Geri dönmek..

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben ki 2000 saat oynamış adam.
Ben ki kunoichilerin efendi, rng'nin yedi sunucuda taşınmayan insanı..
Sen kiminle aşık atarsın bre papucumun sütçüsü. Hele aşağı mahalledeki sütleri toplada ondan sonra trap yetenekleri konuşalım. Sen ki alemi forumun deyyusu hadi yallah mandıraya
Eyyy ender denen kendini bilmez mahlukat, sen kim oluyor da saat gibi insanı bir birimi, bana -cihanın her bir köşesinde trap dendiği anda destur çektiren bana- karşı kullanıyorsun?
Bizim milletimiz bakidir, bizim milletimizin bir başlangıcı veya sonu yoktur. Bizim milletimizde insan değil, soy önemlidir.

Alp er Ender öldi mi?
İsiz Ajun kaldı mu?
Ördek öçin aldı mı?
Emdi yürek yırtılur?

Ölümüne sagu bile yakmışlarken, sen hala yaşadığını mı iddia ediyorsun ey Ender?

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gözünüz iki sarışın kız görsün diye yapılan iyilik de yaramıyor size yazıklar olsun!!!
Telefondan kadın resmi aramak isteseydim bakacağım ilk yerin burası olduğu söylenemez. Fakat forumun kendi ilgi alanı dışına açılmaya pek istekli olduğunu hepimiz biliyoruz. Eskiden sadece minecraftdı ve o dönemler istediğimizi rahatça yapabiliyorduk telefondan. Şimdiki hale bak

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aşırı derecede kadın gibi duruyor:

Ekli dosyayı görüntüle 105359
erkek kanka erkek o. birçok mmorpg oynadım ve gördüm. kız karakter yaparlarsa öyle değil striptizci gibi yapıyorlar. hiçbir kız karakter o kadar sade durmaz. muhakkak ağır bir makyaj olur yüzünde ve özel bölgeleri açıkta durur. o elf tarzı bir erkek. ellerine bakarsan zaten biraz kalın ve tırnakları kesilmiş.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
adblocker saolsun. sildim de onları kurtuldum.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
erkek kanka erkek o. birçok mmorpg oynadım ve gördüm. kız karakter yaparlarsa öyle değil striptizci gibi yapıyorlar. hiçbir kız karakter o kadar sade durmaz. muhakkak ağır bir makyaj olur yüzünde ve özel bölgeleri açıkta durur. o elf tarzı bir erkek. ellerine bakarsan zaten biraz kalın ve tırnakları kesilmiş.
bluese.png

Pekte striptizci gibi durmuyor bence ha?