Hangi microphone almalıyım ?

ilkerz01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Baylar ve bayanlar. Hepimiz yaşamışızdır mikrofonun o istenmeyen sesini nasıl gidere bilirim diye aratıgım zman saçma salak şeyler karşıma çıkıyor artık Baydım!! Oyüzden yeni bir microphone almayı düşünüyorum fakat hangi microphone almalıyım fiyat performance mi yoksa paraya kıyıp kalitelimi almalıyım marka olarak kara veremdim dolarda mâlum kara veremedim yardımcı olan arkadaşlara çok teşekür ederim.:lol:

ilkerz01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bazı yazım yanlışları olmuş Kusura bakmayın.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
mikrafon önerisinde bulunamayacağım ama Adobe Audition CC gayet detaylı bir program dip ses gidermesinden tut ses toklaştırma normalizasyon ve bilmediğim birçok hurdavatı var.

Wotline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hemen yardım edeyim, ben bu konuda çok deneyimli birisi olduğumu söyleyebilirim. Mouse koleksiyoncusuyum ve çok mikrofon değiştirdim, trust mikrofonları bütçeniz kısıtlıysa deneyebilirsiniz. Ucuz olmalarına rağmen bayağı bir süre doğru kullanırsanız gidiyorlar. Biraz profesyonel bir şey isterseniz Behringer C1U alabilirsiniz. Mevcut mikrofonum C1U. Gerçekten büyük bütçe ayıracaksanız diğer arkadaşın dediği gibi Rode marka mikrofonlara bakabilirsiniz fakat size tavsiyem orta bir bütçe ile trust mikrofon almanız. İşin ucunda profesyonel bir iş olmayacaksa veya youtuber / streamer olmayı düşünmüyorsanız trust mikrofonlardan bir tane alabilirsiniz.

ilkerz01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hemen yardım edeyim, ben bu konuda çok deneyimli birisi olduğumu söyleyebilirim. Mouse koleksiyoncusuyum ve çok mikrofon değiştirdim, trust mikrofonları bütçeniz kısıtlıysa deneyebilirsiniz. Ucuz olmalarına rağmen bayağı bir süre doğru kullanırsanız gidiyorlar. Biraz profesyonel bir şey isterseniz Behringer C1U alabilirsiniz. Mevcut mikrofonum C1U. Gerçekten büyük bütçe ayıracaksanız diğer arkadaşın dediği gibi Rode marka mikrofonlara bakabilirsiniz fakat size tavsiyem orta bir bütçe ile trust mikrofon almanız. İşin ucunda profesyonel bir iş olmayacaksa veya youtuber / streamer olmayı düşünmüyorsanız trust mikrofonlardan bir tane alabilirsiniz.
Teşekür ederim hepinize trust denedim fakat odkadar memnun kaldıgım söğlenmez. orta halli bir mikrofon arıroyum C1U gibi sütüdo mik lerine yöenldim şu son zamnlarda çünnkü dediğiniz gibi çok kliteli sesler elde etmeme mümkün.

Wencher

Dayı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mikrafonun yanında ses kartında baya önemi var öneri olarakta Trust denedim gayet iyiydi

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ses kartı (10TL'ye bile bulabiliyorsun) ve Trust 21672(80 TL civarı) tripod ayaklı mikrofon önerim.