eleştiriye her zaman açığız.
Onu diyorum oyuncu rekorunuzu kanıtlayabilir misiniz? Ayrıca yorumumun Türkçe karakterlerle ne alakası var çözemedim :D

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Onu diyorum oyuncu rekorunuzu kanıtlayabilir misiniz? Ayrıca yorumumun Türkçe karakterlerle ne alakası var çözemedim :D
Dostum ben şahidim +150 olduğuna, şahsen şu an bende kendi sunucum için uğraşıyorum güncellemek için her pl configi sonuna kadar türkçeleştirmek kolay değil afedersinde dostum kolay bi iş değil kendi paketini düzmek onu türkçeleştirmek vs ben girdim baktım şahsi düşüncem ile söylüyorum; güzel bir sunucu +150 olması anormal değil bence olabilir bunun kanıta ne ihtiyacı var ki lütfen başkalarının başarılarına çamur atmayın.