Ortaçağ Askeri - Bölüm 1 (Part 1)

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
BDF Kazı Çalışması, Amerika, 2018

Kazı çalışmaları gece de devam ediyordu ve bu gece çok uzun olacak gibiydi. Çünkü; tabutun çıkarılması an meselesiydi. Tüm medya ve üst rütbeli herkes buraya toplanmıştı. Kazı yaklaşık olarak üç aydır sürüyordu, yani tabutun yerinin tespit edilmesinden bu güne dek, fakat yaklaşık olarak bir kilometre kadar çukurda hala tabut bulunamamıştı. Siyah bir cip kırmızı alanın hemen dışında durdu ve içerisinden araştırma şefi Emma Willy ve şef yardımcısı George Lıkesh indi. Emma'nın elinde beyaz bir dosya vardı ve hızlıca sarı çadıra girdiler. Onların arkasından ise araştırma ekibinin diğer üyeleri girdi. Tüm ekip masanın başına toplandı. Emma dosyayı açtı ve anlatmaya başladı: "Evet, tabutu çıkarmak üzere olduğumu düşünüyoruz ve bu yüzden çok yavaş davranmalıyız. Lilly sen Adam ile karargahta bekleyeceksiniz. Hemen çıkın yola." dedi ve Lilly ve Adam hızlıca çadırdan çıktı ve beyaz bir cipe atlayıp yaklaşık olarak on dakika mesafedeki karargaha ilerlediler. Emma devam etti: "Thomas ve George siz burada benimle bekleyeceksiniz. Son, sen tabutun karargaha güvenli götürülmesinden sorumlusun. Her şeyi ayarla." Emma, konuşmasını bitirdikten sonra Thomas ile birlikte dışarıya çıktı ve kazıyı yakından incelemeye başladı. Son ise güvenli bir hat oluşturmak için güvenlik ekiplerine talimat veriyordu.

2 saat sonra..

Herkes heyecanla çukurun başında bekliyordu. Bir anda çukurdan bir ses geldi: "Bulduk! Bulduk! İşte tabut burada!" Emma ve Thomas hemen çadıra geçti. Son da basını uzaklaştırmaya çalışıyordu. Kepçe çukura yaklaştı ve tabutu kavrayıp dışarı çıkardı. Herkes koordine bir şekilde çalışıyordu. Tabut hemen güvenlik ekipleriyle birlikte çadıra geldi ve görüntü kontrolleri yapıldı. Aradıkları tabut buydu! Emma tabutun hızlıca karargaha götürülmesi için talimat verdi ve zorlu bir saat başlamıştı. Tabut bir saat içerisinde soğuk fırına girmeliydi yoksa patlayabilirdi. Tabut Thomas ve diğer çalışanlarla birlikte kamyonete bindirildi. Emma ve George'da siyah ciplerini bindiler ve yolda beyaz kamyonete eskortluk yapmak için diğer polis araçlarıyla yola çıktılar.

Part 1 sona erdi. Her bölümü 2 veya 3 part olarak yayınlamayı düşünüyorum. Çünkü; çok uzun yazıları okumayı sevmeyen pek çok kişi var.

@AdexTR @GunWiggle @Majoras @daimy2017 @ErenCmn9 @Cranky @Cullen

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılarının devamını dilerim çok güzel olmuş bu sefer, akıcı ve duru anlatım kendini göstermiş...

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bence çok güzel okumadan bile anlayabiliyor insan.
Bu Arada Ne Kadar Zamanını Aldı Bu Hikaye

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Bence çok güzel okumadan bile anlayabiliyor insan.
Bu Arada Ne Kadar Zamanını Aldı Bu Hikaye

Yirmi-otuz dakika arasında yazıyorum bu tür kısa hikayeleri. Diğerleri ise (+1000 kelimelik) seriler de bir, iki saatimi alabiliyor.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yirmi-otuz dakika arasında yazıyorum bu tür kısa hikayeleri. Diğerleri ise (+1000 kelimelik) seriler de bir, iki saatimi alabiliyor.
Bayağı emek isteyen bir şey yaptığın kitap yazmalısın sen bence.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak şey hatalarını yapıyorsun
"dedi ve Lilly ve Adam hızlıca çadırdan çıktı ve"
NEIN NEIN NEIN sakın!

Bu gibi cümleler hikayenin kalitesini düşürür
onun dışında çok güzel ilerliyor başarılar <3

Protokanda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende bu tarz bir şey yazıyorum. Daha tam manası ile başlamadım. Eğer Discord kullanıyor isen ID'nı verebilir misin veya Woodie#2280'i ekler misin?