BadlifePvP > FFA/1vs1 1.8.x / Since 2014 / play.badlifepvp.net

SpectreGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

badlifepvp.jpg

Screenshot_12.png

Sunucu offline mode, yani crack sunucudur.

Eskilerin efsanesi geri dönüyor.
Evet, işte yeniden başlıyoruz.Yaklaşık 2012 den beri minecraft oynayan bir arkadaş çevresi olarak

tam olarak hatirlamasamda 2014 yılında Huahwi'yi youtube de görerek PvP ye adım atmış bir çevreyiz.
Yaklaşık 4-5 yıldır PvP'nin içerisinde olan bizler Türkiyenin ilk PvP sunucusu olan KutsalOyunPvP serveri ile
server işlerine giriş yaptık.Ve sunucu gerçekten çok tutmuştu herkes çok heyecanlıydı.İşte sonralar sonralar,
2014 yılında BadlifePvP adlı bir sunucu açmıştık ve oda çok ilgi görmüştü, sonrasında para yatıran herkesin parasını
iade ederek sunucuyu kapatmak zorunda kalmıştık(Yaklaşık 1 sene boyunca açık kaldı).
O zamandan beri minecraft'a ara verdik ve dinlendik.Şimdi baktık ki ortada hâlâ bizim eski sunucumuz kadar kaliteli
bir sunucu açılmamış.Bizde ne yapalım bari efsaneyi geri döndürelim dedik...

nedenbiz.png

Üstte anlattığım gibi, Türkiyenin ilk PvP sunucularını kuran bizler uzun aradan sonra geri dönmeye
karar verdik, daha önce PvP serverlarında görmediginiz bazı sistemler, haftalık güncellemeler ve adaletli
bir sunucu yönetimi, hilesiz, haksızlık olmayan oynarken zevk alıcagınız bir PvP sunucusuyuz.
Eskilerden gelen tecrubelerimize dayanarak yeniden Türkiyede en iyi PvP sunucusu olucagımızı düşünüyoruz.

makineozellikleri.png

Öncelikle biz diğer sunucular gibi eklentileri abartmadan yaptıgımız için, abartı bir
sunucuya ihtiyaç duymadık, çünkü doğru yapılan bir sunucu abartı sistem gerektirmez.
SUNUCU KAPASITESI: 100 (Çok ilgi gelirse birden fazla sunucu ile +???a kadar çıkarılabilinir)
8GB RAM
4 ÇEKİRDEK INTEL İŞLEMCİ
80GB SSD

sistemlerrr.png

Sunucumuzda ödül sistemi bulunmakta, kill aldiginizda belirli şanslarla düşen açabileceğiniz
sandıklar var, spawnda açıyorsunuz içinden market parasi gibi şeyler çıkartıyor ve bunlarla eşyalar alabiliyorsunuz.
2018-06-28_22.49.38.png

Klasik her sunucuda olan bounty sistemi var, fakat bunun bir işe yaramasi için
bounty market sistemi koyduk.
Screenshot_11.png

Birde ışınlanma bölgelerimiz var fakat, resim limite ulaştıgımdan koyamıyorum.

daha resmini koyamadıgım çok farklı şeylerde var. / Stats / Top10 vb vb.
sunucudangorseller.png

FFA/PvP Haritasi
2018-06-28_22.27.25.png

2018-06-28_22.27.43.png

2018-06-28_22.28.12.png

2018-06-28_22.28.45.png

Bazı 1vs1 Haritalari
Hepsi Survival Games haritalarindandir, nostalji olsun istedik.

/Çok daha fazla harita var ama resim limiti :(/
2018-06-28_00.13.57.png

2018-06-28_00.16.12.png

2018-06-28_22.32.09.png

2018-06-28_22.32.52.png

2018-06-28_22.33.41.png

Daha fazla bir şey paylaşmama gerek oldugunu düşünmüyorum, sunucumuza gelin ve gerçek hilesiz ve adaletli bir PvP'nin
tadını çıkarın.

Ekli dosyalar

• aytaca.jpg
    aytaca.jpg
    26.7 KB · Görüntüleme: 481
  • 2018-06-28_22.22.54.png
    2018-06-28_22.22.54.png
    524.2 KB · Görüntüleme: 475
Son düzenleme:

IlhanDemirHanMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konuda Arenalar Yerine Sunucudaki Sistemleri vb Paylaşsan Daha İyi Olurdu Bu Arada Türkiyenin İlk PvP Sunucsumuzun :D Güldürdün Ama Neyse
AAC mi Kullanıyorsunuz ?

"Şimdi baktık ki ortada hâla bizim eski sunucumuz kadar kaliteli bir sunucu açılmamış " Cidden mi ? xFallPvP,funnyPvP,GreenPvP ve Bunlar Gibi birçok Sunucu Var Bunlara Kalitesiz Mi Diyorsunuz İlk Önce Rakiplerinizi İyi Bir Tanıyın Sonra Türkiyenin En İyi PvP Serveri Olursunuz

Son düzenleme:

SpectreGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konuda Arenalar Yerine Sunucudaki Sistemleri vb Paylaşsan Daha İyi Olurdu Bu Arada Türkiyenin İlk PvP Sunucsumuzun :D Güldürdün Ama Neyse
AAC mi Kullanıyorsunuz ?

"Şimdi baktık ki ortada hâla bizim eski sunucumuz kadar kaliteli bir sunucu açılmamış " Cidden mi ? xFallPvP,funnyPvP,GreenPvP ve Bunlar Gibi birçok Sunucu Var Bunlara Kalitesiz Mi Diyorsunuz İlk Önce Rakiplerinizi İyi Bir Tanıyın Sonra Türkiyenin En İyi PvP Serveri Olursunuz

Öncelikle türkiyede açılan ilk pvp sunucusu bizdik yılını hatırlamasamda, üstüne murdercrew gibi serverlar açıldı, biz ilk sunucumuzu badlife adiyla açmadık.Ve hiçbirine katilesiz demiyoruz düzgün şekilde okursanız anlarsınız, ve öncedende çok rakip tanıdık ama her zaman en üstte olduk.Bu mecrada kendine güvenmezsen ve kendini en iyi olarak görmezsen her zaman en aşağıda kalırsın.Yorumun içinde teşekkürler, saydıgın bütün sunucularıda girip oynadım btw.

Son düzenleme:

bebeq

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
AAC mi Kullanıyorsunuz ?

O çok sevdigin xFall'da daha bounty sistemi sadece isminin yanında gözüken gereksiz bir şey :D

SpectreGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yarın akşam 21.00'da (30.06.2018) tarihinde sunucuda vip çekilişi olucaktır herkesi bekleriz!

SpectreGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Muhtemelen xFallPvP'ye Girmeden Yorum Yapıyorsundur Ve Bu Forumda Yenisindir Bu Forumda 2 3 Yıldır Aktifler
Dostum hiçbir sunucuya girmeden yorum yapmıyorum.xFallPvP dedigin server vipleri 3e bölmüş faction gibi vip satan bir server,bounty gibi saçma saçma şeyleri satmasını zaten anlamiyorum neyse onları asla kötülemiyorum ama benim görüşüm budur.

IlhanDemirHanMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum hiçbir sunucuya girmeden yorum yapmıyorum.xFallPvP dedigin server vipleri 3e bölmüş faction gibi vip satan bir server,bounty gibi saçma saçma şeyleri satmasını zaten anlamiyorum neyse onları asla kötülemiyorum ama benim görüşüm budur.
haklı olabilirsin üzgünüm

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Buradan bakınca basbayağı kötülemişsin gibi duruyor. Kendi sunucunun konusunda neden başka sunuculardan bahsettiğini de anlamış değilim. Kapalı bir sunucuya göre fazla iddialı yorumlar bunlar.

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendimi pvp konusunda çok geliştirmiştim, bu sunucuda.