Chate Oyuncu İsmi yazılınca yeşil renkte gösterilsin yani belirtilsin istiyorum.

BlackKpoTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir serverde chat e isim yazılınca böyle bir şey oluyordu

[Oyuncu] Kemal : Selam arkadaşlar sunucuya DarkPro girdi mi ? yani otomatik yeşil oluyordu isim yazılınca öyle bir şey rica ediyorum sizlerden mümkün müdür ?

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kod:
on chat:
    set {_list::*} to split message at " "
    loop all players:
        loop {_list::*}:
            "%loop-value-2%" is "%loop-player%":
                replace all "%loop-value-2%" with "&6%loop-value-2%&f" in the message
1523196115930.png

Denendi.

BlackKpoTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kod:
on chat:
    set {_list::*} to split message at " "
    loop all players:
        loop {_list::*}:
            "%loop-value-2%" is "%loop-player%":
                replace all "%loop-value-2%" with "&6%loop-value-2%&f" in the message
Ekli dosyayı görüntüle 70104
Denendi.
Öncelikle eline sağlık şöyle bir şey var zaten yazı rengi ayarlı mesela turuncu renk isim oluyor ya ondan sonra font rengi beyaz oluyor onun değişmeme şansı var mı her etkinin yazı rengi ayarlı çünkü. ama kesinlikle skript çalışıyor çok teşekkür ederim

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Öncelikle eline sağlık şöyle bir şey var zaten yazı rengi ayarlı mesela turuncu renk isim oluyor ya ondan sonra font rengi beyaz oluyor onun değişmeme şansı var mı her etkinin yazı rengi ayarlı çünkü. ama kesinlikle skript çalışıyor çok teşekkür ederim
Eğer &f koymazsam bütün yazı sarı oluyor, maalesef direk olarak bir çözüm bulamadım dolaylı yollarla çözülebilir.

Cinco

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kolayca İnteretten Araştırabilirdin.

KazimK_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ayrı bir chat color skripti kodlayıp &f yerıne chat color variablesini koyabilirsiniz.

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@serif0 bahsettiğin sistem Şerif'in sunucusunda mevcut ve benim de ilgilimi çekmişti. Kendisi yardımcı olabilir. Veya hafta sonu/pazartesinden sonra plugin olarak kodlayabilirim.

serif0

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@serif0 bahsettiğin sistem Şerif'in sunucusunda mevcut ve benim de ilgilimi çekmişti. Kendisi yardımcı olabilir. Veya hafta sonu/pazartesinden sonra plugin olarak kodlayabilirim.
Direk sunucumdaki skripti paylaşamasamda kaynak kodu diyebiliceğim parçayı atıyorum, direk aynısını atarsam sunucunun prefixleri çart curt felan sıkıntı. Yardımcı oldum, etiketlemen güzel :kaş:

Buyur;

Kod:
on chat:
Kod:
Kod:
loop all players: if "%message%" contains "%loop-player%": replace all "%loop-player%" with "&f*&c%loop-player%&f* &7" in message​

Çalışmaz ise geribildirim yap.
[automerge]1527196383[/automerge]
Hatta son satıra play "LEVEL_UP" to loop-player at volume 1 eklersen oyuncuya kodda yazan seste gidicektir.
[automerge]1527196419[/automerge]​

Son düzenleme: