ElitIceNetWork | CrazyFarm v2.1 | Dünya'da ilk | Farklılık, kalite ve saygı. (DIKKAT LAPISSIZDIR!)

Hangisini daha çok beğendiniz?

• Kullanılan toplam oy
    50

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0
Sunucu Kapalımı ?
Evet sunucuya girilmiyor ?
Sunucumuz 5 senedir aynı şekilde işliyor ve üyelerimiz bir fark istedi. Biz de onlara istediği farkı yaratmak için kolları sıvadık. Sunucumuzu IcePlus isimli projeye bağlıyoruz. Çok kısa bir zaman alacaktır. Projenin %90'ı bitti. Sanırım bu hafta içerisinde de konumuzu açacağız. Önlerden yerinizi alabilirsiniz. Sertifikamızı vs. aldık. :)
Sorundan dolayı hem üzgünüz, hem de umutluyuz.
Edit: Hiçbir veri kaybı yaşanmayacaktır.

IcePlus şu anda aktif. Konu açılacaktır.

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz 5 senedir aynı şekilde işliyor ve üyelerimiz bir fark istedi. Biz de onlara istediği farkı yaratmak için kolları sıvadık. Sunucumuzu IcePlus isimli projeye bağlıyoruz. Çok kısa bir zaman alacaktır. Projenin %90'ı bitti. Sanırım bu hafta içerisinde de konumuzu açacağız. Önlerden yerinizi alabilirsiniz. Sertifikamızı vs. aldık. :)
Sorundan dolayı hem üzgünüz, hem de umutluyuz.
Edit: Hiçbir veri kaybı yaşanmayacaktır.

IcePlus şu anda aktif. Konu açılacaktır.
Ne zaman açılacak :(

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin siteye giriş yapılmıyor. Bu sunucu yeni mi açıldı. Merak ettim doğrusu.

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılacak :(
İstek olursa, yeni projemizde aktif edeceğiz. En güncel hali şu an mevcut.
Crayzfarm ne oluyor biraz aydınlatın beni ._.
Çok yakında, yeni projemizde tüm sunucuların bilgisi olacak. Çok iyi aydınlanacaksınız. :)
Sizin siteye giriş yapılmıyor. Bu sunucu yeni mi açıldı. Merak ettim doğrusu.
Hayır, yeni değil. Tam aksine eski sunuculardan. Fakat bu kadar övgü ve beğeni gelmesine rağmen 0/500 olduğumuz için yeni bir projeye geçtik.
Eskilerrr. ^_^
Başarılar diliyorum.
- xRespectHD​
Teşekkür ederiz, tekrar ararmızda görmekten mutluluk duyarız. Zira, sunucumuza değer veren üyelerimizdendiniz. :)

Biliyoruz, hepiniz sunucumuza ilgi, özen ve değer veren kişilersiniz. Bu nedenle sizi çok bekletmeyeceğiz. Projemizin adı IcePlus Cloud. Buraya konusunun linkini atacağım konusu bitince. 3. günden IcePlus'u 61 aktif yapabildik fakat örgütlemeye bağlı dağılım nedeniyle aktif sayısı azaldı.

En güncel durumu sizlerle bu ay içinde paylaşacağız. İyi forumlar. :)
Ön kayıt:
ElitIceNW.Com
veya
IcePlus.Cloud

(Aynı siteler)

Temel markamız artık IcePlus Cloud. Destekler ve satışlar o siteden olacak fakat ElitIceNetwork tekrardan açılıyor! Efsane bir "Come Back" yapmayı planlıyoruz. Bugüne kadar -5 yıl boyunca- öğrendiğimiz, tecrübe edindiğimiz, maddi ve manevi gelirler sayesinde, yeniden aktif edeceğiz. Maddi, manevi desteğini esirgemeyen herkese kucak dolusu sevgilerimizle,
- ElitIceNetwork / IcePlus Cloud Yönetim Ekibi.

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0
2018 yılından herkese selamlarımı iletirim. Çok uzun zaman geçti birlikte olmayalı. Bilenler bilir, Batıhost'ta destek veriyorum. Oradan hâlâ destek alan, iletişimde olanlar vardır benimle ama bu zaman zarfı içinde sunucumuz pasif olduğundan, sunucudan çok az kişi kaldı görüştüğümüz. Bilenler her ne kadar sunucumuzu sevse de, bilmeyenler bize ulaşamadığı için zamanında sunucumuzdaki aktif sayısı çok düşüktü. Bu kapatmamızdaki ve motivasyonumuzun düşmesindeki en büyük etmendi. Fakat konuyu, yorumları, emeğimizi ve tepkileri incelediğimde, sunucumuzu tekrar açmamız gerektiğini düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler? Sizce geri gelelim mi? Bizi hatırlıyor musunuz veya özlediniz mi? :)
#WillElitIceNWBack? ahahah :)
- Kağan / edergo

ErenCan34TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2018 yılından herkese selamlarımı iletirim. Çok uzun zaman geçti birlikte olmayalı. Bilenler bilir, Batıhost'ta destek veriyorum. Oradan hâlâ destek alan, iletişimde olanlar vardır benimle ama bu zaman zarfı içinde sunucumuz pasif olduğundan, sunucudan çok az kişi kaldı görüştüğümüz. Bilenler her ne kadar sunucumuzu sevse de, bilmeyenler bize ulaşamadığı için zamanında sunucumuzdaki aktif sayısı çok düşüktü. Bu kapatmamızdaki ve motivasyonumuzun düşmesindeki en büyük etmendi. Fakat konuyu, yorumları, emeğimizi ve tepkileri incelediğimde, sunucumuzu tekrar açmamız gerektiğini düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler? Sizce geri gelelim mi? Bizi hatırlıyor musunuz veya özlediniz mi? :)
#WillElitIceNWBack? ahahah :)
- Kağan / edergo

IcePlus is back? .-.