Rabisu mu Batihost mu ?

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sadede gelecek olursak o onunla çalıştı diye en iyisi o olur düşünceniz yanlış, batihost iyi bir firma destek ekibi ve fiyatlarıda bayağı uygun.
"o onunla çalıştı diye en iyisi o olur düşünceniz yanlış"
Onunla çalıştılar diye iyi bir hosting batıhost. En iyisi demedim ben 2 seçenek arasındakı şahsi fikrimi bildirdim :)

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
"o onunla çalıştı diye en iyisi o olur düşünceniz yanlış"
Onunla çalıştılar diye iyi bir hosting batıhost. En iyisi demedim ben 2 seçenek arasındakı şahsi fikrimi bildirdim :)

Aman neyse ne işte siz anladınız zaten beni, tartışmayı uzatmaya gerek yok.

MalwareTRxD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her şekilde Rabisu'yu öneririm makinaları sağlam destek sistemi çok iyi en az 30 dk bilemedin 1 saatte cevap veriyolar

Rabisuyu öneriyorum rabisudan sunucumda var lagsız

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
işlemcili makineyi kimse satmaz batihost'tan başka!
başlangıç için idealdir. daima batihost size destek çıkacaktır.
yazdığı son batihostkoruma pluginiyle bungeecord açıklarını da kapattı.
gerçekten tecrübeli bir ekibi var destek 7 / 24 uzakmasaüstü 100 mbps internetli MAKİNE.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
işlemcili makineyi kimse satmaz batihost'tan başka!
başlangıç için idealdir. daima batihost size destek çıkacaktır.
yazdığı son batihostkoruma pluginiyle bungeecord açıklarını da kapattı.
gerçekten tecrübeli bir ekibi var destek 7 / 24 uzakmasaüstü 100 mbps internetli MAKİNE.
İşlemcisiz makine derken burayı anlamadım?
Batıhost da Rabisu da "Fiziksel Sunucu" veya "Size Özel Makine" adıyla sattıkları makineleri aslında sizin dışınızda 4-5 sunucuya daha satıyor. Makinede toplam 8 çekirdek varsa her makineye 2 çekirdek ayırıyor(mantıksal çekirdeklerle birlikte maksimum 4).

Batıhost süperdir harikadır demiyorum. Ama Türkiye standartlarında daha iyi bir seçenek, dünya çapında bakarsak kötünün iyisi. Destek oluyorlar ama Türkiye dışında hiçbir yerde göremezsiniz "Fiziksel" veya "Sadece size özel makine" diyerek işlem gücünün bölündüğünü. Bu dolandırıcılığa girer.

En azından batıhost bu konuda küçük de olsa ibare vermiş.

Ama rabisuda bu tarz bir uyarı görmedim. Varsa özür dilerim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    2.3 KB · Görüntüleme: 312
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    3.5 KB · Görüntüleme: 270
Son düzenleme:

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
işlemcili makine almak için 64+ GB ALMANYA LOKOSYON İNTEL XEON SERİSİ MAKİNE KİRALAMANIZI TAVSİYE EDERİM.
350 TL VS. FİYATLARA BULURSUNUZ ÇOK UYGUN.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
1 yılı aşkın süredir batihostta barınıyoruz daha bir sorun yaşamadık sağolsun Erkan abi maximum 10 dakikada geri dönüş sağlıyor ani durumlarda bu süre 2 dakika

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
batihost iyi fakat işlemcilerini ben pek sevmedim özellikle yüksek cpu harcayan sunucular için

StarTurkMCTürkiye

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki Teşekkür Ederim.

Peki Teşekkür Ederim.

Arkadaşlar Batihost'u denemeyi tercih ettim deniyeceğim olmazsa rabisuyuda test ederim hepinize teşekkürler.
Dostum bende ikisini denedim rabisu kabul lagı daha az ama kolayca bot saldırısı, veya op saldırısı alabilcek bir sunucu. bu yüzden batıhostu tercih ederim. rabisuda server hacklemek çok kolay 2dk da keninde op verip dağıtabiliyorsun!

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Dostum bende ikisini denedim rabisu kabul lagı daha az ama kolayca bot saldırısı, veya op saldırısı alabilcek bir sunucu. bu yüzden batıhostu tercih ederim. rabisuda server hacklemek çok kolay 2dk da keninde op verip dağıtabiliyorsun!
Saçmalıyosun.