Kizil nirotu gorevi ._.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
30 tane kizil nirotu topla diyo ben o kadar dolastim 12 tane bulabildim :ci:

bilen biri varsa yardim edebilirmi nerede bunlar :S

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Issızkent'te genel malzeme satan bir dükkan olacaktı satıcısı kadın olan. Orada bir sürü olması lazım ben oradan bitirmiştim görevi.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Onları aramak tam bir kanser. Ne kadar Skyrim oynasam da o görevi asla yapmadım. Barenziah Taşları kadar kanser bir görev. Bence onları aramakla uğraşma internetten koduna bak yaz al.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Onları aramak tam bir kanser. Ne kadar Skyrim oynasam da o görevi asla yapmadım. Barenziah Taşları kadar kanser bir görev. Bence onları aramakla uğraşma internetten koduna bak yaz al.
Barenziah Taşları rastgele bile bulunuyor aslında, bir kaleyi temizlemeye gidiyorsun bir bakmışsın Barenziah Taşı. Ayrıca Barenziah Taşları'nın yerini gösteren bir mod vardı, ben onu kullanıyordum şahsen.

DeSerTStoRm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
taşlar rastgele bulunmuyor hepsinin belirli kordinatları var internette yerlerini gösteren modlar yada yerlerinin işaretli olduğu haritalar mevcuttur

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
taşlar rastgele bulunmuyor hepsinin belirli kordinatları var internette yerlerini gösteren modlar yada yerlerinin işaretli olduğu haritalar mevcuttur
Rastgele bulunduğunu anlatmak istemedim, gittiğiniz çoğu yerde bulunuyor demek istedim, hepsinin bir yerinin olduğunu bende biliyorum.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Issızkent'te genel malzeme satan bir dükkan olacaktı satıcısı kadın olan. Orada bir sürü olması lazım ben oradan bitirmiştim görevi.
kizil nirotunun sadece yer altinda bi yerde oldugunu saniyodum (ismini unuttum ._.)

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her 48 saatte bir 2 tane satın alabilirsin bir kadın vardı şehirlerden birinde simya ile uğraşan. Hatta görevi var tarlasından nirotu topluyorsun. Ama yerini ve adını hatırlayamadım hatunun.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her 48 saatte bir 2 tane satın alabilirsin bir kadın vardı şehirlerden birinde simya ile uğraşan. Hatta görevi var tarlasından nirotu topluyorsun. Ama yerini ve adını hatırlayamadım hatunun.
karamenzilde topladigimizi mi diyosun yoksa gercekten tarla mi var ._. hayati bi soru bu

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Haaa tamam ya ben başka bir şeyle karıştırdım pardon, "Alftand" adında bir yer var, orada bir sürü olması lazımdı.

SerkanMALAC

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
000B701A Crimson Nirnroot (kızıl nirnotu)
00059B86 Nirnroot (nirnotu)