Türkiye'de FTB Mod Paketlerine Olan İlgisizlik

kaanyalova

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet öncelikle "Yok kardeşim ilgi var falan" demeyin kanıtı var : "YouTube"
YouTube da doğru düzgün FTB serisi (hatta teknik/büyü modu(op modsuz) çeken 2 tane kanal var
Köfteisköfte bide BfChickenGamers
-
Ve bu adamlar en fazla 20k izlenme alıyor
Şimdi adamın teki yok efendim neymiş "Bilinmeyen Mükemmel Kılıçmış" neymiş ve böyle mükemmel(!) Videolar 1milyona kadar izlenme alıyor
-
Zaten Türklerin Minecraft tan anladıkları şu "Gidelim bi op factionsa Gidelim 2 saat lapis kazıp son Rank yapalım (zaten bu tür serverlar genelde tırt plugin paketli oluyolar sadece 2dk da bir döndüğünü değiştiyorlar bittiyor (emeksiz server yok demiyorum)

Bakın bu oyun sadece oynayıcı kitlesi yüzünden nefret eden kitleler var.
-
Serverlardan devam edelim biliyorsunuz ki( yada bilmiyorsunuz) modlu server kurmak pahalı bir şey hadi kurdun diyelim oynayan kitle yok.
-
Yani genel olarak sadece şu crazycraft mıdır nedir ona olan ilgi FTB nin modpaketlerinie olan ilgisinden fazla.(Türkiye'de)
-
Böyle saçma sapan abileri resmen tahrik eden içerikler yüzünden resmen FTB Türkiye'de ölmüş.
-
Ha bide modlarla ilgili şunlar var adam modunda videosunu çekiyor ama modun ne linki var ne de ismi ya adam linki geçtin de bu ismini koyar bu emek hırsızlığı değildir de nedir. (Kendi kodlarını yapan türk YouTube r var bu tane de o anca s** modu yapabiliyor)

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sonuna kadar haklısın kardeşim sonunda bunu yazan biri çıktı

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
evet çünkü 2015'de sıkıldık çoktan çok eski şeyler bunlar

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu yüzden bu oyunu birçok kez bırakmak istemişimdir fakat illet bırakmıyor :)

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ben birkaç kez modlu sunucu açtım denedim hiç tutmuyor 5-6 kişi oynuyor düzgün bir şekilde sunucu parası zaten pahalı düzgün açmak isteniliyorsa destek verende yok sunucuya sonra acayip kişiler gelip kötülüyor sunucu lag var oynum kaldırmıyor bozuk niye kapatıyonuz diye