Satranç Oynayan Arkadaşları Arıyoruz

Protokanda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, dün gece aklıma bir satranç kulübü kurma fikri geldi ve bunu icrata geçirmek istedim. Bazı aşamaları gerçekleştirdim ve şimdi bana üye gerekiyor. Yani satranç oynayan arkadaşlar bulmam gerekiyor.

Eğer satrança ilgiliniz varsa bana ulaşabilir veya konu altına yorum yapabilirsiniz. Ben size ulaşırım. Satranç oynamak isteyip, oynayamayan arkadaşlar bile katılabilir. Katılacak üyelerin profesyonel olup, olmamasına bakmıyorum. Yeterki içinde satranç sevgisini barındırsın.

Discord ID'm: Garp#2280

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Satrancımı geliştirmek isterim. Kulübe katılmak istiyorum

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Düzenli bir katılım beklentisi yoksa bir iki parti oynamak isterim açıkçası, özelden iletiyorum.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
★ ★ ★
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir düşünce olmuş, eğer online olarak satranç karşılaşması yapılabiliyorsa forum etkinliği olarak da ayarlayabilirim, fikrini daha çok kişiye ulaştırma imkanın olur.

Protokanda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel bir düşünce olmuş, eğer online olarak satranç karşılaşması yapılabiliyorsa forum etkinliği olarak da ayarlayabilirim, fikrini daha çok kişiye ulaştırma imkanın olur.
Teşekkürler, açıkçası şu an 30'a yakın satranç oyuncumuz var. Bazıları 25 yaşında iken, bazıları 12 yaşında. Haftada 1 kere turnuva düzenliyoruz. Cumartesi veya pazar günü. O günlere almamızın belirli sebepleri var (Çalışanlar, okulu olanlar vs.). Yakın bir zamanda satranç dersleri vereceğiz. Sesli sohbet üzerinden (Ekran paylaşımı destekli.). Hergün en az 20-30 oyun oynanıyor üyeler arası fakat okul açıldıktan sonra bu durum nasıl olur bilemiyorum. Üye sayımız 50 ve üzeri olduğu taktirde ödüllü birkaç turnuva düzenleyeceğiz.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
★ ★ ★
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler, açıkçası şu an 30'a yakın satranç oyuncumuz var. Bazıları 25 yaşında iken, bazıları 12 yaşında. Haftada 1 kere turnuva düzenliyoruz. Cumartesi veya pazar günü. O günlere almamızın belirli sebepleri var (Çalışanlar, okulu olanlar vs.). Yakın bir zamanda satranç dersleri vereceğiz. Sesli sohbet üzerinden (Ekran paylaşımı destekli.). Hergün en az 20-30 oyun oynanıyor üyeler arası fakat okul açıldıktan sonra bu durum nasıl olur bilemiyorum. Üye sayımız 50 ve üzeri olduğu taktirde ödüllü birkaç turnuva düzenleyeceğiz.
İletişimde olalım öyleyse, forumda da konu açıp katılmak isteyenleri toplarız.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
GodofMilker#6562
Beni de eklesenize höyatta yapacak hiçbir şeyim yok xd

eglishfast

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AlperenTR#5977 Benide katarsanız sevinirim :)