Minecraft Bedava 1 Aylik Server Kurma 50 GB RAM [VDS] [FREE]

RozaCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
RozaCraft - Bedava Server Kurma
Öncelikle Hepinize merhabalar arkadaşlar. Ben Mustafa 17 yaşindayim yaklaşk 6-7 senendir bu işlerin icindeym buldugum son yöntem ile 4 aylik ücretsiz server kurdum peki bunu nasıl mı yaptm . Aslında cok kolay bir sistem ama hic bir türk videosu yok ben çekmeyi düsündüm lakin Microfonm kötü oldugu icin bu işe girişmedim. sunucum 05.09.2018 tarihinde kapandı tam 4 ay'dir acikti kapandigi icin bu sistemi size açiklamak istedim.

Arkadaşlar öncelikle sistemimiz günvelir oldugunu söyleye bilirim çünkü kulandigimiz firma [ GOOGLE ] Evet yanlış duymadiniz google üzerinden kendimize VDS alacagiz
belki çogunuz bilmiyorsunuzdur googlenin bize sundugu bir sistem var bu sistem Google Cloud

download.png

Peki bu google cloud nedir ?
Arkadaşlar bu googlenin bize 1 yil boyunca sanal sunucu ve daha birçok özelligi bedava bir şekillde kullana bildigimiz bir şirket
Arkadaşlar şirket bize kayit oldugumuz taktirde 1 yil boyunca 300$ kredi veriyor
Bu kredi ile isterseniz vds isterseniz domain isterseniz web sitesi herşeyi acabiliyorsunuz
Başlıktada görüldügü gibi 1 aylik server dedim ama o sisteme göre yani 50 GB ram göre eger siz ram 4-5 yaparsaniz 6-7 ay kullana bilirisiniz
Peki bu sisteme nasil kayit olucagim ?
Arkadaşlar öncelikle bu sisteme kayit olmak icin Kredi Karti yada banka karti gereklidir ininal vb kartlar geçersizdir
bunun sebebi ise 1 kişinin bir kez denemeden yararlana bilmesidir
Kayitol dedikten sonra bize klasik isim soy isim adres bilgisi ve kart bilgisi istemektedir
Kayitol dedikten sonra bizden 1$ kesmektedir tüm kayit islemleri tamamlaninca 1$ geri banka hesabimiza göndermektedir

Eger Kurulumu detayli anlatmami isterseniz yorumlarda belirtin ben bunun yerine size buldugum yabanci video paylaşacagim ve türk bir video VDS alma

NOT: Forumda yeniyim umarım konuyu doğru yere açmışımdır.
NOT: Yazım yanlışlarım varsa kusura bakmayın

NOT: Detaylı bilgi isterseniz yorumlarda belirtiniz
NOT: 50 Gb ramli sunucu kurmak icin 2 çekirdek işlemci seçmeniz gerekmektedir 8.çekirdek seçerseniz 50 Gb ramli kuramazsiniz.
Oluşturdugunuz sistem özelliklerine göre serverinizin süresi artar veya kisalir

7DJBZr.png

ROZACRAFT - MUSTAFA SEVER
Minecraft Destek
Pluginer

[email protected]

Moderatör tarafından düzenlendi:

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık. Keşke kredi kartı olsa :( İninal var da

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
YENİ GÜNCELLEME İLE ; Bu tür Google, Windows Azure gibi platformlar test sürümleri için portları kapatıyor ve Minecraft ve birçok Multiplayer oyunlarda içinde barındırıyor. Test sürümlerinde Minecraft sunucu kurmaya çalışırsanız birçok hata ile karşılabilirsiniz. Örnek veriyorum ; Open Raw Socket , İnternet soketlerini açamıyorum demektir. Ve ağ paylaşımlarına izin vermiyor. Kısacası Oyun Sunucusu değilde haberler tarzında sosyal medyada gezinmek için ideal.

RozaCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
YENİ GÜNCELLEME İLE ; Bu tür Google, Windows Azure gibi platformlar test sürümleri için portları kapatıyor ve Minecraft ve birçok Multiplayer oyunlarda içinde barındırıyor. Test sürümlerinde Minecraft sunucu kurmaya çalışırsanız birçok hata ile karşılabilirsiniz. Örnek veriyorum ; Open Raw Socket , İnternet soketlerini açamıyorum demektir. Ve ağ paylaşımlarına izin vermiyor. Kısacası Oyun Sunucusu değilde haberler tarzında sosyal medyada gezinmek için ideal.

YeniGüncelleme derken 4 aydir kulaniyorum port felanda gayet açilio googlenin bu konuda bir yazi veya açiklama yaptigini görmedim ve hic bir şekilde bir hata ile karşilaşmadim. Herkesede tavsiye ederim. Bence sizde deneyip yorum yapmalisiniz bu konuda.

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
RozaCraft - Bedava Server Kurma
Öncelikle Hepinize merhabalar arkadaşlar. Ben Mustafa 17 yaşindayim yaklaşk 6-7 senendir bu işlerin icindeym buldugum son yöntem ile 4 aylik ücretsiz server kurdum peki bunu nasıl mı yaptm . Aslında cok kolay bir sistem ama hic bir türk videosu yok ben çekmeyi düsündüm lakin Microfonm kötü oldugu icin bu işe girişmedim. sunucum 05.09.2018 tarihinde kapandı tam 4 ay'dir acikti kapandigi icin bu sistemi size açiklamak istedim.

Arkadaşlar öncelikle sistemimiz günvelir oldugunu söyleye bilirim çünkü kulandigimiz firma [ GOOGLE ] Evet yanlış duymadiniz google üzerinden kendimize VDS alacagiz
belki çogunuz bilmiyorsunuzdur googlenin bize sundugu bir sistem var bu sistem Google Cloud

Ekli dosyayı görüntüle 97141

Peki bu google cloud nedir ?
Arkadaşlar bu googlenin bize 1 yil boyunca sanal sunucu ve daha birçok özelligi bedava bir şekillde kullana bildigimiz bir şirket
Arkadaşlar şirket bize kayit oldugumuz taktirde 1 yil boyunca 300$ kredi veriyor
Bu kredi ile isterseniz vds isterseniz domain isterseniz web sitesi herşeyi acabiliyorsunuz
Başlıktada görüldügü gibi 1 aylik server dedim ama o sisteme göre yani 50 GB ram göre eger siz ram 4-5 yaparsaniz 6-7 ay kullana bilirisiniz
Peki bu sisteme nasil kayit olucagim ?
Arkadaşlar öncelikle bu sisteme kayit olmak icin Kredi Karti yada banka karti gereklidir ininal vb kartlar geçersizdir
bunun sebebi ise 1 kişinin bir kez denemeden yararlana bilmesidir
Kayitol dedikten sonra bize klasik isim soy isim adres bilgisi ve kart bilgisi istemektedir
Kayitol dedikten sonra bizden 1$ kesmektedir tüm kayit islemleri tamamlaninca 1$ geri banka hesabimiza göndermektedir

Eger Kurulumu detayli anlatmami isterseniz yorumlarda belirtin ben bunun yerine size buldugum yabanci video paylaşacagim ve türk bir video VDS alma

NOT: Forumda yeniyim umarım konuyu doğru yere açmışımdır.
NOT: Yazım yanlışlarım varsa kusura bakmayın

NOT: Detaylı bilgi isterseniz yorumlarda belirtiniz
NOT: 50 Gb ramli sunucu kurmak icin 2 çekirdek işlemci seçmeniz gerekmektedir 8.çekirdek seçerseniz 50 Gb ramli kuramazsiniz.
Oluşturdugunuz sistem özelliklerine göre serverinizin süresi artar veya kisalir

Ekli dosyayı görüntüle 97140
ROZACRAFT - MUSTAFA SEVER
Minecraft Destek
Pluginer

[email protected]
Eğer ücretsizse zahmet olmassa banada bir tane verir misin :D ön ödemeli kart kabul etmiyor :D

RozaCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer ücretsizse zahmet olmassa banada bir tane verir misin :D ön ödemeli kart kabul etmiyor :D
Verebilmeyi isterdim ama benimde 1 kartim var ve sadece 1 kez kulanilabilio o yüzden artk vermem mümkün degil :D

Newyearman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler ben aldımda craftbukkit sw kurabilecek var mı yetki veririm hertürlü.

Byckr

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence Google Cloud kullanıp para vermeden sunucu açmak yerine.
İlk başta ucuz yollu bir VDS makinesi kiralayıp ileride büyümelisiniz. İşin uyanıklığını geçtim yakaladıkları anda hukuki yoldan ciddi zarar görebilirsiniz bununla beraber birde vicdani olayı vardır. Bizler veya diğerleri 50 - 100 - 200 hatta 600 Türk Lirası + KDV öderken neden para vermeden para kazanasınız ki ?

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
zengin olunca 300$ veriyor adamlar biz versek versek 10tl veriyoruz 1gb ram sunucu oh miss