8 AYDIR AÇIK│BİR AY YOLCULUĞUNA NE DERSİN?│Play.Emeraldcraft.Network│OpSkyblock│Efsane Adakit│Efsane Kitler│Efsane Edit│Efsane Warplar

NecdetEns

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server herşeyi ile süper arkadaş ile oynayabileceğiniz bi server op skyblock un hakkını veriyor

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Metin2'de bedava edit veren sunuculara benzeyen Minecraft sunucularını sevmiyorum. Emek olmadıktan sonra bunun eğlencesi nerede ki?
Hile kullanmakla eşit bence bu OP... denen şeyler.

mPlattenum

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel Bir opskyblock serveri oynarkan zevk aldığım bir server.Viplerde 1Tl den 37tl ye kadar bir sürü vip olması çok güzel.pluginleri ve kasaları beğendim.bi kasa açmak için 50 saat beklemiyoruz. Tavsiye ediyorum

alitr07

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
BÖYLESİNE GÜZEL, KALİTELİ, UYGUN FİYATLI VİPLERE SAHİP BİR SUNUCU BULMAK GERÇEKTEN ÇOK ZOR AMA BU SERVER DEDİKLERİMİN HEPSİNİ KARŞILIYOR OYUNU ARTIK SADECE BU SERVER İÇİN OYNUYORUM. GERÇEKTEN GÖRDÜĞÜM EN İYİ SERVER NİTELİĞİNİ TAŞIYOR OYUNDAN KONUŞMAK İSTERSENİZ NİCKİM : AliTR07 SERVERİ DENEMİNİZİ TAVSİYE EDERİM

HunTurk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Abi Konu Açamadım Sunucuyu Tercih Etmemin Sebebi Çok OP Ve Adaletli bu sebeple çok eğlenceli para kolay sp kolay kazanılıyor başarılarınızın devamını beklerim çok güzel sunucu :)

DoctorAlican

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Metin2'de bedava edit veren sunuculara benzeyen Minecraft sunucularını sevmiyorum. Emek olmadıktan sonra bunun eğlencesi nerede ki?
Hile kullanmakla eşit bence bu OP... denen şeyler.
Zevk meselesi bazıları opskyblock çok seviyor bazıları emek skyblock ama emek sevenler için yakında çok güzel bir emek skyblock açıcam.

NecdetEns

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler opskyblock ta yeni bi devir açmış adamlar. sw süper 0 lag

_Sunshine_

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Diğer serverlere kıyasla bu serverde oynamanın daha kolay olduğunu düşünüyorum ve daha eğlenceli herkeze tavsiye ederim.

emom78

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
EmeraldCraft hem gerçek bi op skyblock ve kendine özgün bir sürü ekstrası var.Ben bu yüzden tercih ettim.

oyunkokoj

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kayıt oldum hala kayıt ol diyor napmam lazım

kayıt oldum olmadım sayıyor lütfen yardım

pardon 1. yazdığımdan emin olamadım

xMasterSemih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz gayet başarılı ve güzel olmuş,forumda gördüğüm kadarıyla.

DoctorAlican

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kayıt oldum hala kayıt ol diyor napmam lazım

kayıt oldum olmadım sayıyor lütfen yardım

pardon 1. yazdığımdan emin olamadım
Sitede bakım yaptık bu nedenle geçici süre kayıtları durdurduk. şu an kayıtlar açıldı kayıt olabilirsiniz. İyi oyunlar.

hibernate

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
gercekten kalite bir sunucu vip fiyatlari olsun server olsun mükemmel