Legion Survival [1.8-1.12] | play.LegionCrafts.com | Yepyeni Özellikler | Üstün Hile Koruması | En Önemlisi Oyuncu Memnuniyeti |

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konudaki yazıların renklerini v.s beğenmedim, daha iyi bir Arka plan yapabilirdiniz. Konu 5/10
Servere uğrayabilirim, hayırlı olsun şimdiden fakat yapılarınızda yaratıcı düşünmüşsünüz galiba, spawnda tek bir yapı var. Yada iyi kare alamamışsınız. 5/10
Sistemleriniz de farklılık yaratmak istemişsiniz güzel olmuş. Umarım yönetim ekibi de iyi olur.
Bu arada survival serverlerinde hile korumalarını pek çok görmüyoruz, umarım kill aura korumaları npc ile desteklenmiyordur. Başarılar

teşekkürler yorumun için.

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverinizdeki bugları kapatın az be , Ondan banladınız dediğiniz mesaj he he tamam

neyse bende çökerttim;;

//calc kapatın
gözden kaçırdıgımız komutlar tabii ki olabilir bizde insanız servere gelip birsuru bugunuz var demek yerine calc komutunu açık unutmussunuz diyebilirdiniz zaten hemen ardından komutu kapattık teşekkürler yorumun için.

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kararımı değiştiriyorum böyle kötü server görmedim en beter en laglı server 8gb ram degil o 8mb yanlış yazmış arkadaş buglardan geçinmiyor saniye başı oyundan atıyor 2 kere server geriye döndü base gitti 2 saatlik emek gitti bence girmeyi servere bile baya kötü

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
servere girip //eval for(i=0;i<256;i++){for(j=0;j<256;j++){for(k=0;k<256;k++){for(l=0;l<256;l++){ln(pi)}}}} yazarsınız sw kapanıyor

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere girip //eval for(i=0;i<256;i++){for(j=0;j<256;j++){for(k=0;k<256;k++){for(l=0;l<256;l++){ln(pi)}}}} yazarsınız sw kapanıyor
evet bunu burdan paylaştın bize bi yardımın daha dokundu sayende ileride büyüyecek olan serverimize yardımda bulundun ki şuanda bütün yasaklanması gereken komutları şuanda yasakladık tekrardan açıyoruz . sende artık banınla gidip server ararsın 2 hafta sonra kapıdan bakarsın.

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sizin gibi kötü server görmedik zaten kimse gelmiycek rahat ol :) o servere giren çıkar saniyesinde size söyliyim hakka giren en iyi server base gitti elmaslar gitti 2 kere geri aldılar yeter lan 1 tane sp kasasıyla çözdügünüzü sanıyonuz hadi bb paranız boşa gitti

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
on command "//calc" or "//eval" or "//evalaute" or "//solve" or "/worldedit:/calc" or "/worldedit:/eval" or "/worldedit:/evalaute" or "/worldedit:/solve":
cancel event

muratet1321332

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
S.a ben Naruto :) Öncelikle benim bakış açıma göre sw cidden güzel buram buram emek ve kalite kokuyor zaten bence oyuna giren farketmiştir.Bu size sataşan yok kötü sw miş yok çok lag var yok kimse girmez paranız boşa gitti diyenleri kınıyorum, bu kadar emeğe saygısızlık görmedim. Onları kaale almanıza gerek bile yok zaten belliki bunlar 10 13 yaş aralığında kendini bilmez empati kurmaktan yoksun çocuklar.Bence bu laflara inat devam etmennizi ve ortaya cidden şöle güzel bi survival sw yapmanızı diliyorum. Sakın pes etmeyin!! (Sırf bunu demek için bu sitede hesap açtım ona göre :D)

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
S.a ben Naruto :) Öncelikle benim bakış açıma göre sw cidden güzel buram buram emek ve kalite kokuyor zaten bence oyuna giren farketmiştir.Bu size sataşan yok kötü sw miş yok çok lag var yok kimse girmez paranız boşa gitti diyenleri kınıyorum, bu kadar emeğe saygısızlık görmedim. Onları kaale almanıza gerek bile yok zaten belliki bunlar 10 13 yaş aralığında kendini bilmez empati kurmaktan yoksun çocuklar.Bence bu laflara inat devam etmennizi ve ortaya cidden şöle güzel bi survival sw yapmanızı diliyorum. Sakın pes etmeyin!! (Sırf bunu demek için bu sitede hesap açtım ona göre :D)
varya sen adamsın <3 .d iyi oyunlar

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Zaten arkadaşlar kendi aralarında açmışlar, Sunucu Yaş Kitlesi 14+17 Yani Herhangi bir çocuksa haraket göremezsiniz

adenbilge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle sunucuda ne kadar emek verdiniz bilmiyorum, açıkçası admini olduğum sunucumuza gelip özel mesaj yoluyla oyuncularımızı kendi sunucuna çekmeye çalıştıktan sonra da pek umrumda değil. Sizi kınıyorum.

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bumu emek bizim emeklerimizi götürecek kadar emek diyorsunuz sizi kınıyorum böyle emeksiz server görmedim

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bumu emek bizim emeklerimizi götürecek kadar emek diyorsunuz sizi kınıyorum böyle emeksiz server görmedim
artık sorunlar çözüldü anca ufak tefek şeyler kaldı. Online sayısı artıyor ve siz hariç herkesin görüşüne saygım var kusura bakmayın. İstediğiniz yetkiyi serverden alamayınca böyle forumlarda kötü yorum yazarak serverin kalitesini düşürebileceğini düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. İstediğiniz kadar yorum yapabilirsiniz bunda özgürsünüz ama zaten oyuncu kitlemiz herşeyin farkında olan insanlardan oluşuyor insanlarla discorddan konuşarak muhabbet ederek oynuyoruz ve iki kendini bilmez server hakkında yorum yapıp kötü dediği için serverin öyle olmayacağını herkes biliyor.

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
alakası yok sw düzeltmişsiniz gördüm inş daha iyi yerlere gelirsiniz neyse tek derdim o kil biomu oda çarda homeli