Sıfırdan ---> İleri Seviyeye Doğru Komut Kullanım Rehberi 1.12

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

uzeyirgamer33

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle şunu söylemek isterim ki eline emeğine sağlık çok güzel bir konu açıp içeriğini açıklamışsın tebrik ederim. şimdi gelelim soruma... Minecraft'ta elmas veya herhangi bir minecraft "İTEM"i Spawneri oluyor mu? ben çoğu yerde görüyorum bazıları plugin fakat pluginsiz bir komutu var mı? Tekrardan teşekkür ederim bu bilgiler çok faydalı oldu benim açımdan

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle şunu söylemek isterim ki eline emeğine sağlık çok güzel bir konu açıp içeriğini açıklamışsın tebrik ederim. şimdi gelelim soruma... Minecraft'ta elmas veya herhangi bir minecraft "İTEM"i Spawneri oluyor mu? ben çoğu yerde görüyorum bazıları plugin fakat pluginsiz bir komutu var mı? Tekrardan teşekkür ederim bu bilgiler çok faydalı oldu benim açımdan
Merhabalar,öncelikle yorumun için ben teşekkür ederim.Böyle bir durum oyun içi komutlarla mümkün değil.Fakat mcedit ile bir ihtimal yapılabilir.Yani bunu single bir haritada kullanacaksanız oynayan kişi modsuz şekilde istediğiniz şeye erişebilir.Ne amaçla bu komutu kullanmak istediğinizi yazarsanız,belki sizin için alternatif bir çözüm bulabilirim.

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı ve güzel bir konu olmuş. Çok yardımın dokundu :) .

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Son sürüm için güncellenmeli. 1.13 sürümünde komutlarda değişikliğe gidildi.

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

MinecraftMapYazarı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba kardeşim ben bir map tasarlıyorum ve bu mapta komutların çoğunu senin sayende buldum teşekkür ederim ammavelakin /give @p minecraft:stone_button 1 0 {Can-Place-On:[diamond_block]} komutunda hata olabilirmi ? çünki ben 1.8.9 kullanıyorum ve bunu aldığımda hem üstünde hemde gm 2de koyulmuyor napmam gerek hızlı ve seri cevaplarsanız sevinirim !

MinecraftMapYazarı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İşine yarayacak olmasına sevindim,yorumun için ben teşekkür ederim.
Merhaba kardeşim ben bir map tasarlıyorum ve bu mapta komutların çoğunu senin sayende buldum teşekkür ederim ammavelakin /give @p minecraft:stone_button 1 0 {Can-Place-On:[diamond_block]} komutunda hata olabilirmi ? çünki ben 1.8.9 kullanıyorum ve bunu aldığımda hem üstünde hemde gm 2de koyulmuyor napmam gerek hızlı ve seri cevaplarsanız sevinirim !

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vaov. Kalite ve emek kokuyor. Tebrikler!

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Can place komutunda hata yok fakat Can-place-on arasında "-" işareti var. Komutta onların silinmesi gerektiğini yazmıştım, yani "Can Place On" bitişik yazılması gerekiyor. Forum engellediği için bu şekilde yazmam gerekti. Onun dışında bir hata yok 1.8.9 da sorunsuz çalışır. Sadece gm2 için geçerlidir.

MinecraftMapYazarı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Can place komutunda hata yok fakat Can-place-on arasında "-" işareti var. Komutta onların silinmesi gerektiğini yazmıştım, yani "Can Place On" bitişik yazılması gerekiyor. Forum engellediği için bu şekilde yazmam gerekti. Onun dışında bir hata yok 1.8.9 da sorunsuz çalışır. Sadece gm2 için geçerlidir.
Tamam pardon benim hatam forum harika olmuş eline sğalık