KONU KİLİT!!!

halilreyiz31

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
swbilgileri.png

➤ Server IP:NekaSurvival.Nitrado.Net
➤ Sürüm:
1.8x
➤ Kapasite/Slot: 52 (Yükseltilecektir)
➤ Lokasyon: Türkiye-İstanbul (0 ping!)
➤ RAM: 2 GB (Yükseltilecektir)
➤ Hosting: Nitrado
➤ Açılış Tarihi: 9.05.2018
çizgi.png

EKLENTILER.png

* 12 Adet Rutbe ✔
* Market [Alış/Satış]
* Pet [Evcil Hayvan]
* Kasalar
* Team [Klan Oluşturma]
* Sakla [Xp Saklama]
* Coin Sistemi

Market.png

Market.png

Orman.png

Orman.png

Balikci
Balıkci.png

KÖYLÜTAKAS

ıletisim.png

aGyJ1z.png
halilreyiz31
aGyJ1z.png
ahmetkral61

Ekli dosyalar

• swbilgileri.png
    swbilgileri.png
    2.4 KB · Görüntüleme: 360
  • swbilgileri.png
    swbilgileri.png
    2.4 KB · Görüntüleme: 334
  • dOoRDV.png
    dOoRDV.png
    5.1 KB · Görüntüleme: 347

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni acilen değişmeli, Buildler çok basit görünüyor, Server hakkında daha detaylı bilgi girmelisin bence dikkat çekmesi amacıyla, başarılar.

Prisma

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cidden Geleceği Parlak Olmayan Bir Sunucu Daha.

Öncellikle bi tane evin yanına claim atım blokları krıyorum

geldin blokları kırdın düzeltin bise demedim.

sonra bi baktım claimimde gitmis bende devam etim blok kırmaya ve sonuç

asdasd.png

Blokları Kırıyor;

dd.png

Claim Silmiş;

asdsa.png

FerdiCixxTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı berbat görünüyor, buildlerin geliştirilmesi ve içeriklerden biraz daha bahsedilmesi gerekiyor.Başarılar.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne sunucuya ne de tanıtım konusuna özen gösterilmiş. Berbat.

halilreyiz31

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sorunlar Düzeltildi Artık Gİriş Yapa Bilirsiniz :)

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslan parçaları konuya kilit yazmışsınız ? Daha iki gün öce atıp tutuyordunuz ? Noldu ? Eee atasözü boşa söylenmez "Ne oldum değil ne olacağım" diyeceksiniz. Size oyunculuk hayatınızda başarılar, isterseniz ormanda claim veririm gelin bize :)

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslan parçaları konuya kilit yazmışsınız ? Daha iki gün öce atıp tutuyordunuz ? Noldu ? Eee atasözü boşa söylenmez "Ne oldum değil ne olacağım" diyeceksiniz. Size oyunculuk hayatınızda başarılar, isterseniz ormanda claim veririm gelin bize :)
yetkililerin yerine bir şey yazmak isterim sunucu kapandı sanıp böyle saçma şeyler yazman çok saçma sunucu kapanmadı dimdik ayakta ayrıca tüm paketlerinide ben verdim Sunucu korumaları tam bot bile giremeyecek ayrıca yeni konu açılacak diye konu kilit

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yetkililerin yerine bir şey yazmak isterim sunucu kapandı sanıp böyle saçma şeyler yazman çok saçma sunucu kapanmadı dimdik ayakta ayrıca tüm paketlerinide ben verdim Sunucu korumaları tam bot bile giremeyecek ayrıca yeni konu açılacak diye konu kilit
Demek ki paketi sen onlara benim paketim diye yedirdin :) Daha düne kadar bizim sunucuda ORMANDA CLAİM diye bana özelden yazıp, sonrasında sunucu açıp bize bot saldırsında bulundular :D AkdenizM adlı şahıs önce sunucumuza geldi (O an 89 çekiyorduk) "reklam yapıyorsun bizim sunucuda" dedi gülmemek için kendimi zor tuttum :D sunucusuna baktım 10 online 2 si admin :D akıl var mantık var 2014'ten beri bu piyasadayım sunucu düzenleme ve ahlaki kurallarını ondan daha iyi biliyorum. Sunucusu 1 de çekse yollamam reklam felan, arkadaşa yanlış anlaşılma dedik hala üsteledi sonrada doğrudur dedi sonradan saldırdı 2-3sn lag oldu geçti :D

Yeni konu açılsa dahi bu gibi özensiz ve çirkef sunucular asla tutmayacaktır, arkadaşlarada bildirgem olsun o paketi size veren şahıs kendisi yapmamış.​