Minecraft Hakkında Bilinmeyen 5 Bilgiler

racefail

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
^_^Minecraft Hakkında Bilinmeyen 5 Bilgiler^_^
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1- Minecraft Dünyası Gerçek Dünyadan 7000 kat daha büyüktür.

download.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2- Minecrafta 10 Tane Farklı Biyom Bulunmaktadır

images.jpg

3- Minecrafta her biyomda farklı yağış şekilleri vardır

images.jpg

4- Minecraftın En Fazla Yukarı Çıkma Sınırı 256 blok.

download.png

5- Minecraftın Bazı Sürümlerinde Köylülerin Evlerinin Blokları Değişmektedir.

download.jpg

Son düzenleme:

ErenayTuncel

Taş Madencisi
Youtuber
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu bilgileri bilmiyordum , beni aydınlattığın için teşekkürler dostum , çok yardımcı bir konu olmuş :şapka:

racefail

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu bilgileri bilmiyordum , beni aydınlattığın için teşekkürler dostum , çok yardımcı bir konu olmuş :şapka:

bir şey değil dostum sende benim bilgilerimi okuduğun için teşekkür ederim diğer 1 tane konumdada yararli bir şey var okursan sevinirim. :)

racefail

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft oyununda bilinmeyen diye bir şey kalmadı artık. Laf olsun diye açılan konu vol. 12352

Yukarda Gördüğünüz Gibi Bazı Kişiler Bilmemekte Ve Sizin Gibi Herkese Sallayanlardanda Ben Bıktım Ama Pek Fazla Çenemi Açmıyorum.