NovaScript V1.4 - Sadece 50TL! - Yeni admin paneli - Ekonomik tasarım *Sidebarlar geliştirildi.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin sitenizde kayıt oldum ve giriş yaptım bu scripti kullanan başka bir siteye girdim orada da giriş yapmış gibi gözüküyordum. Düzeltilmeli.
Böyle bir şey mümkün değil. Discorddan ekleyip ispatlarmısın ? Torbacix#2457

Korigato99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eleştiriler tamamen tabiri rica ederse BOŞ bence ... Başarıların devamını dilerim skripti alabilirim .
Bilgine ...

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu bug sadece benim sunucumda olan bir bug. Diğer sunucular dilediği gibi ip kayıt limitini ayarlıyabiliyorlar. Benim sunucumun kayıt limiti sınırsız.
Hangi ip kayıt limiti? Authme plugininden bahsediyorsan authme sürekli olarak veritabanını takip edemez o yüzden elle girilen kayıtları engelleyemez authme. Scriptin kendisinde ip kayıt limiti varsa bilemem.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hangi ip kayıt limiti? Authme plugininden bahsediyorsan authme sürekli olarak veritabanını takip edemez o yüzden elle girilen kayıtları engelleyemez authme. Scriptin kendisinde ip kayıt limiti varsa bilemem.
Dostum admin panelinden ayarlanıyor. Bilgisiz olduğumu filanmı zannediyorsun ? Yaklaşık 5 yıldır bu işin içindeyim.

hasanoktay

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Demo sayfa açılmıyor bir hata var sanırım, farklı bir url var mı demoya girebileceğim.

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
İsim baya orijinalmış, çok düşündün mü?