Guardians of Adelia [Açık Beta]

Batuhannxdm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hızlandığı kesin ama heyecanlamak için erken, "en erken" 3-4 ay sürer gibi her şeyin tamamlanması. Çünkü okul zamanı hiçbir şey yapamadığım haftalar olucak.
Forumda okula gitmeyen mimarlıkla uğraşan üyeler görmüştüm isterseniz Sunucu Yetkili Alımları formunda bir konu açabilirsiniz.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bu bu harika lan bunun ful çekmesi lazım element koymak özellikle dahihane

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu bu harika lan bunun ful çekmesi lazım element koymak özellikle dahihane
Teşekkürler :D Bu arada hasar hesaplamaları ile ilgili bi güncelleme:
Hasarların düm düz hesaplamasının oyun dengesi için kötü olacağını farkettim (hadi canım), o yüzden bi hasar hesaplama formülü bulmaya çalıştım. http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Damage Sonuç olarak LoL un formülünü çok mantıklı ve basit buldum. Artık bütün hasar hesaplamalarında bu formülü kullanıyorum. (Element hasarlarıda dahil)

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hasarların düm düz hesaplamasının oyun dengesi için kötü olacağını farkettim (hadi canım), o yüzden bi hasar hesaplama formülü bulmaya çalıştım. http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Damage Sonuç olarak LoL un formülünü çok mantıklı ve basit buldum. Artık bütün hasar hesaplamalarında bu formülü kullanıyorum. (Element hasarlarıda dahil)
Bence sen tr de ugrasma buna direk ingilizce yapip globale sun bunu para basarsin :D

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
6 ay bekledik. 3-4 aydan bir şey olmaz da şöyle bu aralar açık beta açsan süper olur :co1:

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten başarılı bir proje olmuş.Başarılar efenim!

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncelleme;
*İçerikleri yapmaya devam ediyorum: silahların ve zırhların değerleri belirlendi, yeteneklerin bütün değerleri belirlendi.
*Evcil hayvanları besleme sistemi yapıldı. Artık tak çıkar yapınca evcil hayvanın canı dolu başlamıyor, eski canı ile başlıyor.
Tabi evcil hayvanların canını doldurmak için bir şey lazım değil mi?

Evcil hayvan mamasını malzeme tüccarlarından satın alabilirsiniz.
*Oyun içindeyken karakter değiştirmeyle ilgili bi hata çözdüldü.("/karakter seç" komutu) Karakter seçim ekranı iyileştirildi.
*Artık binekler ve binekleri süren oyuncu düşme hasarı almıyor. Böylece gerçekten yükseğe zıplayabilen bineklerin tadını çıkarabileceksiniz;

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun açılmasını 4 gözle bekliyorum. Minecraftta birçok MMORPG server açıldı fakat hiçbiri uzun süreli olmadı (birkaç sunucu dışında) Çok emek gerektiriyor ve online sayısıda fazla olmuyor olanlarda kemik oyuncu kitlesi oluyor. Kitlen büyük olur umarım.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güncelleme;
*İçerikleri yapmaya devam ediyorum: silahların ve zırhların değerleri belirlendi, yeteneklerin bütün değerleri belirlendi.
*Evcil hayvanları besleme sistemi yapıldı. Artık tak çıkar yapınca evcil hayvanın canı dolu başlamıyor, eski canı ile başlıyor.
Tabi evcil hayvanların canını doldurmak için bir şey lazım değil mi?

Evcil hayvan mamasını malzeme tüccarlarından satın alabilirsiniz.
*Oyun içindeyken karakter değiştirmeyle ilgili bi hata çözdüldü.("/karakter seç" komutu) Karakter seçim ekranı iyileştirildi.
*Artık binekler ve binekleri süren oyuncu düşme hasarı almıyor. Böylece gerçekten yükseğe zıplayabilen bineklerin tadını çıkarabileceksiniz;
Ölen petlere ne oluyor diriltme itemi var mı?

Yoksa diriltme çiçeği yapıp haritada çiçekli bir zindandan alma görwvi koymaya ne dersin? (Evet fikir SAO dan)

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ölen petlere ne oluyor diriltme itemi var mı?

Yoksa diriltme çiçeği yapıp haritada çiçekli bir zindandan alma görwvi koymaya ne dersin? (Evet fikir SAO dan)

Petlerin dirilmesinde Cube World mantığı var. Öldükleri zaman belli bir süre içerisinde yeniden doğuyorlar.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bataklık bölgesi tamamlandı:
Nether bölgesi bitti :)

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
abi sanırım sunucu açılınca ben mc ye dnecem çok iyi

Moderatör tarafından düzenlendi:

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam konudaki resimler gitmiş. İlgilenirseniz sevinirim.
Resimleri yüklediğim site sorun çıkartmış ama yakında konuyu tamamen yenilicektim zaten, resimleri başka bi siteye yükleyerek..

Güncelleme:
* Ana haritada sadece bir tane eksik bölge kaldı! O da son şehir olan uçan adalar şehri.
* Kaynak paketi zob reisin mümkemmelliğini devam ettirmesi sayesinde güncellendi; [1.8-1.12.2] Woodpecker Minecraft Texture Pack
Bende onun yaptığı güncellemeyi kendi paketime entegre ettim:

Lav bölgesine eklenen yapılar:
Çöl bölgesi:
Ve son pve bölgesi olan karanlık bölge: (Dikkat tentacle çıkabilir!)

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uçan adalar şehri tamamlandı. Ana harita tamamlandı!