CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli forum.gamer kullanıcıları bricknw için yapmış olduğum opskyblock plugin paketimi bugün sizlerle paylaşıyorum çok fazla fotoğrafla ayrıntı yok ancak videoda detayları görebilirsiniz biz artık pakete geçelim

Tab kısmı sunucumda olanı kullandım tabikide daha iyi görünmesi için bunu yükledim

2018-04-29_13.00.22.png

Scoreboard

skor board.PNG

Her rütbe için ayrı bir kit yapılmıştır , yetkililer için de kitler mevcuttur youtuber , rehber gibi

kit menüsü.PNG

Elbetteki op skyblock vazgeçilmezi ada kit de mevcuttur

adakit.PNG

Rütbeler kendi yazdığımız bir skripttir her şeyi ayarlıdır ve ada leveliyle geçilmektedir adadan ayrıldığında oyuncu rütbesi geri oyuncuya düşmektedir bug yapılmaması için ayarlanmıştır

rütbe.PNG

Warp menüsü de sade ve şık halde olmuştur

warps menüsü.PNG

Sohbet temizleme , küfür engelleme , reklam engellemek için de iyi bir plugin kullanılmıştır sohbet temizlemeden bir örnek

sohbet temizleme.PNG

plugin paketi dosyası

pl ler.PNG

Evet arkadaşlar toplamda 64 öğenin bulunduğu her türlü sunucunun kaldırabileceği seviyede olan plugin paketinde item spawner v.b tarzında birçok şey vardır videoyu izleyip destek olabilirsiniz bunun gibi birçok plugin paketlerini youtube kanalımda paylaşıcam abone olup bildirimleri açtığınızda ilk olarak sizin haberiniz olabilir , şimdi de video ile tanıtıma geçelim

İndirme linki ve virüstotal :

not : 1.8 sürümünde sonra girebilmek için viaversion pluginini yüklemeniz gerekmektedir onu eklemeyi unutmuşum birde motd plugini eksik kalmış kusura bakmayın o da artık size kalmış durumda

Ekli dosyalar

• skor board.PNG
    skor board.PNG
    6 KB · Görüntüleme: 499

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Güzel paket renkler ve prefixler de hoş göz yormuyor böyle devam et :) .

noxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
haritaları varmı reyiz

crossN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritayı da paylassaydin guzel olurduda