Minecraft Premium Hesabıma Giremiyorum

Rycep41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arada sırada böyle oluyordu , şifremi değiştiriyor giriyordum fakat dün skinle capemi değiştirdim , hesabıma girmedi minecraft.net sitesinden şifre sıfırlama yolluyorum mail gelmiyor , çalınmış diyeceksiniz fakat mail hesabıma hiçbir şekilde mojangdan bir şey gelmemiş ne yapmalıyım arkadaşlar ? Hesap hala aktif .

AhmetEsad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O sırada Minecraft Login sunucuları bakımda olabilir. Tekrar dene.

SM-J100FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Çok fazla şifreni yanlış girdiysen Mojang otomatik olarak IP adresini engellemiştir bir kaç saat bekle ve tekrar gir olacaktır :p

DoktorBerkay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle iyi günler dostum.
Sorunlar şunlar olabilir;
1- Eğer hesabın'ı minecraft.net dışında başka bir siteden almış isen, hesabın Mojang tarafından kapatılmış olabilir.

2- Bende aynı sıkıntıyı bir aralar yaşamıştım. Başka bir siteden premium hesap alıp üstüne cape'de almıştım. Cape aldıktan 2 gün sonra hesabım Mojang tarafından kapatılmıştı. Minecraft.net'den 110 TL verip aldığım premiuma cape'i taşıdım ve böyle bir durumla bir daha karşılaşmadım. Yani kısacası Cape'i deaktif yap belki düzelebilir. Ama kitlemişlerse yapabilecek bir şey yok :(

Penui

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şifrenden eminsen şifreni çok yanlış girmişsindir yanlışlıkla başka harfe felan tıklamışındır biraz bekle yeniden dene olmuyorsa hesabın çalınmış olabilir.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şifrenden eminsen şifreni çok yanlış girmişsindir yanlışlıkla başka harfe felan tıklamışındır biraz bekle yeniden dene olmuyorsa hesabın çalınmış olabilir.
Lütfen eski konuları canlandırmayın. Postu açan arkadaş zaten cevap verenlere dahi bir cevap vermemiş ki aradan 1 yıl 3 ay geçmiş bir konu bu.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Bende hesap kaybettim, şifremi değiştirdim hesaba girdim çıktım bir daha giremedim.

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu üstünden 1 yıl gibi bir süre geçmiş. Forum kurallarına göre de üstünden +90 gün geçen konuyu canlandıran kişi uyarı veya ceza alır diye bilmekteyim. Ayrıca benim fikrimi sorar iseniz, konuyu kilitlemek bence bu durumda en doğrusu olur. @AdexTR
(Konuya gelir isek arkadaş gelen cevaplara dahi bir cevap vermemiş. Buda sorunun çözüldüğü kanısını ortaya çıkarır ki bu doğrultu da konu çöp oluyor)