BATİHOST GECTİK BU KONU KAPANSIN YENİ KONU ACILDI!

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuya Haziran ayı gibi yazmıştım size tavsiye vermek için yazmıştım. Şimdi sunucu ve konu hakkındaki görüşlerimi yazacağım.

1- İlk önce yazı stillerinden başlamak istiyorum. Bence yazı stillerine 2 ya da 3'e indirebilirsiniz. Mesela örnek vermek gerekirse &6MegaPvP: &bHoşgeldiniz, &eİyi &aOyunlar&8! yerine &6MegaPvP: &eHoşgeldiniz, İyi Oyunlar&8! gibi yapabilirsiniz. Bu yer için geçerli değil, sevdiğim yerlerde vardı sevmediklerim de. Bu benim kendime has bir takıntım pek öneme almanıza gerek yok, herkesin kendi yazı stil görüşü vardır :).

2- Konu tasarımınızı bence gözden geçirin. Başka konulara göz atın, onlardan fikir alıp kendi konunuzu baştan yazabilirsiniz.

3- Sunucu haritalarınız çok güzel, çok beğendim. Türk haritası, türk bayrağı ve başka güzel yapıtlar barındırıyor ve güzel bir görünüm sunuyor.

4- Hile korumasını geliştirmelisiniz. Sunucunuza hile ile giriş yapıp rahat bir şekilde KillAura (Reach: 6 = 6 Blok Öteden Vurmak) açarak oynadım. Sadece Fly (Uçma Hilesi) açarak atıldım.

5- Yetkililer aktif, işlerinin iyi yapıyorlar. 4 hesabımdan hile açtım hepsinden de banlandım, olması gerekende buydu zaten.

Diyeceklerim bu kadar, zaman geçtikçe ben yine buralara uğrarım. Başarılar!

Sunucuya Puanım: 8/10

ErdemA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuya Haziran ayı gibi yazmıştım size tavsiye vermek için yazmıştım. Şimdi sunucu ve konu hakkındaki görüşlerimi yazacağım.

1- İlk önce yazı stillerinden başlamak istiyorum. Bence yazı stillerine 2 ya da 3'e indirebilirsiniz. Mesela örnek vermek gerekirse &6MegaPvP: &bHoşgeldiniz, &eİyi &aOyunlar&8! yerine &6MegaPvP: &eHoşgeldiniz, İyi Oyunlar&8! gibi yapabilirsiniz. Bu yer için geçerli değil, sevdiğim yerlerde vardı sevmediklerim de. Bu benim kendime has bir takıntım pek öneme almanıza gerek yok, herkesin kendi yazı stil görüşü vardır :).

2- Konu tasarımınızı bence gözden geçirin. Başka konulara göz atın, onlardan fikir alıp kendi konunuzu baştan yazabilirsiniz.

3- Sunucu haritalarınız çok güzel, çok beğendim. Türk haritası, türk bayrağı ve başka güzel yapıtlar barındırıyor ve güzel bir görünüm sunuyor.

4- Hile korumasını geliştirmelisiniz. Sunucunuza hile ile giriş yapıp rahat bir şekilde KillAura (Reach: 6 = 6 Blok Öteden Vurmak) açarak oynadım. Sadece Fly (Uçma Hilesi) açarak atıldım.

5- Yetkililer aktif, işlerinin iyi yapıyorlar. 4 hesabımdan hile açtım hepsinden de banlandım, olması gerekende buydu zaten.

Diyeceklerim bu kadar, zaman geçtikçe ben yine buralara uğrarım. Başarılar!

Sunucuya Puanım: 8/10
Teşekkürler dikkate alıcağız

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim Sorum.PNG
Kurucunun Cevabı.PNG

Öncelikle yukarıdaki benim mesajım ve ben size doğru dürüst adam akıllı soru sordum. Sizin verdiğiniz cevap ise aşağıda. Yaptığınız gerçekten ayıp. Ben discordda çok fazla takılmıyorum ve bilmiyorum. Sizde doğru dürüst @everyone yetkisi herkes kullanabilir diyebilirdiniz.​

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son durum: MegaPvP Discord sunucusundan atıldım (banlandım).

Neyse bu konuyu pek uzatmak istemiyorum, yine de başarılar dilerim.

Ekran Alıntısı.PNG

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek kelimeyle gördüğüm en rezalet pvp sunucusu diyebilirim neden mi ?

-Yetkililer aacyi düzgün ayarlayamamış beni aura sayıyor diye direkt banlıyor.
-Discordda everyone yasak deniliyor herkes everyone çekiyor bunun tek çaresi ayarlardan everyone ile alakalı bir komut var onu kaldırmak üstteki arkadaş güzelce belirtmişti olayı bende olaya dahil olunca bende banlandım.
-Sunucuda doğru dürüst hile koruması yok önüne gelen hile açıyor.

Umarım bu eleştirileri dikkate alırsınız.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne kadar da terbiyeli bir kurucunuz var. Utanmadan TRGamer'ın 2015'den beri kullanmış olduğu lobiyi çalıyorsunuz üstüne gelip benden adres istiyor sonrasında küfürler yağdırıyor ve banlıyorsunuz. Acaba kendinizi ne zannediyorsunuz.

Screenshot_2.jpg

Öncelikle karşınızdaki insana nasıl davranmanız gerektiğini öğrenin. Başkasının emeğini çalarak değil kendi emeğinizi ortaya koyarak gelişmeyi öğrenin şu sektörde.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne kadar da terbiyeli bir kurucunuz var. Utanmadan TRGamer'ın 2015'den beri kullanmış olduğu lobiyi çalıyorsunuz üstüne gelip benden adres istiyor sonrasında küfürler yağdırıyor ve banlıyorsunuz. Acaba kendinizi ne zannediyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 102849

Öncelikle karşınızdaki insana nasıl davranmanız gerektiğini öğrenin. Başkasının emeğini çalarak değil kendi emeğinizi ortaya koyarak gelişmeyi öğrenin şu sektörde.

Ne deseniz haklısınız. Tek söz ile yorum yapıp kapatıyorum, YAZIK!