Kralliklarin Savasina Ne Dersiniz? (Eski Versiyon)

Burakydn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Krallıkların Savaşı

Aslında ben daha önce bu konuyla ilgili bir konu açmıştım ama üzerinden oynanıcak vps bir server yoktu elimde (zaten pek gelende olmadı)
şuanda bu projeyi tekrardan yapmak istiyorum ve serveri kurdum {vps[hep açık(tüm gün açık)]}

Gelelim nasıl bir şey olacağına; İlk olarak 3 veya 4 tane krallık olucak, her krallığın kaleleri oyunun başında hazır olarak verilicek, her krallığın oyuncuları servere yeni giren kişilerden seçilicek daha doğrusu giren kişi hangi krallığı istiyorsa oraya gidicek ama ilk önce her krallıkta 4er kişi olmadan yeni gelen kişiler oyuncu sayısı diğer krallıklardan daha yüksek bir krallığa geçemiyecek, krallıklar birbirine saldırabilir, kalelerini kuşatabilir, tnt atarlar ve benzeri sistemlerle kalenizi savunabilirsiniz. Eğer kale düşer ve düşmanınızın eline geçerse sizi tutsak alabilirler(kaçmayı başarırsanız o başka) her krallıktaki kişilerin doğma yerleri kalelerindeki yatakhaneleri olucak ve tpa atmak yasak olucak

İsteyen birkaç kişi (sayıları artmamak şartıyla) herhangi bir krallığa bağlı olmadan haritanın herhangi biryerinde büyücülük, okçuluk, savaşçılık, çiftçilik alanlarında kendini geliştirebilir veya öylesine hayatını sürdürebilir.

Bazı kalelerin yapımı daha bitmedi eğer buildi iyi olan ve önceden yardım etmek isteyen biri olursa hamachi üzerinden bana ulaşsın.

Baştan söyleyeyim, pluginlerle fazla uğraşmadım sadece claim, sanal chest gibi gerçekliğe uygun olmayan pluginleri eklemedim eğer bu konularda büyük beklentileriniz varsa burası olmanız gereken yer değil

Örnek bir kale

Sunucu İp:
Hamachi Bilgileri:
Grup Adı:
Şifre:

(Hamachinin sunucyla bir ilgisi yoktur, yukarıdada belirttiğim gibi sadece bana kaleleri tamamlamakta yardım etmek isteyenler ulaşsın diye verdim.)​

Son düzenleme:

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilişimden almana rağmen neden Hamachi var?
Bu arada özgün bir konsepte benziyor ellerine sağlık.

Burakydn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilişimden almana rağmen neden Hamachi var?
Bu arada özgün bir konsepte benziyor ellerine sağlık.
Öncelikle Teşekürler
konudada belirttiğim gibi sadece bana kaleleri tamamlamakta yardım etmek isteyenler bana ulaşsın diye hamachi bilgilerini verdim yoksa sunucunun hamachiyle bir ilgisi yok ip ile giriliyor