Eğitim almamış sesimle, Despacito söyledim...

Erdem_Alsırt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nasıl olmuş? D: Sesim yükseklerde biraz kırılıyor birde Tenor müyüm Bariton muyum bilmiyorum ama Bariton sesim olsun istemem. Ancak sesim ton olarak çocuksu geliyor. Keşke bir kaç adım daha kalın olsaymış, süper bir ton olabilirmişim. :D İspanyolca söylemeyi denedim birde çok hata olabilir.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sözleri baya atmışsın :D Hangi dil söyledin :D

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İspanyolca denedim... :D Bu arada sesime kötü diyorlar sesim ne zaman kalınlaşacak? 18 Yaşındayım ve 27 Temmuzda 19 olacağım...
Sesin bence gayet normal belkide mikrofondan dolayı böyle geliyor ama bir sorun yok gibi herkesin sesi güzel olsaydı şarkıcılığın bir anlamı kalmazdı :D

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şarkı söyle sürekli emin ol gelişir bi çok örneğini gördüm

DeSerTStoRm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu ne reis sağır ettin 20 yaşındayım hala tam olarak kalın değil yapacak bir şey yok :D

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
18 yaşındayım benim sesim de kalın değil, çocuk gibi çıkmıyorsa sorun yoktur ses tonun budur belki de.
Şarkıya gelince, seste çok büyük bir sıkıntı yok da, söyleme tarzın olmamış gibi, hissedilmesi gereken duyguyu daha anlaşılabilir şekilde işleyebileceğin şarkılar seçersen daha iyi olur, türkçe veya biliyorsan ingilizce gibi.

Erdem_Alsırt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
18 yaşındayım benim sesim de kalın değil, çocuk gibi çıkmıyorsa sorun yoktur ses tonun budur belki de.
Şarkıya gelince, seste çok büyük bir sıkıntı yok da, söyleme tarzın olmamış gibi, hissedilmesi gereken duyguyu daha anlaşılabilir şekilde işleyebileceğin şarkılar seçersen daha iyi olur, türkçe veya biliyorsan ingilizce gibi.
Çünkü benim tek odaklandığım şey detone olmadan doğru tonda ve doğru notalarda şarkıyı sözlü biçimde doğru ritimleyerek söylemek. Nefes kullanımını bilmiyorum. Şarkı söylerken göğüs nefesi kullanılmaz, diyafram kullanılır ama bunu ben bilmediğim için, gürültülü söylüyorum. Kendi ses telimi müzik aleti gibi düşünerek söylüyorum.

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Karşim kendini geliştir ama şu an ben ;

Adsız.png