Resource pack korumak

AhmetDS12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
biliyorsunuzki server-resource-packler çalınabiliyor sonuna .rar felan koyarsak dosyanın bunu önlemek veya .rar ı şifrelendirmek istiyoruz, sha1 diye bir şey buldum fakat ingilizcem yetmediğinden anlamadım resource packimi nasıl korurum?

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuda fazla bilgim yok fakat paketinin içindeki kaplamalara senin olduğuna dair imza ya da simgeler ekleyebilirsin. Oyunu etkilemeden dışarıdan bir müdahale yapabileceğini sanmıyorum. Her türlü alıp başka paketlerde kullanabilirler. Ayrıca kaplamaları gizleyen compile tarzı işlemler olduğunu düşünmüyorum. Yine de iyi şanslar.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maalesef hayır, tek yapabileceğin bazı texturelara imza atmak, fakat bu da texture kalitesini düşürüyor.

Dark1235a

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kendine site aç yada planet minecraft sitesinine yükle veya youtube video at ki senin olduğu anlaşılsın en kolayı block ların hepsine imzanı at ama etrafına at tıpkı zombiepigman gibi

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
texture packi sunucu tarafından gönderirken yüklenmesini engelleyebiliyorsun ancak bu da yalnızca sunucudan çıktıkları anda silinmesini sağlıyor paketin. Çalınması yine mümkün ancak biraz daha zorlaştırabiliyorsun işlemleri