Sunucu Tpssi Hakkında.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda TPS gereksiz yere düşüyor ne yapmalıyım ? sunucuda 48 plugin var ram=4gb Sunucu tpssi artıran plugin v.b şeyler var mı ? varsa adlarını söylerseniz sevinirim. [Tek çare ram artırmak mı?]
İyi forumlar

Son düzenleme:

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Konsola düşen hatalar, sunucuyu yoran eklentiler ve saldırı oluyorsa tps düşebilir.

Şimdi sunucu da birazcık konsolu kontrol et ve düşen hataları düzelt veya hastebin'e yükle ve buradan at bakalım.
Sunucuyu durdur ve tekrar aç. Açılırken konsolda güncel olmayan pluginler çıkacaktır. Eğer güncel olmayan plugin varsa güncelle.

Bu dediklerimi yap ve plugin listeni at gereksiz plugin varmı bakalım. Ayrıca sunucu ne sunucusu ?

Bunları yaptıktan sonra tps sorunu yaşıyorsan hala kullandığın hosting'e ticket aç.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Timings raporunu atarsan yardımcı olmaya çalışırım.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konsola düşen hatalar, sunucuyu yoran eklentiler ve saldırı oluyorsa tps düşebilir.

Şimdi sunucu da birazcık konsolu kontrol et ve düşen hataları düzelt veya hastebin'e yükle ve buradan at bakalım.
Sunucuyu durdur ve tekrar aç. Açılırken konsolda güncel olmayan pluginler çıkacaktır. Eğer güncel olmayan plugin varsa güncelle.

Bu dediklerimi yap ve plugin listeni at gereksiz plugin varmı bakalım. Ayrıca sunucu ne sunucusu ?

Bunları yaptıktan sonra tps sorunu yaşıyorsan hala kullandığın hosting'e ticket aç.
Guncel olmayan ve hata problem cikan plugin yok survival sunucusu bu arada gereksiz plugin oldugunu sanmiyorum buyuk ihtimal ram artirmaya gidicem tek care sunucu ramin %100ünü kullaniyor 25 26 kisiye geldiginde tps düsüyor problem bu

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Dostum arkadaşın dediğini yapar mısın.
Timings raporu her şeyi daha çok belli eder.
Bir timings raporu linki at bakalım.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Guncel olmayan ve hata problem cikan plugin yok survival sunucusu bu arada gereksiz plugin oldugunu sanmiyorum buyuk ihtimal ram artirmaya gidicem tek care sunucu ramin %100ünü kullaniyor 25 26 kisiye geldiginde tps düsüyor problem bu
eminmisin ? ben bi ara sunucum hub du survival da 1gb ram olmasına rağmen 20 kişide tps 19 idi ve en az 35 40pl vardı sen hem log at hemde timings raporu .

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
sanırım konu çözüldü
KONU KİLİT !